Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 2.82 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deontay Wilder
30-06-2015, 09:10 PM
Post: #441
RE: Deontay Wilder
Hehehe... Big Grin Borek znowu wyjechał z niezłą plotką: Wawrzyk dla Wildera Big Grin

Inne źródła podają, że jak nie Browne to rywalem Wildera może być Głazkow. Uważacie, że Ukrainiec przyjąłby walkę z Wilderem? I jakie by miał w niej szanse?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2015, 05:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-07-2015 05:14 PM przez Gogolius.)
Post: #442
RE: Deontay Wilder
"Wobec słabej postawy Chrisa Arreoli, coraz realniejszych kształtów nabiera ewentualność, by to Andrzej Wawrzyk (29-1, 15 KO) stanął naprzeciw Deontay Wildera (34-0, 33 KO) w jego drugiej obronie tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC."


Że co? 0_0

Widzę, że plotka nie umiera...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2015, 06:35 PM
Post: #443
RE: Deontay Wilder
Szczerze nie oglądałbym tego, ,Wilder daj kogoś z 20 na obronę, , bo to się śmieszne wydaje do tego z kim bronił Lewis czy Holy,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2015, 07:20 PM
Post: #444
RE: Deontay Wilder
Taka walka to chyba dla zwały xD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2015, 09:17 PM
Post: #445
RE: Deontay Wilder
Chyba pękłbym ze śmiechu gdyby do takiej walki doszło. Big Grin A kolejny niech będzie Izu. Wink W końcu chcą go sprawdzić z kimś poważniejszym. Wilder się nada. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2015, 09:59 PM
Post: #446
RE: Deontay Wilder
Myślałem że mi się przywidziało, ale skoro inni też to widzą, to chyba ten news na prawdę się pojawiłBig Grin O rany...

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2015, 06:23 PM
Post: #447
RE: Deontay Wilder
Skoro pierwsza obrona była z wybranym przez Wildera rywalem (Moliną), to chyba druga powinna być z przeciwnikiem obowiązkowym, czyli Powietkinem. Tymczasem Wilder znowu ma zamiar wybrać jakiegoś cieniasa, a federacja to aprobuje bez żadnego protestu. Mogę zrozumieć (chociaż też mi się to nie podoba), że wyjątki od reguły czyni się dla jakichś wybitnych bokserów, którzy mają za sobą ponadprzeciętne dokonania w charakterze championów. Jednak Wilder jest świeżym mistrzem, więc na pewno żadne przywileje nie powinny go dotyczyć. Powinien dostać ultimatum: albo Powietkin albo utrata pasa mistrzowskiego.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2015, 05:55 PM
Post: #448
RE: Deontay Wilder
Jeśli chodzi o przygotowanie pod Powietkina, to team Wildera mógłby rozpatrzeć opcję wzięcia na dobrowolną obronę Andrieja Fiedosowa. Fiedosow to taka gorsza wersja Powietkina. Lubuje się w półdystansie, ale jest mniejszy, słabszy fizycznie, gorzej wyszkolony i słabiej bije niż jego rodak. Wilder w jakikolwiek sposób mógłby w warunkach bojowych oswoić się z zawodnikiem podobnym do Saszy, jednak nie stanowiącym takiego zagrożenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2015, 04:53 PM
Post: #449
RE: Deontay Wilder
[Obrazek: u1r97b.jpg]

Cyc i Wilder już po pierwszej konferencji, heheBig Grin

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2015, 05:36 PM
Post: #450
RE: Deontay Wilder
Oby nie Wink To byłaby jeszcze gorsza obrona niż z Molina, bo ten przynajmniej miał całkiem mocny cios... A Wawrzyk? Raczej kandydatura z rodzaju tych humorystycznych Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości