Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
20-08-2015, 07:34 PM
Post: #21
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Były mistrz trzech kategorii wagowych Shane Mosley (47-9-1, 39 KO) jest mocno zirytowany faktem, że fani odradzają mu dalsze występy na ringu, podejrzewając u „Sugara” obrażenia mózgu wskutek otrzymanych ciosów. Shane zapewnia, że badania kontrolne nie wykazały żadnych problemów neurologicznych, a jego problemy z mową mogą wynikać raczej z uszkodzenia wielokrotnie wystawionej na szwank szczęki. Mosley szykuje się do pojedynku z Ricardo Mayorgą, który odbędzie się 29 sierpnia.

"- To wszystko co się mówi to nieprawda. Nie ma i nie było dowodów, że jestem dotknięty encefalopatią bokserską. To naprawdę mnie złości. Zrobiłem badania kontrolne mózgu i wyniki były tak dobre, że lekarze mówili, iż dawno nie widzieli tak zdrowego mózgu. Byli pod wrażeniem jego funkcjonowania. Może te opinie wzięły się stąd, że mówię niewyraźnie. Może od przyjętych ciosów moja szczęka nie rusza się tak jak powinna. Kiedy mówię, to słyszę jak szczęka klika. To się zdarza w boksie. Nie ma to nic wspólnego z obrażeniami mózgu - tłumaczy Shane.

- Sparuję z elitą. Z młodymi zawodnikami. Z mistrzami świata. Każdy kto wejdzie ze mną do ringu wie, że nie mam obrażeń mózgu. Wiedzą, bo wszyscy dostają lanie. Wyglądają jak: „cholera, a myślałem, że on ma uszkodzenia mózgu” - zapewnia Mosley.

Źródło: fighthype"

boxing.pl


Ciekawa wypowiedź Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2015, 08:06 PM
Post: #22
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
(20-08-2015 07:34 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  "Zrobiłem badania kontrolne mózgu i wyniki były tak dobre, że lekarze mówili, iż dawno nie widzieli tak zdrowego mózgu. Byli pod wrażeniem jego funkcjonowania. Może te opinie wzięły się stąd, że mówię niewyraźnie. Może od przyjętych ciosów moja szczęka nie rusza się tak jak powinna. Kiedy mówię, to słyszę jak szczęka klika. To się zdarza w boksie. Nie ma to nic wspólnego z obrażeniami mózgu - tłumaczy Shane."

- "Sparuję z elitą. Z młodymi zawodnikami. Z mistrzami świata. Każdy kto wejdzie ze mną do ringu wie, że nie mam obrażeń mózgu. Wiedzą, bo wszyscy dostają lanie. Wyglądają jak: „cholera, a myślałem, że on ma uszkodzenia mózgu” - zapewnia Mosley."

he he, ta wypowiedź świadczy o tym jakby te uszkodzenia mózgu raczej ,były prawdą
lekarze nigdy nie widzieli tak zdrowego mózgu Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2015, 11:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2015 11:22 PM przez Wietnam.)
Post: #23
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Gala z Inglewood będzie transmitowana na żywo w canal+sport, w nocy z soboty na niedzielę 29 sierpnia, od godz 3.30.
Shane Mosley - Ricardo Mayorga II
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2015, 11:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2015 11:22 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #24
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Margarito planuje powrót na ring. Tak sobie myślę, że jeszcze nam wcisną Mosley - Gips II w PPV.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2015, 11:26 PM
Post: #25
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Mosley jak wygra będzie miał propozycje niestety , jeszcze De la Hoya będzie chciał się mu zrewanżować,,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2015, 04:43 PM
Post: #26
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
De La Hoya? Po wygranej nad Mayorga i ew. zwyciestwie nad Margarito Shane bedzie idealnym rywalem na 50ty pojedynek Floyda Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2015, 04:43 PM
Post: #27
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
A jeśli wygra Margarito to Floyd znowu ucieknie na emeryturę.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2015, 07:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-08-2015 07:46 PM przez BMH.)
Post: #28
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
(21-08-2015 04:43 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  A jeśli wygra Margarito to Floyd znowu ucieknie na emeryturę.


Dokladnie heh. Nie jest chyba dzielem przypadu, ze emerytura Floyda nastapi w chwili gdy Tony chce wracac. Wszak nie jest tajemnica, ze duzy, wolny i czlapiacy na nogach Margarito, jest stylowo koszmarem dla "Moneya".

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2015, 03:22 AM
Post: #29
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
spójrzcie na to Big Grin Big Grin , finałowe odliczanie, ,
Mayorga klepie w tyłek kobietę Mosleya,,, Dobry fake, ,specjalnie się schyliła,
Co by nie mówić, start i reakcja Molseya, świadczą przygotowaniu Wink


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2015, 06:08 AM
Post: #30
Bug RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
- On klepnął mnie w tyłek!
- No rozumiem, ale...
- Powinieneś go, kurwa, zabić kiedy to zrobił!
- Próbowałem...

Nie wiem czy to reżyserka, ale jeżeli tak, to Shane odegrał rolę wyjątkowo żałosnego kolesia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości