Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Palacios II
22-09-2012, 08:08 PM
Post: #71
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Bardzo dobra walka Łaszczyka do momentu przerwania. Boksował na luzie, nie nastawiał się na jeden cios (tak jak chociażby z Farmerem), popisał się refleksem, wrócił w końcu lewy prosty (podwójny, nawet potrójny). Do tego skutecznie bił na korpus. Dobry występ, brawo Kamil!
A przeciwnika Kamila nie doceniałem, przyznaję.

Szkoda, że rywal doznał kontuzji, bo pojedynek mógł się podobać i obaj mogli jeszcze sporo pokazać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-09-2012, 08:24 PM
Post: #72
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Łaszczyk pozytywnie wypadł. Przeciwnik, mimo że sporo mniejszy, okazał się rutyniarzem i kilka razy zaskoczył Kamila. Szkoda, że Delisandru doznał kontuzji, ma pewno Łaszczyk wyniósłby sporo doświadczenia z kolejnych rund. Efektowny, energiczny boks 'szczurka", więcej finezji niż w walce z Farmerem i to jest największym pozytywem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-09-2012, 09:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-09-2012 09:43 PM przez redd.)
Post: #73
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Cendrowski vs Donfack.
Dobry, twardy pojedynek. Donfack przyjechał po zwycięstwo i do końca próbował. Mariusz w swoim stylu, pewnie wypunktował niewygodnego przeciwnika. Wielkiego boksu tu nie było, ale walka ogólnie toczyła się w niezłym tempie i obydwaj pokazali sporo ambicji.

Teraz tylko walka wieczoru. Obyśmy nie pousypiali Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-09-2012, 09:52 PM
Post: #74
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Mariusz Cendrowski vs Bernard Donfack
Dobrze wypadł Cendrowski. Skuteczne prawe proste, myślał w ringu, walczył w swoim stylu, podobał mi się jego boks. Rywal był co prawda chaotyczny, ale całkiem niezły i przyjechał wygrać. W ogóle to była niezła walka, co prawda bez jakiegoś błysku, ale mogła się podobać.

Czekam na Włodarczyka, przygotowałem sobie już poduszkę i koc, ale mam nadzieję, że nie będę musiał z nich korzystać...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-09-2012, 10:57 PM
Post: #75
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Brawo Krzysztof ! Brawo Francisco ! Co za walka ! Co za emocje ! Najlepsza walka w CW do czasów Adamek vs Cunn ! Fenomenalny pokaz boksu w wykonaniu tych dwóch wojowników. Jednak to Diablo pokazał niesamowite opanowanie, kondycję i precyzję. Gratulacje Mistrzu ! Jesteś dumą Piaseczna ! Szykujemy Ci gorące powitanie !

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-09-2012, 10:57 PM
Post: #76
Bug RE: Włodarczyk vs Palacios II
Diablo się zrehabilitował. Wygrał zasłużenie. Jednak nie jest to bokser na miarę Hucka, Lebiediewa czy nawet Hernandeza. Kto wie, może nawet Masternak by go wypunktował.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-09-2012, 11:00 PM
Post: #77
RE: Włodarczyk vs Palacios II
A w czym Huck jest lepszy od Diabla ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-09-2012, 11:01 PM
Post: #78
RE: Włodarczyk vs Palacios II
W momentach, kiedy Diablo wypluwał kij od szczoty i zaczynał boksować, robił z Palaciosem co chciał. Jakby tak walczył całe walki to byłby najlepszym cruiserem obecnie. Jednakże jak to w jego stylu, część walki przeczekał. Werdykt słuszny. Punktowałem 116:113. Rundy 2,4,5,8,10,11 i 12 dla Diablo, 9 remisowa, a reszta dla Palaciosa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-09-2012, 11:02 PM
Post: #79
Bug RE: Włodarczyk vs Palacios II
(22-09-2012 11:00 PM)Pakman napisał(a):  A w czym Huck jest lepszy od Diabla ?
Jest aktywny. Choć przy Diable to każdy jest aktywny Smile Tak czy siak, myślę, że jeżeli chcemy zatrzymać pas WBC w Polsce na dłużej, to musimy go przekazać na przechowanie Masternakowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-09-2012, 11:03 PM
Post: #80
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Palacios też był aktywny, a w ostatnich 3 rundach pływał.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości