Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andy Lee vs Billy Joe Saunders
20-12-2015, 12:19 AM
Post: #21
RE: Andy Lee vs Billy Joe Saunders
Nie wiem skąd się wzięła ta remisowa punktacja, zdecydowane zwycięstwo BJS, który wygrał 6 pierwszych rund oraz jeszcze 8 i 10 i do tego maił rywala 2 razy deskach.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 12:25 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2015 12:25 AM przez kubala1122331.)
Post: #22
RE: Andy Lee vs Billy Joe Saunders
Idealna decyzja. Spodziewałem się wyższego zwycięstwa na kartach punktowych dla Saundersa, ale jak widać po raz kolejny, w Wielkiej Brytanii nie ma forowania danego zawodnika u punktowych, stąd też coraz sympatyczniej podchodzę do gal na Wyspach.
Dobra walka, czekam na rewanż. Za 1.5 Karolina, potem Verona. Pewnie nie będę z wami przezywał gali, ale wiedzcie, że będę oglądał Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 12:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2015 12:27 AM przez Wietnam.)
Post: #23
RE: Andy Lee vs Billy Joe Saunders
Dokładnie @Termi, nie które rundy były wyrównane, ale jednak tą przewagę Miał Billie, .
pierwsza połowa walki dla niego, , knocki,
Zwycięstwo nie podlegające dyskusji, jak pisałem stronę wczesni 8:4 w rundach,,

Trzeba wypić Leszka , bo Kowalkiewicz od 2.00 i Verona o czwartej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 12:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2015 12:29 AM przez redd.)
Post: #24
RE: Andy Lee vs Billy Joe Saunders
(20-12-2015 12:19 AM)Terminator napisał(a):  Nie wiem skąd się wzięła ta remisowa punktacja, zdecydowane zwycięstwo BJS, który wygrał 6 pierwszych rund oraz jeszcze 8 i 10 i do tego maił rywala 2 razy deskach.

1-3 śmiało można było dać w całości BJS. W rundach 4-6 jednak solidnie zwolnił i walka optycznie wyrównała się. W następnych 4 rundach przebudził się, boksował aktywniej, ale odpuścił dwie ostatnie odsłony. Tam było kilka rund, które balansowały na granicy remisu. Jeśli o mnie chodzi, to uważam karty sędziowskie za prawidłowe. To była bliska walka, odrobinę lepszy był Saunders, ale nie ma mowy o żadnym zdecydowanym zwycięstwie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 12:35 AM
Post: #25
RE: Andy Lee vs Billy Joe Saunders
Straszne kunktatorstwo z obu stron. Saunders po 3 rundzie chciał dowieźć zwycięstwo bez ryzyka, a Lee chciał odrobić straty, kradnąc rundy jednym jabem lub dwoma obcierkami na 3 minuty. U mnie formalnie licząc udało mu się to i wyszedł mi remis, ale w sumie cieszę się ze zwycięstwa Saundersa, bo przecież 2 nokdauny powinny mieć większe znaczenie, niż minimalna przewaga w pacnięciach.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 12:37 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2015 12:46 AM przez Terminator.)
Post: #26
RE: Andy Lee vs Billy Joe Saunders
Rundy 4-6 to również są dla BJS. Lee jedynie co robił to czarował jabem, z kolei lewe proste Saundersa był mocniejsze i celniejsze po których odskakiwała głowa, ponadto w jednej z owych rund trafił potężnym prawem po który Lee ponownie mało co nie padł. Oczywiście nie były to wyraźnie rundy ale wydaje się że BJS zrobił w nich wystarczająco aby je wygrać

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 12:46 AM
Post: #27
RE: Andy Lee vs Billy Joe Saunders
Moim zdaniem dobrze istotę rzeczy opisał @Hugo. Tam było dużo kunktatorstwa, mało ciosów. Przy takich starciach trudno o jednoznaczną ocenę i każdy punktuje, co jest mu bliższe. Dla mnie nie ma mowy o zdecydowanym zwycięstwie NJS, ale nie mam nic przeciwko karcie dającej mu 8 rund.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 02:46 AM
Post: #28
RE: Andy Lee vs Billy Joe Saunders
Lee za łatwo pada na deski żeby coś ugrać na dłuższą metę. Ten pierwszy nokdaun... Co prawda dobry cios, w tempo i tak dalej, ale nie był on wyprowadzony z pełną mocą ani pewnością, a Andy prawie zasnął. Musiałby mieć mega obronę i pracę nóg żeby zneutralizować taką wadę.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 02:15 PM
Post: #29
RE: Andy Lee vs Billy Joe Saunders
Saunders już zapowiedział kiszenie pasa, co za żenada. Już lepiej gdyby Lee znowu fartem wykręcił remis i "oddał" pas GGG.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 03:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2015 03:28 PM przez Krzych.)
Post: #30
RE: Andy Lee vs Billy Joe Saunders
Niech walczy z pupilkiem, to pod koniec 2016 będzie unifikacja wszystkich pasów. Co prawda to pewna strata pasa, ale jednak lepiej stracić pas jak Sturm z DLH niż zostać rozsmarowany na ringu przez GGG.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości