Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Palacios II
17-09-2012, 08:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-09-2012 08:05 PM przez Pakman.)
Post: #51
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Pierwsza walka była trudna do punktowania, ale nie był to na pewno wałek na miarę Włodarczyk vs Palacios I. Cunningahm dużo się ruszał, był aktywny, ale cała masa ciosów lądowała na gardzie Diabla. Z kolei, gdy atakował Krzysztof to sporo ciosów dochodziało do głowy USS.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-09-2012, 09:41 PM
Post: #52
RE: Włodarczyk vs Palacios II
no i wywołałem burzę, jak nie na jeden (Master v Diablo) to na drugi (Diablo v Cunn) temat...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-09-2012, 11:16 PM
Post: #53
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Ja po cichu liczę na to, że Diablo jednak znajdzie motywację i zacznie zadawać więcej ciosów. Jeśli by się tak jednak stało to myślę, że Palacios nie dotrwałby do końca walki. Jest to niestety mało prawdopodobne. Spodziewam się raczej mniej więcej powtórki z pierwszego starcia.
17-09-2012, 11:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2013 08:54 AM przez Metzger.)
Post: #54
Bug RE: Włodarczyk vs Palacios II
(17-09-2012 11:16 PM)necropedophile napisał(a):  Ja po cichu liczę na to, że Diablo jednak znajdzie motywację i zacznie zadawać więcej ciosów.
Pytanie czy jest to skutek braku motywacji czy myśl trenerska Fiodora?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-09-2012, 12:05 AM
Post: #55
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Ciężko powiedzieć. Chyba jednak psychika Diablo. W trakcie walki narożnik ciągle nawoływał o większą ilość ciosów, więc taktyka była z założenia inna niż to co wyszło w ringu. Po obejrzeniu wywiadów z Włodarczykiem też ciężko odnaleźć u niego jakikolwiek entuzjazm.
Z drugiej strony może Łapin ma też takie podejście do układania planów taktycznych. Chyba ostatnio był ze Szpilki zadowolony, a przecież ten zadawał bardzo mało ciosów na rundę. Według mnie plan na tamtą walkę nie był doskonały. Za dużo skupiania się na tym, żeby Artura nie poniosło, a za mało boksu. Uważam, że Szpilka był w stanie wyraźniej wygrywać rundy. Zbyt wiele było myślenia, żeby nie zacząć "się bić" i w efekcie cała walka nie porywała, ze względu na małą ilość ciosów.
18-09-2012, 03:04 PM
Post: #56
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Przecież krótko po walce Diablo vs Palacios Krzysztof targnął się na życie. Zresztą było widać w tej walce, że był kompletnie rozbity i nieobecny.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-09-2012, 12:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2012 12:33 PM przez Mastrangelo.)
Post: #57
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Boxrec właśnie dodał sędziów na walkę rewanżową i jestem dobrej myśli.
Co prawda Daniel Van De Wiele jest trochę wątpliwy, bo brał udział w paru kontrowersyjnych walkach(Możecie zobaczyć jakich w moim temacie o podejrzanych sędziach), ale pozostała 2-ka to moim zdaniem pierwsza klasa.
Christophe Fernandez z Francji jako jedyny dobrze wypunktował walkę Głażeskiego z Ngumbu, moim zdaniem również najlepiej z 3 sędziów wypunktował walkę Cieslaka z Antequerą, z innych walk także świetnie się spisał w walce McDonnella z Jamoye. Co ważne, często punktuje przeciwko zawodnikom gospodarzy, więc widać, że to gość z jajami który wypunktuje to tak, jak być powinno.
3-ci sędzia to Victor Loughlin. Często punktuje walki na wyspach, dużo razy go widziałem i zawsze świetnie się spisywał. Myślę, że Palacios nie musi się martwić, że źle go potraktują. Stawiam na niego przez Majority Decision(Van De Wiele da remis Wink).

Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-09-2012, 01:19 PM
Post: #58
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Tak jak wcześniej napisałem, każdy z sędziów potrafi punktować i o ile każdemu starczy dobrej woli werdykt powinien być sprawiedliwy.
Ringowy też nie powinien robić wielkich problemów.

Co do samego pojedynku, wydaje mi się, że będzie ciut lepszy od ich ostatniego starcia, ale i tak nie porwie. Jeżeli Palacios nastawi się na nokaut to prawdopodobnie samemu polegnie przed czasem. Jeżeli pozostanie ruchliwy i aktywny w ringu to Włodarczyk może mieć problem. A jeśli chodzi o Diablo, to musi on przede wszystkim zadawać ciosy. Nawet jeżeli Palacios będzie trafiał więcej, ale obcierek, a Krzysztof trafi 5-6 razy wyraźnie to być może rundy będą szły na jego konto.

Nokautu raczej się nie spodziewam, ale oczekuję wyrównanego pojedynku w okolicach remisu. Chociaż wydaje mi się, że na pkt lepszy będzie Palacios... Jednak wizja Dona Kinga posiadającego dwóch mistrzów w Cruiser niezbyt przypadłaby mi do gustu. Byle obeszło się bez wałka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-09-2012, 11:29 PM
Post: #59
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Don King nie przyjeżdża pilnować sędziów tylko dogadywać unifikację Tongue Wiecie co? W sumie ta walka ma tyle niewiadomych, że mnie zaczęła ciekawić. Nasuwa się sporo pytań. Co z psychiką Diablo? Czy od początku walki się odblokuje? Czy będzie wałek? Czy Palacios zaliczy dechy? Czy zawodnicy będą zardzewiali po tak długiej przerwie? Jeśli będą zardzewiali bardziej niż w pierwszej walce to ja wysiadam Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-09-2012, 05:23 PM
Post: #60
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Stawiam na Palaciosa, ale zaczyna mnie już wkurzać tym zachowaniem na ważeniu i gadaniem. Ja rozumiem, że ma prawo być wkurzony za ten wałek w ostatniej ich walce, ale bez przesady... Marzę o KO na Palaciosie, ale stawiam na wygraną Palaciosa na PKT.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości