Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
09-08-2015, 01:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2015 01:45 PM przez Wietnam.)
Post: #1
Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Shane "Sugar"Mosley vs Ricardo"El Matador "Mayorga
29 śierpień, Forum Inglewood, California, rewanż




cały Matador...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2015, 02:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2015 02:14 PM przez Krzych.)
Post: #2
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Wygląda raczej na ustawkę. Przykro oglądać Mosleya w takich sytuacjach. Mayorga od zawsze był klaunem, ale Shane nie powinien się tak rozmieniać, w walkach emerytów z reżyserowanymi konferencjami. A mógł sobie po walce z Alvarezem urządzić jakieś pożegnanie i godnie odejść. To co prawda nadal nie jest takie rozmienianie się jak w przypadku Roya czy tym bardziej Toneya, ale to i tak dosyć przykre. Miał się podobno zająć karierą syna i trenerką, a nie zaczynać karierę w cyrku.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2015, 02:32 PM
Post: #3
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Mosleyowi na starość odbija i to dosłownie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2015, 08:23 PM
Post: #4
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Każdy, kto mnie zna, wie, że nigdy nie bawię się w żadne pokazówki. Nigdy, bo jestem, ku**a, zbyt prawdziwy. Chciałem mu rozwalić jego je***y pysk. Każdy, kto twierdzi, że to gó**o nie było prawdziwe, też może wyhaczyć. Mam już dość tych zabaw z wami, skur*****y. C**j mnie obchodzi, czy chcecie zapłacić 75 dolarów za taniec z gwiazdami Mayweathera, czy oglądać za darmo Abnera Maresa i Cruza, jak się, ku**a, jabują na śmierć. Rozj***ę Mayrodze dupę 29 sierpnia i prawdziwi kibice, którzy chcą skakać z emocji, widzieć krew, pot i łzy, będą to oglądać. Bo jestem prawdziwym zawodnikiem i jestem naprawdę wkur****y na wszystkich. Je**ć politykę, je**ć Mayorgę i je**ć hejterów - stwierdził w mediach społecznościowych już nie taki "Słodki" 43-latek.

XDDDD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2015, 08:44 PM
Post: #5
Bug RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Żenada. Czyżby Shane dołączył do elitarnego klubu byłych mistrzów, którzy roztrwonili majątek i na starość musieli zostać komediantami?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2015, 08:07 PM
Post: #6
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Ta wypowiedź tylko potwierdza że to cyrk. No chyba że był chwilowo niepoczytalny gdy jej udzielał. Na prawdę przykro to oglądać, żeby tak szanowany zawodnik i człowiek jak Mosley zniżał się do poziomu klaunów pokroju jego przeciwnika. A jak się jeszcze do tego doda poziom sportowy tej walki to robi się żenada ponad skalę.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2015, 08:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2015 08:58 PM przez Wietnam.)
Post: #7
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Ee Smile panowie nie mówcie że ze zwykłej ciekawości obejrzycie tą walkę na streamie,
nokaut na pewno będzie Big Grin
Ja obejrzę, są to jednak nazwiska, jakość sportowa do tej z czasów prime, obu panów, spadła bardzo, ale zawsze złość u pieściarzy zostaje do końca, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2015, 07:51 AM
Post: #8
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Ta walka bardziej grzeje niż Berto-Mayweather.To jest dobre,pierdolenie Mayweatherów jest spoko,w końcu trzeba sprzedać walke #boks #zawodowy.Trash ze strony Ryśka i Shanka jest zły bo,no właśnie?Zapomniałbym panowie nie uciekają jak pedaly :v
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2015, 09:06 AM
Post: #9
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
(11-08-2015 07:51 AM)Joker napisał(a):  Ta walka bardziej grzeje niż Berto-Mayweather.

A czy to w ogóle może grzać?
Mosley vs Mayorga - to z pewnością będzie ciekawsze Tongue.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2015, 09:30 AM
Post: #10
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Martin
Racja,ale weź się wychyl z taką opinią to Cię zjedzą :..(
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości