Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łukasz Maciec - Gianluca Branco, 22 II, godz. 23
21-02-2013, 11:42 AM
Post: #1
Łukasz Maciec - Gianluca Branco, 22 II, godz. 23
Tymczasem w piątek o 23 Łukasz Maciec (17-1-1, 3 KO) podczas gali w Montalto di Castro zmierzy się z legendą włoskiego boksu, Gianlucą Branco (46-3-1, 23 KO).

Dla pięściarza z Lublina będzie to chyba starcie w stylu "być albo nie być", ale też ogromna szansa.

Cytuje info z newsa: "Gianluca Branco to jeden z najbardziej utytułowanych włoskich pięściarzy, choć w przeciwieństwie do swojego starszego brata Silvio nigdy nie zdobył tytułu mistrza świata. 42-latek z Civitavecchia toczył jednak niesamowite pojedynki z największymi gwiazdami światowych ringów, jak choćby z Arturo Gattim (o pas WBC) czy Miguelem Cotto (o pas WBO). Był mistrzem Europy w wadze junior półśredniej, a teraz posiada pas czempiona Unii Europejskiej w wadze półśredniej. W ostatnim pojedynku - w listopadzie - wypunktował Krzysztofa Bieniasa. Teraz doświadczonego Włocha sprawdzi młodszy od niego o 19 lat Maciec."

O ile sobie przypominam, to wcześniej Włoch walczył również z kilkoma Polakami. Interesujące, jak zakończy się ta walka i jakie jest wasze zdanie? Zapraszam do dyskusji.

Walka w FightKlubie, a ja będę już w Gdańsku. Nie wiecie, czy kanał jest dostępny na Cyfrze?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-02-2013, 03:37 PM
Post: #2
RE: Łukasz Maciec - Gianluca Branco, 22 II, godz. 23
Maciec przegral na punkty po wyrownanej walce . Ściany pomagaja , jednak dla mnie Łukasz nigdy niczym specjalnym sie nie wyroznial (z calym szacunkiem dla niego)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-02-2013, 03:44 PM
Post: #3
RE: Łukasz Maciec - Gianluca Branco, 22 II, godz. 23
Ja widziałem jedną czy dwie walki Łukasza i strasznie mi się w oczy rzuciła jego praca nóg,jest prze-chaotyczna,on niemal biega bez ładu czy składu po ringu.No chyba że go z kimś pomyliłem,ale nie wydaje mnie się.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości