Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Palacios II
11-09-2012, 05:09 PM
Post: #41
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Tylko, że Green narzucił sobie takie tempo, że w 11 rundzie padł na dechy. Palacios w pierwszej walce nie pokazał nic, a Krzysztof jeszcze mniej. Trzeba wziąć pod uwagę również fakt, że w tamtym okresie Diablo był zupełnie rozbity psychicznie. Poza tym walka walce nie równa.

PS: Krzysztofowi kibicuje chyba najbardziej ze wszytkich polskich bokserów, w końcu mieszka kilka ulic ode mnie.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-09-2012, 05:13 PM
Post: #42
RE: Włodarczyk vs Palacios II
@Pakman
No co Ty? Ale historia Big Grin

Jak sama nazwa wskazuje to jest to "OBRONA PASA" przez Krzysztofa zatem gdy Diablo znów schowa się za podwójną gardę nie to przebicia to niby jak Wizard chce wygrać? Trzeba iść na całość ale jego na to nie stać. Prędzej Krzysiek opuści ręce i zawalczy jak Haye czy Jones.Jr. Nie widzę tego.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-09-2012, 07:02 PM
Post: #43
RE: Włodarczyk vs Palacios II
@Pakman
Ale nie uważasz, że Palacios jest w CW jest lepszym bokserem od Danny'ego ? wystarczy, że Wizard narzuci takie samo tempo i Włodarczyk robi pod siebie niestety. Może Palacios go nie znokautuje ale na pkt na pewno jest w stanie wygrać i z pewnością nie padnie tak jak Green kondycyjnie w 11 rundzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-09-2012, 07:28 PM
Post: #44
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Pewnie, że jest lepszy, ale sądzę, że Włodarczyk w pełni formy powinien go znokautować.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-09-2012, 07:32 PM
Post: #45
RE: Włodarczyk vs Palacios II
No i mamy ciekawą wypowiedź Andrzeja Wasilewskiego:
Cytat:Mamy kłopot z motywowaniem Włodarczyka. To świetny pięściarz, ale nie czuje głodu od 2006 lub 2007 roku. To nasz problem. Po 17 latach boksowania wygląda to tak, jakby miał dość boksu, ale może się mylę. On trenuje bardzo poważnie, ale walki nie przynoszą mu już satysfakcji, a pieniądze nie mają dla niego takiego znaczenia, bo to skromny człowiek. Wygląda świetnie, ale w jego oczach nie widzę tego, co chciałbym zobaczyć. Wkrótce się okaże, mam nadzieję, że jestem w błędzie
Dziwna wypowiedź na tydzień przed pojedynkiem. Może chce podnieść zainteresowanie walką, ale być może jego wypowiedź jest w 100% prawdziwa. Włodarczyk z walk z Cunninghamem (mimo, że obydwie w mojej opinii przegrał) to był inny Włodarczyk. Ewidentnie bardziej się starał, miał większy głód boksu. Później różnie z tym bywało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-09-2012, 09:09 AM
Post: #46
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Oglądają walkę z Palaciosem czy początkowe rundy z Greenem wydawało się, że bokserska koncepcja Krzyśka to "pierdzielę, nie boksuję".

Sam nie wiem czego spodziewać się po tej walce. Z jednej strony Palacios będzie wiedział, że wałek czy lekki przekręt na jego niekorzyść jest bardzo prawdopodobny, bo on sam nie jest jakimś gigantem i mało osób w świecie będzie płakać nawet po tym, jak zostanie oszukany, stąd może bardziej ruszyć do ataku. Z drugiej strony Krzysiek wie, że sędziowie tym razem mogą teraz inaczej ocenić pojedynek, a poza tym ma coś do udowodnienia kibicom, a więc też powinien zadawać więcej ciosów.

Obawiam się, że jak już przyjdzie czas walki, to obaj wpadną w ten swój trans i znowu będzie wujowa walka, a koniec końców pas zachowa Włodarczyk.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-09-2012, 06:45 PM
Post: #47
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Palaciosa spisałbym na straty przez KO z Masternakiem. Nie chcę tu tworzyć dyskusji kto jest lepszy, Diablo czy Master ale wydaje mi się, że jest to odpowiedni powód to stawiania na Włodarczyka. Bardzo chcę, aby Krzychu zniszczył tego klauna jak to zrobił z Green'em. Tylko niech nie da sobie zabrać początkowych rund, musi być po Mistrzowsku ;-)

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-09-2012, 07:31 PM
Post: #48
RE: Włodarczyk vs Palacios II
@Jerome
Wiem, że nie chciałeś wywoływać dyskusji, ale moim zdaniem Masternak zdeklasowałby Włodarczyka mimo, że nie nie za bardzo lubię ''Mastera''. Tak czy siak uważam, że to przyszły mistrz świata a Włodarczyk na dzień dzisiejszy mógłby mu ręce bandażować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-09-2012, 07:43 PM
Post: #49
RE: Włodarczyk vs Palacios II
@AdamekFightPL

Pisanie, że aktualny mistrz świata WBC i były IBF mógłby bandażować ręce prospektowi jest trochę nie na miejscu. Włodarczyk pokonał prime Cunninghama, dobrych Fragomeniego i Greena. Masternak ma większy talent od Krzysztofa, ale na chwilę obecną nie dorasta mu do pięt.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-09-2012, 08:00 PM
Post: #50
RE: Włodarczyk vs Palacios II
(17-09-2012 07:43 PM)Pakman napisał(a):  Pisanie, że aktualny mistrz świata WBC i były IBF mógłby bandażować ręce prospektowi jest trochę nie na miejscu. Włodarczyk pokonał prime Cunninghama, dobrych Fragomeniego i Greena. Masternak ma większy talent od Krzysztofa, ale na chwilę obecną nie dorasta mu do pięt.
Pokonał Cunninghama? Przecież Włodarczyk przegrał obie te walki...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości