Forum - BOKSER.ORG
Andy Lee vs Billy Joe Saunders - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Andy Lee vs Billy Joe Saunders (/thread-2510.html)

Strony: 1 2 3 4


Andy Lee vs Billy Joe Saunders - Tar-Ellendil - 02-07-2015 09:01 AM

[Obrazek: Billy-Joe-Saunders-vs-Andy-Lee.jpg?fit=679%2C9999]

19 Września walka odbędzie się w Irlandii. Saunders to oficjalny pretendent WBO.


RE: Andy Lee vs Billy Joe Saunders - Gogolius - 23-07-2015 04:59 PM

Walka coraz blizej, a Sunders zapowiada swietny pojedynek w ktorym szanse ocenia 50:50.
Widac ze jest pewny siebie, bo jak dla mnie 88:12 to min przewagi Lee, a sugerowanie szans 80:20 i wyzej dla pretendenta jest po prostu niesmaczne. Wink

Andy powinien widowiskowo rozprawic sie z rywalem, ktory po dobrym poczatku opadnie z sil i da sie trafic.


RE: Andy Lee vs Billy Joe Saunders - Krzych - 23-07-2015 10:07 PM

Lee przed czasem. Jego słabość to obrona i szczęka, ale Saunders mu nie zagrozi.


RE: Andy Lee vs Billy Joe Saunders - Hugo - 24-07-2015 09:24 AM

Wcale nie widzę wyniku tej walki jako z góry przesądzonego. Owszem, Saunders nie znokautuje Lee, co w drugą stronę jest możliwe, ale to on jest bokserem lepiej wyszkolonym technicznie. Pokazał też w swoich dotychczasowych walkach sporo inteligencji ringowej i determinacji (zwłaszcza z Eubankiem). Dla mnie faworytem jest Lee, ale tylko w stosunku 60:40.


RE: Andy Lee vs Billy Joe Saunders - Gogolius - 18-12-2015 02:14 PM

Walka już "za chwilę", Lee bardzo pewny siebie natomiast Saunders tak trochę się kryguje, wierzy w zwycięstwo, ale "jakby przegrał to uściśnie dłoń Andy'ego".
Będzie to fajna przystawka przed nocką w USA, czekam na ważenie, ale raczej zdania nie zmienię i Wybraniec zwycięży przed czasem.


RE: Andy Lee vs Billy Joe Saunders - kubala1122331 - 18-12-2015 04:54 PM

Kibicuję Lee i choć trudno mi wskazać faworyta, to kieruję się jednak w stronę Saundersa. Sądzę, że wypunktuje rodaka.


RE: Andy Lee vs Billy Joe Saunders - jerry_a_ - 18-12-2015 07:18 PM

Można gdzieś obejrzeć w tv ?


RE: Andy Lee vs Billy Joe Saunders - TomaszX - 18-12-2015 07:48 PM

Saunders jest lepszy technicznie i szybszy od Lee ale nie zapominajmy że Andy jest znacznie wyższy co daje mu ogromną przewagę tym bardziej że obaj walczą na dystans i do tego ma dużą przewagę w sile ciosu.Billy będzie musiał skracać dystans i w każdej chwili może się nadziać na mocny lewy sierpowy.Tak czy inaczej kibicuje Saundersowi.


RE: Andy Lee vs Billy Joe Saunders - redd - 19-12-2015 10:43 PM

Ten Kilrain Kelly był bardzo słaby. Smith miał łatwą przeprawę. Chociaż Anglik jest dla mnie takim małym Głazkowem. Wszystko robi poprawnie, jest cholernie solidny, ale brakuje mu błysku.


RE: Andy Lee vs Billy Joe Saunders - Hugo - 19-12-2015 10:53 PM

Kelly nieźle zaczął, ale presja Smitha i siła jego ciosów stopniowo go rozmiękczyły. Przebieg walki bardzo podobny do poprzedniej walki Smitha z Thompsonem. Liama Smitha trudno nazwać wybitnym bokserem, ale to bardzo solidny twardziel.