Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
27-08-2015, 08:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2015 08:05 PM przez KrychuTMT.)
Post: #41
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Joker, a jak skończyli Angulo czy Amagasa ? XDDD Jeden miał ból oczka, a drugi wpierdalał za pomocą słomki przez pół roku XDD beka z bijokuff. XDD
ps. Real czemp jak leci na dupę to wstaje i udowadnia swoją klasę jak Rigo czy Lara, pozdrawiam.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2015, 08:16 PM
Post: #42
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Wiem jak skończyli,co to zmienia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2015, 08:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2015 08:25 PM przez BMH.)
Post: #43
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
(27-08-2015 07:48 PM)Joker napisał(a):  BMH
Gdyby Lara nokautował i dominował jak Gienadij to zgoda.

Po co malo znany Lara, skoro tak uwypuklasz ten styl i wszystko inne zdajesz sie lekcewazyc? Masz Floyda, przeswietl jego styl i sam sobie odpowiedz, czy owy styl to glowny wyznacznik popularnosci. Non stop czytam jaki on nudny heh, a ten od lat zarbia najwiecej.


(27-08-2015 07:48 PM)Joker napisał(a):  Lara to genialny technik,trafia lecz sam nie da się trafić ale kurcza czemu nie ma popularności przeca to słit sajens?

Nie ma, bo wciaz jeszcze nie ma wynikow Golovkina(przeciez on ma kupe obron!!), czy innych gwiazd z czolowki P4P. Golovkin, wszystkich nokautowal a jeszcze rok temu byl no name dla januszy i bilety rozdawano za darmo byleby jakos to wygladalo bo kicha jak cholera. To sa fakty.
Ja nie neguje, ze styl ofensywny lepiej sie sprzedaje. Natomisat wskazuje placem, ze w duzej mierze chodzi nie o strategie walki, a np. o obywatelswto. Crawford, jest niemalze jak Lara, a jakos chca ogladac choc w zyciu nie walczyl z kims tak znanym jak Alvarez, a Lara obiektywnie zlal rudego. Gdyby Kubano byl Amerykaninem np. z NY, to zostalby zapewne okrzykniety nastepca Floyda, i siedzialby teraz w top5 P4P.


(27-08-2015 07:48 PM)Joker napisał(a):  Sam wiesz ze bez januszy/jeffów mało ktory bokser by sobie poradził(nie Floyd tu sa antyfani).Gdyby Rigo dawa5 takie walki jak z Amagasa byłby na szcycie(nie dechy,agrfsja)Mam pytanie genialni dzisiejszego boksu gdy probuja isc w walke piluja dechy(angulo,amagasa,Donaire;)Jak to?Krzys tez mozf odp :*(buzi w policzek)


Jak wyzej. Gdyby Rigo byl Amerykaninem, to po walce z Donaire do dzis jeszcze by nie opadla wrzawa jaki to byl kurwa wspanialy wystep na tle takiego tuza jak Donaire.
Pisze kolejny raz, bo najwidoczniej to ignorujesz upierajac sie przy swoim. Golovkina tez nie chcieli oglada janusze, a na jego walkach swiecilo pustkami. Dzis po serii wygranych, po tym jak potwierdza swoja wyjatkowsc, dopiero janusze sie do niego przekonuja. Ogarnieci fani tak samo Lare, jak i Golovkina, czy Rigo beda ogladac. I nie wazne, ze ten walczy faniej dla oka, a ten gorzej, bo boksu na takiem poziomie sie po prostu nie odpuszcza.

edit. O kurde z tymi dechami to zajbales jak rollins spamem na glownej. Tekst roku. Nie tak dawno Manny lktorego przeciez bardzo lubisz sie tez zalapal na strzala. Tylko co to ma wszystko do rzeczy w zwiazku z popularnoscia?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2015, 08:55 PM
Post: #44
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Taka różnica, że genialni boksu nawet w grze bijoków potrafią z nimi wygrać. Wyobrażasz sobie Angulo który odpierniczał by słit sajens i jabował Larę przez 12 rund ?XDDDD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2015, 09:24 PM
Post: #45
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Coś między nogami mu na to nie pozwala #cojones
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2015, 09:38 PM
Post: #46
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Nie pozwalają mu na to bardzo ograniczone umiejętności, i czysto bokserskie i taktyczne, jednowymiarowość i brak wszechstronności i inteligencji ringowej, a nie żadne cojones. Tym bardziej w tej konkretnej walce, to Angulo się poddał, a Lara przetrwał dwa nokdauny i wygrał, więc jeżeli ktoś tu pokazał cojones to raczej Lara.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2015, 09:48 PM
Post: #47
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Real talk Krzychu.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2015, 09:51 PM
Post: #48
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
(27-08-2015 09:38 PM)Krzych napisał(a):  Nie pozwalają mu na to bardzo ograniczone umiejętności, i czysto bokserskie i taktyczne, jednowymiarowość i brak wszechstronności i inteligencji ringowej, a nie żadne cojones. Tym bardziej w tej konkretnej walce, to Angulo się poddał, a Lara przetrwał dwa nokdauny i wygrał, więc jeżeli ktoś tu pokazał cojones to raczej Lara.


Grzecznie i na poziomie. Ciezkie KO. Lepiej bym tego nie wytlumaczyl.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2015, 09:58 PM
Post: #49
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Joker zniszczony jak jego idole beka. XDDDD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2015, 10:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2015 10:29 PM przez Joker.)
Post: #50
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Tak jest lepszy, a w walce angulo czasem nie był poddany przez lekarza?Mniejsza lubię defensorów ale wybitnych a nie spierdalaczy.Jesli Lara jest wszechstronny to czemu nie da janusza tego co chcą(moglby osmieszać a nie uciekać)co za tym idzie dolce.Najlepsze jest pisanie ze taki styl to slit sajens,nie dla plebsu i januszy(ludzie nie gwizdza bo sie nie znaja tylko dlatego ze placa i chca zobaczyć emocje a nie pyk,2km,pyk)Lara dał dupy z rudym i tyle,powinnien go obic jak floyd a spieprzał jak tchorz,to jest ten geniusz?

Krysiu
Jacy idole?Mięso armatnie Angulo czy Bolek ktorego widziałem 1walke?Mam ambitniejszych idoli ncww.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości