Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Palacios II
24-08-2012, 09:58 AM
Post: #21
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Ja bardzo chcę aby wygrał Krzysztof. Nie dlatego, że to jedyny Polski Mistrz tylko nie znoszę Portorykańczyka. Jak On chciał wygrać ostatnią walkę nie podejmując walki. Na 100% On tej walki nie wygrał a Diablo na 100% walki nie przegrał. Takie jest moje zdanie. Wówczas sprawiedliwy wydaje się być remis (pomijając punktacje rundowe tylko ogólny przebieg). Wtedy też pas zostaje u Krzyśka. Dla tych co uważają, że wygrał Francisco mam nadzieję, że nie będą narzekać jak tym razem Diablo wygra słusznie. Można powiedzieć, że odbierze swój pas itd.

Jeszcze taka mała uwaga. Ten Portorykańczyk wygląda obleśnie. Co chwilę pozuje z napiętymi bicepsami i śmiesznym ryjem. Nie jestem pięściarzem, kulturystą czy kimkolwiek zajmującym się sylwetką a prezentuje się lepiej niż "Czarodziej". To śmieszne, że On się uważa za "koksa" z taką klatą. Diablo przy nim to "playboy".

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-08-2012, 10:29 AM
Post: #22
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Uczciwie na punkty ciężko będzie wygrać Krzyśkowi, ale KO na Palaciosie jest bardzo realne. Zresztą tak obstawiłem u buka.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-08-2012, 06:26 PM
Post: #23
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Właśnie obejrzałem reportaż w którym Łapin powiedział, że Diablo miał nogę w gipsie przez cały okres przygotowawczy Big Grin:
http://eurosport.onet.pl/wideo/diablo-te...896,w.html
No proszę Cię... To jedna z najbardziej idiotycznych wymówek jakie słyszałem.
Oczywiście walka z Greenem jest już nazywana "Destrukcją" z pominięciem tego, co działo się przez wszystkie rundy zanim stary Green stracił kondycję.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-08-2012, 06:47 PM
Post: #24
RE: Włodarczyk vs Palacios II
@Mastrangelo
Cytat: To jedna z najbardziej idiotycznych wymówek jakie słyszałem.
Heh, o tym po walce pisali szukający usprawiedliwienia fanboye Włodarczyka na innych forach. Łapin tylko podchwycił zajawkęWink
Ja za to znalazłem absurdalne usprawiedliwienie dla asekuracyjnej postawy Palaciosa:
- Palacios zawalczył asekuracyjnie, ponieważ nie umiał skupić się na walce bo kilka godzin wcześniej urodziło mu się dziecko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-08-2012, 06:53 PM
Post: #25
RE: Włodarczyk vs Palacios II
(27-08-2012 06:47 PM)redd napisał(a):  @Mastrangelo
Cytat: To jedna z najbardziej idiotycznych wymówek jakie słyszałem.
Heh, o tym po walce pisali szukający usprawiedliwienia fanboye Włodarczyka na innych forach. Łapin tylko podchwycił zajawkęWink
Ja za to znalazłem absurdalne usprawiedliwienie dla asekuracyjnej postawy Palaciosa:
- Palacios zawalczył asekuracyjnie, ponieważ nie umiał skupić się na walce bo kilka godzin wcześniej urodziło mu się dziecko.
Przy rzekomym przeprowadzeniu całych przygotowań do walki o mistrzostwo świata z nogą w gipsie to jest najlepsza wymówka pod słońcem!
Przy okazji, ostatnio oglądałem powtórkę na Polsacie. Punktowałem 117:111 dla Palaciosa, myślę że remis byłby do przyjęcia. Utrzymuję Swoją pozycję, że to był przekręt.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-09-2012, 08:04 PM
Post: #26
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Wiemy już co nieco o undercardzie gali we Wrocławiu

Łukasz Janik vs Roman Kracik
Janik po ponad rocznej przerwie wraca na zawodowe ringi. Jego przeciwnikiem będzie czeski journeyman Roman Kracik, który już nie raz boksował w Polsce. Wybór tego przeciwnika jest dobry biorąc pod uwagę nieaktywność Janika. Nawet jestem zadowolony z powrotu Łukasza, może papierów na mistrza nie ma, ale kilka efektownych nokautów spod jego ręki wyszło (wprawdzie na ogórkach, ale dobre i to).

Damian Jonak vs Semir Bajrovic (5-0-1, 1 KO) - 6 rund
Nie wiem jak tę walkę skomentować? Bajrovic ma 21 lat, Jonak jest wysoko w WBC i ma ponad 30 walk. Do tego sześć rund...

Mariusz Cendrowski vs Bernard Donfack
Mariusz zmierzy się z twardym, ale przeciętnym journeymanem.

Prawdopodobnie zobaczymy jeszcze Kamila Łaszczyka, z rozpiski najprawdopodobniej wypadł za to Rafał Jackiewicz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-09-2012, 08:10 PM
Post: #27
RE: Włodarczyk vs Palacios II
@redd
Traf chciał, że akurat przeczytałem o rywalu Jonaka na ringpolska. Oto co na ten temat pisze w komentarzu sam Wasilewski:

Cytat:Nie macie racji. Nie zastanawiacie sie dlaczego cos sie dzieje tylko na wszelki wypadek krytykujecie w stylu orga. To jest krotka telelwizyjnie gala bo mamy swietny czas antenowy na otwartym Polsat. Skrocilismy co moglismy, Rafal Jackiewicz w ogole nie bedzie boksowal. Stad Damian boksuje 6 rund, w grudniu zaboksuje 12 rund, walke wieczoru w Spodku. Z kim niby Damian mialby boksowac 6 rund? Z mistrzem swiata?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-09-2012, 08:18 PM
Post: #28
RE: Włodarczyk vs Palacios II
Właśnie, o co chodzi z tym konfliktem między redakcją orga, a Don Wasylem, bo na forum jestem dopiero od kilku miesięcy.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-09-2012, 08:23 PM
Post: #29
RE: Włodarczyk vs Palacios II
@Szakal
Cóż idąc logiką Wasilewskiego, każdy wybór miernoty na przeciwnika da się usprawiedliwić okolicznościami.
Rywal jest anonimowy, początkujący i prawdopodobnie słaby - do tego sześć walk zawodowych. Ale mimo to, powinniśmy się cieszyć i klaskać przed monitorami...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-09-2012, 08:34 PM
Post: #30
RE: Włodarczyk vs Palacios II
(05-09-2012 08:23 PM)redd napisał(a):  Cóż idąc logiką Wasilewskiego, każdy wybór miernoty na przeciwnika da się usprawiedliwić okolicznościami.
To samo sobie pomyślałem.

Dla mnie ta "walka" Jonaka też nie ma sensu, bo to jest coś jak pojedynek Kamila Łaszczyka z Istvanem Paszti, przy czym tam jeszcze jakoś można było to zrozumieć, bo to był dopiero szósty zawodowy pojedynek "Szczurka". Ale tutaj? Jaki to ma sens oprócz podbicia rekordu?

Tyle dobrego, że Mariusz Cendrowski nie wyleciał z undercardu tak jak Jackiewicz...

PS. Swoją drogą, to Paszti wygrał trzy walki, z czego, uwaga, jedną przed czasem!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości