Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18-12-15 Denis Shafikov vs. Rances Barthelemy
15-12-2015, 12:57 PM
Post: #1
18-12-15 Denis Shafikov vs. Rances Barthelemy
[Obrazek: Denis-Shafikov-vs-Rances-Barthelemy-Boxi...tsbook.jpg]

http://www.premierboxingchampions.com/ba...s-shafikov
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-12-2015, 02:23 PM
Post: #2
RE: 18-12-15 Denis Shafikov vs. Rances Barthelemy
Zdecydowanym faworytem jest dla mnie Barthelemy. To jest artysta ringu, jakich mało we współczesnym boksie zawodowym. Jest tylko jedno ale.. Barthelemy ostatnio walczył w wyższej kategorii, ma 180 cm wzrostu. Czy lekka nie jest dla niego kategorią zbyt niską? Za nadmierne zbijanie wagi można zapłacić wysiadką kondycyjną, tym bardziej że Szafikow to typ pięściarza lubiącego atak i wywieranie presji na rywalu.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2015, 05:18 AM
Post: #3
RE: 18-12-15 Denis Shafikov vs. Rances Barthelemy
Nikt nie ogląda gali? Na razie ładny występ Gervonty Davisa zakończony nokautem na Sanchezie w 9 rundzie, emocjonująca ringowa wojna pomiędzy dotąd niepokonanymi Pearsonem i Walkerem (wygrał młodszy Walker) i kontrowersyjne no contest w walce Thomasa z Gassijewem. Pod koniec 3 rundy Gassijew dopadł Thomasa przy linach i władował mu 2 mocne ciosy. Drugi był minimalnie po gongu i z tego powodu przerwali walkę. Została walka główna i mam nadzieję, że będzie warta obejrzenia.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2015, 06:26 AM
Post: #4
RE: 18-12-15 Denis Shafikov vs. Rances Barthelemy
Zwycięstwo nie przyszło Barthelemy'emu łatwo. Nie za dobrze radzi sobie ze swarmerami, co było wcześniej widać w jego walce z Arashem Usmaneem. Punktacja na korzyść Kubańczyka za wysoka, a sędzia który punktował 119:109 po prostu się wygłupił. Ja miałem 115:113 dla Barthelemy'ego, a w połowie walki na pewno Szafikow prowadził na punkty. Gdyby nie kontuzja łuku, która mocno mu przeszkadzała w końcowych rundach, to różnie mogłoby się to skończyć.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2015, 01:45 PM
Post: #5
RE: 18-12-15 Denis Shafikov vs. Rances Barthelemy
119-109 to jakiś cyrk , tak do 7 rundy jak dla mnie prowadził Denis i buki pokazywały podobnie. W czasie walki kurs na Rancesa prawie 2.50 wynosił gdzie przed 1.40. Taktyka do bani z takimi warunkami pcha się do półdystansu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2015, 01:51 PM
Post: #6
RE: 18-12-15 Denis Shafikov vs. Rances Barthelemy
Barthelemyego jeszcze nie widziałem, ale strasznie nie spodobało mi się, to co zrobił Thomas. Najzwyczajniej poddał się. Gassijew go przełamywał i Amerykanin za bardzo nie miał pomysłu, ani możliwości by to zmienić. Ten prawy kontrujący sierp był zadany równo z gongiem (czyli prawidłowo), jedynie to następne uderzenie zadane było po czasie. Moim zdaniem to pierwsze uderzenie zrobiło najwięcej krzywdy Thomasowi. Amerykanin podchwycił, że może wyciągnąć z tej sytuacji bezpieczne No Contest i odechciało mu się boksować. Rezultat krzywdzi Gassijewa, który był w ringu lepszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2015, 06:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-12-2015 06:57 PM przez TomaszX.)
Post: #7
RE: 18-12-15 Denis Shafikov vs. Rances Barthelemy
Walka Barthelemy vs Shafikov świetnie pokazuje że niski bokser by wygrywać walki na najwyższym poziomie w swojej wadze musi mieć mocny cios,Rosjanin ma dobrą szybkość,technikę mądrze walczy ale co z tego jak jego ciosy spływały po Kubańczyku, mało brakowało i sam został by przełamany w półdystansie.Sama walka świetna punktowałem 116-112 dla Rancasa ale walke widziałem w słabej jakości (drugi raz mi się zdarza że mam identyczną punktację co ekspert z tvBig Grin)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości