Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
01-09-2015, 06:53 PM
Post: #411
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Cuenca po 49-0
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2015, 11:46 AM
Post: #412
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Za tydzień ma się odbyć pojedynek pomiędzy numerem 2 w kategorii Muszej JF Estradą, a Hernanem Marquezem. Jako fan talentu Estrady jestem b. rozczarowany doborem rywali dla niego, po walce z Segurą (w której przecież wypadł bardzo dobrze). Marquez to już rozbitek, mimo 27 lat na karku. Po wojnie z Segurą nie jest to już ten sam pięściarz, ostatnio walczy z journeymanami i z jednym z nich nawet zremisował. Estrada ma zbyt duży potencjał, by tracić go na walki z rywalami pokroju no - name Asenjo, czy wyboksowanego Marqueza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2015, 12:52 PM
Post: #413
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
@redd

Szefowie HBO przebakiwali cos o rewanzu z Estrada po tym jak Gonzalez podpisał z nimi kontrakt, miejmy nadzieje ze Romek z nim zawalczy w ramach tych 4 walk na HBO.
Jak to sie wszystko zmienia, heh. Po tym jak Estrada dal gonzalezowi swietna walke byl na fali walczyl z topem tej silnej wagi a Roman pozostawal w cieniu. Od jakiegos roku jest dokladnie odwrotnie Smile

https://www.youtube.com/watch?v=3rq8iKZnRyc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2015, 03:12 PM
Post: #414
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Uwielbiam te zdania tak trafnie opisujące najlżejsze kategorie "ma dopiero 27 lat ale jest rozbitkiem" Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2015, 03:16 PM
Post: #415
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Hugo, redd i inni eksperci
Dziś w Anglii odbędzie się walka Bradley Saunders - Lion Garrido. Jak oceniacie tą walkę? Uważacie, że Saunder znokautuje Francuza czy raczej pójdzie na punkty? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2015, 03:25 PM
Post: #416
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Postawiłbym, że B. Saunders wygra wysoko na punkty Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2015, 03:49 PM
Post: #417
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Też mi się tak wydaje, a kurs u bukmacherów jest naprawdę bardzo wysoki. Widziałem Saundersa w dwóch ostatnich walkach to oprócz chaotyczności wiele nie pokazał, a i siła ciosu, mimo wysokiego współczynnika nokautu taka sobie, z kolei Garrido oglądałem z Ferino i skrót z Reesem to wygląda dość dynamicznie i ciekawie, do tego nigdy nie przegrał przed czasem (raz leżał na deskach tylko). Nie wiem czy to nie najlepsza rzecz do odbicia się po ostatnich niepowodzeniach Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2015, 05:50 PM
Post: #418
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Przyznam się uczciwie, że nie znam tych bokserów. To znaczy Saundersa zauważyłem, jako jednego z wielu niezłej klasy Brytyjczyków, ale jakoś nie trafiła się okazja, żeby bliżej mu się przyjrzeć. Garrido to już dla mnie zupełny anonim. Na podstawie bilansu wygląda mi na twardego journeymana.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2015, 05:56 PM
Post: #419
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Garrido zawsze w przebraniu lwa wchodzi do ringu - taka ciekawostka Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2015, 08:50 PM
Post: #420
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Saunders... przegrał z Garrido przez dyskwalifikację.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości