Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Shane "Sugar"Mosley vs Ricardo"El Matador "Mayorga
29 śierpień, Forum Inglewood, California, rewanż
cały Matador...
Wygląda raczej na ustawkę. Przykro oglądać Mosleya w takich sytuacjach. Mayorga od zawsze był klaunem, ale Shane nie powinien się tak rozmieniać, w walkach emerytów z reżyserowanymi konferencjami. A mógł sobie po walce z Alvarezem urządzić jakieś pożegnanie i godnie odejść. To co prawda nadal nie jest takie rozmienianie się jak w przypadku Roya czy tym bardziej Toneya, ale to i tak dosyć przykre. Miał się podobno zająć karierą syna i trenerką, a nie zaczynać karierę w cyrku.
Mosleyowi na starość odbija i to dosłownie.
Każdy, kto mnie zna, wie, że nigdy nie bawię się w żadne pokazówki. Nigdy, bo jestem, ku**a, zbyt prawdziwy. Chciałem mu rozwalić jego je***y pysk. Każdy, kto twierdzi, że to gó**o nie było prawdziwe, też może wyhaczyć. Mam już dość tych zabaw z wami, skur*****y. C**j mnie obchodzi, czy chcecie zapłacić 75 dolarów za taniec z gwiazdami Mayweathera, czy oglądać za darmo Abnera Maresa i Cruza, jak się, ku**a, jabują na śmierć. Rozj***ę Mayrodze dupę 29 sierpnia i prawdziwi kibice, którzy chcą skakać z emocji, widzieć krew, pot i łzy, będą to oglądać. Bo jestem prawdziwym zawodnikiem i jestem naprawdę wkur****y na wszystkich. Je**ć politykę, je**ć Mayorgę i je**ć hejterów - stwierdził w mediach społecznościowych już nie taki "Słodki" 43-latek.

XDDDD
Żenada. Czyżby Shane dołączył do elitarnego klubu byłych mistrzów, którzy roztrwonili majątek i na starość musieli zostać komediantami?
Ta wypowiedź tylko potwierdza że to cyrk. No chyba że był chwilowo niepoczytalny gdy jej udzielał. Na prawdę przykro to oglądać, żeby tak szanowany zawodnik i człowiek jak Mosley zniżał się do poziomu klaunów pokroju jego przeciwnika. A jak się jeszcze do tego doda poziom sportowy tej walki to robi się żenada ponad skalę.
Ee Smile panowie nie mówcie że ze zwykłej ciekawości obejrzycie tą walkę na streamie,
nokaut na pewno będzie Big Grin
Ja obejrzę, są to jednak nazwiska, jakość sportowa do tej z czasów prime, obu panów, spadła bardzo, ale zawsze złość u pieściarzy zostaje do końca, .
Ta walka bardziej grzeje niż Berto-Mayweather.To jest dobre,pierdolenie Mayweatherów jest spoko,w końcu trzeba sprzedać walke #boks #zawodowy.Trash ze strony Ryśka i Shanka jest zły bo,no właśnie?Zapomniałbym panowie nie uciekają jak pedaly :v
(11-08-2015 07:51 AM)Joker napisał(a): [ -> ]Ta walka bardziej grzeje niż Berto-Mayweather.

A czy to w ogóle może grzać?
Mosley vs Mayorga - to z pewnością będzie ciekawsze Tongue.
Martin
Racja,ale weź się wychyl z taką opinią to Cię zjedzą :..(
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie