Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joshua vs Breazeale
24-06-2016, 11:01 PM
Post: #31
RE: Joshua vs Breazeale
Cytat:Breazeale sparował z Kudriaszowem i Gassijewem

Dominic Breazeale (17-0, 15 KO) zdradził, że sparował m.in. z walczącymi w kategorii junior ciężkiej Muratem Gasijewem i Dmitrijem Kudriaszowem w czasie przygotowań do jutrzejszej walki z mistrzem świata IBF wagi ciężkiej Anthonym Joshuą (16-0, 16 KO). Pojedynek będzie główną atrakcją gali w Londynie.

- Potrzebowaliśmy pięściarzy, którzy biją naprawdę mocno i są szybcy. Mieliśmy do dyspozycji Gasijewa i Kudriaszowa, którzy walczą normalnie w niższej wadze, ale w czasie sparingów z nami ważyli jak dobrzy ciężcy - powiedział Manny Robles, trener Amerykanina, któremu w sparingach pomagał także m.in. niepokonany Gerald Washington.

- Dominic przesparował 160 rund, a na sali treningowej przepracował 750 rund. Zadbał o kondycję i każdy aspekt przygotowań, jest gotowy - zapewnia szkoleniowiec Breazeale'a.

Dla Joshuy będzie to pierwsza obrona pasa wywalczonego w kwietniu. Breazeale do mistrzowskiego pojedynku przystąpi po raz pierwszy w karierze. źródło
Uważacie, że jest sens brania na sparingpartnerów bokserów tak wyraźnie niższych od Brytyjczyka?

I tak z ciekawości, czy ktoś z forumowiczów wieszczy sensację jutrzejszego wieczoru w postaci pokonania Joshuy przez Dominica?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2016, 08:54 AM
Post: #32
RE: Joshua vs Breazeale
Joshua jest wyraźnym faworytem, jednak nie można wykluczać niespodzianki, których w ostatnich miesiącach jest co nie miara. Breazele jest duży i silny wiec należy się liczyć z tym, że jest w stanie doprowadzić do celu jakiś nokautujący power punch. Chodziarz sądzę, że Joshua wychodzący do dzisiejszej walki z takim nastawieniem jak do Martina czyli walcząc mądrze, polując na przeciwnika z dystansu i wyczekiwać na okazje do skontrowania prawym krzyżowym ograniczy ryzyko przypadkowej porażki do minimum.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2016, 10:52 AM
Post: #33
RE: Joshua vs Breazeale
Jest też ryzyko, że da się sprowokować do kłótni podczas pojedynku, jak podczas walki z Whyte a zdekoncentrowany Joshua to nieuważny Joshua.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2016, 12:24 PM
Post: #34
RE: Joshua vs Breazeale
Ale zajebisty dzień. Najpierw mecze 15, 18 i 21, potem gala w UK, a potem gala z USA Big Grin

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2016, 12:37 PM
Post: #35
RE: Joshua vs Breazeale
Najgorzej jest o 15. Jak w tropikach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2016, 06:41 PM
Post: #36
RE: Joshua vs Breazeale
Ta walka będzie w jakiejś tv?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2016, 06:44 PM
Post: #37
RE: Joshua vs Breazeale
Polsat Sport Extra
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2016, 06:47 PM
Post: #38
RE: Joshua vs Breazeale
Dzięki Kuba!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2016, 06:47 PM
Post: #39
RE: Joshua vs Breazeale
Nie skreślam Dominica i mam nadzieje, że się postawi rywalowi, który ma go zniszczyć. Nie lubię AJ'a, bo typ nie pokonał jeszcze nikogo, a jest nazywany numerem 1 w ciężkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2016, 06:54 PM
Post: #40
RE: Joshua vs Breazeale
Ja lubię Joshuę ale mam jakieś złe przeczucia (które ostatnio całe szczęście w ogóle mi się nie sprawdzają Tongue ) że Brytyjczyk może dzisiaj wylądować na deskach. Ale jak by nie było to mam nadzieję, na jakąś dłuższą walkę, która przetestuje obydwóch chłopaków. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości