Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
01-07-2013, 07:23 PM
Post: #131
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Zhong pokonał Cuello? coś sie wierzyć nie chce. Ma ktoś jakiś link?? jakieś informacje??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2013, 08:01 PM
Post: #132
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Cuello uszkodził Sobie prawy bark przed walką, walczył cały dystans tylko i wyłącznie lewą ręką.. Ja i tak punktowałem dla niego, ale walka była wyrównana.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2013, 10:13 PM
Post: #133
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Ewidentnie wyszedł z kontuzją. Widocznie bardzo potrzebował pieniędzy, skoro nie wycofał się w ostatniej chwili.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 08:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2013 12:39 AM przez redd.)
Post: #134
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Warto podsumować dzisiejszą galę w Makao:

Jewgienij Gradowicz pewnie pokonał Mauricio Munoza w pierwszej obronie swojego tytułu. Po raz pierwszy widziałem Rosjanina i pozytywnie go oceniam. Wirtuozem nie jest, ale jego rzemiosło jest bardzo solidne, do tego jego wydolność stoi na bardzo dobrym poziomie. Łatwo składa kombinacje i jest dobrze wyszkolony. Na minus należy mu wytknąć waciany cios i luki w defensywie. Jego potencjał raczej nie pozwoli mu na rywalizowanie z takimi pięściarzami jak Mares, Garcia, Fortuna, czy Salido, ale każdy inny zawodnik jest w jego zasięgu. Munoz okazał się średniakiem, dałem mu jedną rundę.

Imponuje mi Juan Francisco Estrada, najpierw dał równą walkę świetnemu Gonzalezowi, później sensacyjnie ograł Vilorię, a teraz gładko rozprawił się z niepokonanym Milanem Melindo. "El Gallo" jest bardzo inteligentnym bokserem, świetnie czyta wydarzenia w ringu. W pierwszej rundzie walki z Melindo zobaczył, że jedyną szansą dla jego rywala jest walka w półdystansie. Więc co zrobił Estrada? Przeniósł walkę na dystans, zza lewego prostego. Jak rywal osłabł to Meksykanin przeszedł do ostrej ofensywy i był bardzo blisko wygranej przed czasem. Poza tym naprawdę wszechstronny, dobrze ruszający się na nogach, dobry refleks, świetne uderzenia na korpus. Chyba na obecną chwilę najbardziej kompletny zawodnik w muszej. Co do Melindo, to wydawało mi się, że był w ringu bardzo spięty, przez co tracił siły. Walczył zrywami wkładając w każdy cios pełnię mocy. Bez pomysłu zawalczył. Na mojej karcie ugrał 2 rundy.

Zou Shiming jest po prostu na ringach zawodowych bokserem bardzo średnim. Walczy głupio, bije obszerne ciosy, ma słabe uderzenie i taką samą defensywę. Przecież tak mało doświadczeni bokserzy jak Ortego, czy Valenzuela nakładli mu trochę tych ciosów. Wydaje mi się, że Roach jest dobrym trenerem dla Zou biorąc pod uwagę zdolności Chińczyka (pasuje do niego styl in-out), ale Shiming chyba olewa jakiekolwiek wskazówki trenera, bo walczy po prostu idiotycznie. Jeżeli Arum chce doprowadzić Zou do walki mistrzowskiej to powinien mu dobierać bardzo ostrożnie rywali. Zupełnie nie widzę Chińczyka ani z przyzwoitym bokserem, ani z przyzwoitym bijokiem. O bokserach typu Estrady, Vilorii, czy Mthalane nie wspominając...

Ma ktoś zorientowany jakiś sensowny typ na walkę młodszego Narvaeza z Concepcionem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2013, 04:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2013 04:20 PM przez Sander.)
Post: #135
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Cristian Mijares udanie powrócił na ring. Skończył w 6 rundzie Carlosa Jacobo.
Kolejnym celem doświadczonego Mijaresa jest jego niedawny pogromca Víctor Terrazas i jego pas WBC w super koguciej. Co do Terrazasa to czekam na jego walkę z Santa Cruzem.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2013, 05:30 PM
Post: #136
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Co do walki Concepcion vs Narvaez Jr..
Concepcion ma dobrą passę, jest w gazie. Narvaez jest po porażce po - co warto zaznaczyć - dobrym pojedynku z Igarashim. Concepcion 'lubi' zapomnieć o obronie, pewność siebie daje mu własny silny cios przez co dużo nokautuje ale i sporo zbiera. Narvaez bije słabiej więc Panamczyk pójdzie do przodu. Wojna jak ta z Marquezem raczej to nie będzie ale spodziewam się wygranej Luisa. El Nica na punkty.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2013, 12:33 AM
Post: #137
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Już za niecały miesiąc przekonamy się, czy Naoya Inoue rzeczywiście może być ''najlepszym prospektem we współczesnym boksie'' (cytuję tutaj niektórych kibiców i dziennikarzy). 25 sierpnia w Zamie zmierzy się z wysoko notowanym Ryoichim Taguchim, świeżo upieczonym mistrzem Japonii wagi junior muszej. Taguchiego widziałem tylko w walce ze słabiutkim Portasanaponem - niewiele można z niej wyczytać oprócz tego, że Ryoichi dysponuje chyba trochę lepszymi warunkami fizycznymi niż Inoue (ciekawe, czy będzie w stanie ruszyć do przodu często operując lewym prostym i agresywnie spychając Naoyę do defensywy, Japończycy chyba lubią tak ''ustawiać'' długorękich zawodników). Remis z Kurodą i pokonanie Chinena wskazują na to, że Taguchi to kawał boksera i Inoue może mieć bardzo ciężką przeprawę. Czy ktoś wie coś więcej o Taguchim? Co stanie się w tej walce? Pod spodem link do plakatu gali ''45th Phoenix Battle''. Hajime! http://www.asianboxing.info/8/category/r...oue/1.html

Wydawnictwo Ebr - http://www.boxrep.eu - mainstream boxing writers are dead
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2013, 03:05 PM
Post: #138
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Bob Arum rozmawia z Lomaczenko i Usikom(waga ciezka,olimpijskie zloto)
https://www.youtube.com/watch?v=Sy1171XcT3o
Lomaczenko i Usik wyjdzie na ring 12 pazdzernika,w anderkarcie boja Markes -Bradley
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2013, 03:07 PM
Post: #139
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
soulfoodboxing
Widzę że na kilku portalach zacząłeś się udzielać.Big Grin.Witamy oby więcej takich userów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2013, 09:04 PM
Post: #140
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
(31-07-2013 03:07 PM)BESTIA napisał(a):  soulfoodboxing
Widzę że na kilku portalach zacząłeś się udzielać.:D.Witamy oby więcej takich userów.

Witam Bestia. Precyzując: udzielam się obecnie na dwóch forach - Bokser.org i Boxing.pl.


Wydawnictwo Ebr - http://www.boxrep.eu - mainstream boxing writers are dead
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości