Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 2.82 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deontay Wilder
10-08-2013, 09:10 PM
Post: #141
RE: Deontay Wilder
Ale na takie zachowanie nie ma tłumaczeń, nawet jeśli się jest pod wpływem emocji. Nad emocjami trzeba umieć panować, bo co zabijesz kogoś w nerwach i będziesz się tłumaczył, że byłeś zdenerwowany? Takie zachowanie świadczy o debilizmie, ale i o słabości człowieka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 09:11 PM
Post: #142
RE: Deontay Wilder
Co myślicie, że Wilder ma problemy z psychiką?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 09:16 PM
Post: #143
RE: Deontay Wilder
Nie wiem szczerze mówiąc. Raczej nie ma. Zaznaczę jeszcze, że fakt uderzenia kobiety nie jest dla mnie argumentem ani za ani przeciw tej tezie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 09:31 PM
Post: #144
RE: Deontay Wilder
@kubala1122331
Ale Wilder nikogo nie zabił tylko uderzył. Używanie argumentów w postaci siły nie jest dobrym rozwiązaniem, nie ma co pisać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 09:55 PM
Post: #145
RE: Deontay Wilder
Wiem, podałem tylko skrajny przykład działania w nerwach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 10:01 PM
Post: #146
RE: Deontay Wilder
@kubala1122331
Jeżeli ktoś kogoś zabija to nie są to nerwy a raczej choroba na podłożu psychicznym. Wilder na szczęście nikogo nie zabił a zagalopował się, miejmy nadzieje, że ostatni raz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 10:45 PM
Post: #147
RE: Deontay Wilder
Po to jest offtop aby takie sprawy załatwiać tam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2013, 07:47 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2013 08:26 AM przez BMH.)
Post: #148
RE: Deontay Wilder
Kolejna walka i w ogole nie jestem madrzejszy w temacie Wildera, wiem to co wiedzial kazdy... Deontay ma bardzo silny cios. Chetnie zobaczylbym Amerykanina z Guinnem, Oquendo, czy Johnsonem, kazdy z nich jest nie tylko doswiadczony, ale tez dobry w defensywie.

(10-08-2013 10:01 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Jeżeli ktoś kogoś zabija to nie są to nerwy a raczej choroba na podłożu psychicznym.

Zlituj sie z tymi psychologicznymi rozkminkami, ewentuialnie przenies je offtopu...Tongue Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2013, 01:09 AM
Post: #149
RE: Deontay Wilder
Moim marzeniem byłoby zobaczyć jego walkę z naszym Mariuszem WachemSmile
No i może ze Szpilką. Spzilka byłby oczywiście największym wyzwaniem w jego karierze choć wydaje mi się, że Szpilka dostałby nokaut. Zwłaszcza z jego kiepską obroną;p a Mariusz mógłby wygrać, pewnie by nie padł a dostałby kilka razy Wilder od Mariuszka i w dodatku zmęczyłby się na pewno już w 5-6 rundzie. Ciekawa walka byłaby.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2013, 08:37 PM
Post: #150
RE: Deontay Wilder
Trochę nie rozumiem Wildera . Wygrał ostatnią walkę bardzo szybko , w sumie w każdej chwili mógłby walczyć następną .
W ostatnim wywiadzie jaki czytałem LINK twierdzi ,że Solis jest taki i owaki i szybko by go znokautował (srutututu) i decyduje się na potyczkę z lepszym z dwójki Arreola vs Mitchell. Przecież po tej walce obaj staną w ringu nie prędzej niż w ciągu pół roku czyli w przyszłym.
Solis będzie gotowy na wrzesień/październik , dlatego nie wiem co stoi na przeszkodzie / pełne gacie ?

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości