Forum - BOKSER.ORG
Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II (/thread-2557.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II - Wietnam - 09-08-2015 01:43 PM

Shane "Sugar"Mosley vs Ricardo"El Matador "Mayorga
29 śierpień, Forum Inglewood, California, rewanż




cały Matador...


RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II - Krzych - 09-08-2015 02:13 PM

Wygląda raczej na ustawkę. Przykro oglądać Mosleya w takich sytuacjach. Mayorga od zawsze był klaunem, ale Shane nie powinien się tak rozmieniać, w walkach emerytów z reżyserowanymi konferencjami. A mógł sobie po walce z Alvarezem urządzić jakieś pożegnanie i godnie odejść. To co prawda nadal nie jest takie rozmienianie się jak w przypadku Roya czy tym bardziej Toneya, ale to i tak dosyć przykre. Miał się podobno zająć karierą syna i trenerką, a nie zaczynać karierę w cyrku.


RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II - Tar-Ellendil - 09-08-2015 02:32 PM

Mosleyowi na starość odbija i to dosłownie.


RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II - KrychuTMT - 09-08-2015 08:23 PM

Każdy, kto mnie zna, wie, że nigdy nie bawię się w żadne pokazówki. Nigdy, bo jestem, ku**a, zbyt prawdziwy. Chciałem mu rozwalić jego je***y pysk. Każdy, kto twierdzi, że to gó**o nie było prawdziwe, też może wyhaczyć. Mam już dość tych zabaw z wami, skur*****y. C**j mnie obchodzi, czy chcecie zapłacić 75 dolarów za taniec z gwiazdami Mayweathera, czy oglądać za darmo Abnera Maresa i Cruza, jak się, ku**a, jabują na śmierć. Rozj***ę Mayrodze dupę 29 sierpnia i prawdziwi kibice, którzy chcą skakać z emocji, widzieć krew, pot i łzy, będą to oglądać. Bo jestem prawdziwym zawodnikiem i jestem naprawdę wkur****y na wszystkich. Je**ć politykę, je**ć Mayorgę i je**ć hejterów - stwierdził w mediach społecznościowych już nie taki "Słodki" 43-latek.

XDDDD


RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II - Metzger - 09-08-2015 08:44 PM

Żenada. Czyżby Shane dołączył do elitarnego klubu byłych mistrzów, którzy roztrwonili majątek i na starość musieli zostać komediantami?


RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II - Krzych - 10-08-2015 08:07 PM

Ta wypowiedź tylko potwierdza że to cyrk. No chyba że był chwilowo niepoczytalny gdy jej udzielał. Na prawdę przykro to oglądać, żeby tak szanowany zawodnik i człowiek jak Mosley zniżał się do poziomu klaunów pokroju jego przeciwnika. A jak się jeszcze do tego doda poziom sportowy tej walki to robi się żenada ponad skalę.


RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II - Wietnam - 10-08-2015 08:57 PM

Ee Smile panowie nie mówcie że ze zwykłej ciekawości obejrzycie tą walkę na streamie,
nokaut na pewno będzie Big Grin
Ja obejrzę, są to jednak nazwiska, jakość sportowa do tej z czasów prime, obu panów, spadła bardzo, ale zawsze złość u pieściarzy zostaje do końca, .


RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II - Joker - 11-08-2015 07:51 AM

Ta walka bardziej grzeje niż Berto-Mayweather.To jest dobre,pierdolenie Mayweatherów jest spoko,w końcu trzeba sprzedać walke #boks #zawodowy.Trash ze strony Ryśka i Shanka jest zły bo,no właśnie?Zapomniałbym panowie nie uciekają jak pedaly :v


RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II - Martin - 11-08-2015 09:06 AM

(11-08-2015 07:51 AM)Joker napisał(a):  Ta walka bardziej grzeje niż Berto-Mayweather.

A czy to w ogóle może grzać?
Mosley vs Mayorga - to z pewnością będzie ciekawsze Tongue.


RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II - Joker - 11-08-2015 09:30 AM

Martin
Racja,ale weź się wychyl z taką opinią to Cię zjedzą :..(