Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gołota vs Saleta
07-01-2013, 03:29 PM
Post: #81
RE: Gołota vs Saleta
noo Mike byl zabawniejszy;d ale Szpila tez zabawny haha
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-01-2013, 06:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2013 08:53 AM przez Metzger.)
Post: #82
Bug RE: Gołota vs Saleta
(07-01-2013 03:18 PM)Jerome napisał(a):  "Zrobię Ci dziecko!" padłem Tongue
Szpilka po raz kolejny przejawia homoseksualne skłonności (kiedyś wspominał o zgwałceniu Chisory). Co te więzienie robi z porządnych ludzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-01-2013, 07:47 PM
Post: #83
RE: Gołota vs Saleta
PPV będzie tylko w cyfrowym polsacie i ipla.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-01-2013, 08:50 PM
Post: #84
RE: Gołota vs Saleta
(07-01-2013 06:33 PM)Metzger napisał(a):  
(07-01-2013 03:18 PM)Jerome napisał(a):  "Zrobię Ci dziecko!" padłem Tongue
Szpilka po raz kolejny przejawia homoseksualne skłonności (kiedyś wspominał o zgwałceniu Chisory). Co te więzienie robi z porządnych ludzi.

Faktycznie, z tym Chisorą to też mi się przypomniało.

Ah robią taką szopkę przed Andrzejem. Andrew przyleciał do Polski na stare lata, a tu takie sceny musi oglądać...

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-01-2013, 10:02 PM
Post: #85
RE: Gołota vs Saleta
Ja o tym nie słyszałem. Mógłby ktoś przybliżyć??

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-01-2013, 11:03 PM
Post: #86
RE: Gołota vs Saleta
Robi takie cyrki a nawet na głównej nie walczy... on chyba mysli ze juz jest Tysonem.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-01-2013, 11:05 PM
Post: #87
RE: Gołota vs Saleta
Parę tekstów Andrzeja z kilku ostatnich wywiadów, konferencji etc.:

Dziennikarz: Widzieliśmy na treningu, że wiele trenujecie ciosów po dole, a wiemy że Przemek Saleta ma z dołami problem. Mówię tu o tej nerce i to będzie jakiś sposób, żeby bić na korpus Saletę?
Andrzej: Nie masz racji bo nerka jest chyba z tyłu, tak? Tam nie można uderzać!
Dziennikarz: Czy czuje się Pan faworytem tej walki z Saletą? Czy może uważa Pan, że nie warto mówić kto jest faworytem w sytuacji kiedy dawno nie walczyliście?
Andrzej: Odpowiedziałeś sobie sam na to pytanie.
Dziennikarz: A jak skomentuje Pan słowa Dariusza Michalczewskiego, według którego ta walka nie ma sensu i nie będzie miała wiele wspólnego ze sportem?
Andrzej: Ja uważam, że Dariusz Michalczewski powinien raczej mówić w języku niemieckim, w niemieckiej telewizji, ponieważ tam go lepiej rozumieją.
Dziennikarz: Chciałbym wiedzieć, jaka jest obecna Pana waga i jaką Pan planuje do ringu wnieść w porównaniu z tym, co było w walce z Tomaszem Adamkiem?
Andrzej: Będę znacznie lżejszy niż z Adamkiem. Niestety, ale nie mogę powiedzieć zbyt dużo o swojej wadze, bo mam problem, ponieważ nie mogę jej znaleźć.
Dziennikarz: Żeby sprowokować pięściarzy, ja bym poprosił żeby obydwaj powiedzieli o słabych i mocnych stronach swojego rywala:
Andrzej: Mocne strony... Jest mocny, jest silny. Przystojny...
Dziennikarz: Ja chciałem zapytać, o jakie pieniądze będą Panowie walczyć? Ile jest do podniesienia?
Andrzej: Dziękuję za to pytanie. Nie ma żadnej rewelacji, bo Pan Kmita nie chce płacić! To jest najgorsze, że on nie chce dać pieniędzy. Chce dobrego boksu, a nie chce płacić! To jest problem, największy problem.

I jak tu go nie lubić? ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-01-2013, 11:43 PM
Post: #88
RE: Gołota vs Saleta
Jerome,
http://sport.gadu-gadu.pl/57114891129156...go-zgwalce

Szakal, właśnie obejrzałem na orgu ten wywiad z Gołotą, w którym mówi o Michalczewskim. Ostro dojechał mu z tymi Niemcami, trzeba przyznać. Ostro, ale ładnie to ubrał w słowa, trzeba przyznać.
I jeszcze piórkiem go nazwał oraz inną kategorią świata Big Grin

Jakiś koleś w trakcie wywiadów, do Gołoty mówi:
- przejdźmy na ścianeczkę
- płaczu? - odpowiada z humorem Andrew

I co z tego, że Gołota nie potrafi głosić monologów i opowiadać pięknie i długo o byle gównie, jak czasem w 2 zdaniach, a czasem paru słowach potrafi trafić w sedno sprawy. Wiadomo, od czasu do czasu się zająka, to już będzie, tego się nie zmieni, ale mimo wszystko lepiej się słucha go niż tych bokserów, co gadają o tych samych dogmatach w każdym wywiadzie.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-01-2013, 12:13 AM
Post: #89
RE: Gołota vs Saleta
(07-01-2013 11:05 PM)Szakal napisał(a):  "Tam nie można uderzać!"

"Ja uważam, że Dariusz Michalczewski powinien raczej mówić w języku niemieckim, w niemieckiej telewizji, ponieważ tam go lepiej rozumieją."

Andrzej wymiata, nie ma co ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-01-2013, 12:47 PM
Post: #90
RE: Gołota vs Saleta
Informacja o tym, że Gmitruk będzie przygotowywał Andrzeja do tej walki trochę mnie zaskoczyła. A nie powinna.

Wywiad z początku października
http://www.youtube.com/watch?v=nZz1iO1b-EU

Na sam koniec wywiadu
"Andrzej Gołota, nie mam jeszcze informacji, słyszałem, że jeden z trenerów polskich będzie go przygotowywał" - mówi Gmitruk się uśmiechając.

Już wtedy wiedział, ale nikomu się nie chwalił wprost Tongue

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości