Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 1.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
13-08-2015, 12:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-08-2015 12:07 PM przez Martin.)
Post: #51
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Pełna karta walka gali Polsat Boxing Night:

Waga ciężka: Mariusz Wach (31-1, 17 KO) - Marcin Rekowski (16-1, 13 KO)
Waga super lekka: Ewa Piątkowska (7-0, 4 KO) - Ewa Brodnicka (8-0, 2 KO)
Waga super średnia: Maciej Miszkiń (17-3, 4 KO) - Tomasz Gargula (16-0-1, 5 KO)
Waga junior ciężka: Michał Cieślak (8-0, 4 KO) - Shawn Cox (18-6, 17 KO)
Waga średnia: Kamil Szeremeta (10-0, 1 KO) - Patrick Mendy (16-8-1, 1 KO)
Waga półciężka: Dariusz Sęk (23-2-1, 8 KO) - Cornelius White (21-4, 16 KO)

Za ringpolska.pl


(13-08-2015 11:26 AM)kubala1122331 napisał(a):  Niezły fightcard jednak udało się Polsatowi zrobić na Polsat Boxing Night.


No nie wiem @Kuba jak dla mnie to szału nie ma. Interesujące są de facto tylko dwie walki: Wach - Rekowski i Brodnicka - Piątkowska. Reszta nadaje się na Wojaka.

Cena: 40 zł Big Grin Big Grin Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 12:39 PM
Post: #52
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
to nie powinno być w ppv, W USA są takie czasami zajebiste fightcardy, z nazwiskami bez ppv,,A w Polsce żebrze 40zł, Polsat od człowieka, nazwiskami obecnie z drugiej a nawet trzeciej ligi jeżeli chodzi o umiejętności,, jeżeli już tak to powinno kosztować 20zł
Obejrzałbym sobie Wach vs Rex i Dwie Ewy, ale cóż, powtórka będzie na dniach po gali za zero zł. .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 01:11 PM
Post: #53
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Ostatnia gala PBN, bardziej mnie krecila, ale teraz tez jest spoko. Jak mialbym ogladac gale w tv, za pare dyszek to bym tak zrobil. Wacha na gali byc moze nie zobaczymy, bo cos sie mowilo o Povetkinie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 01:21 PM
Post: #54
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Mam nadzieje ze Wach nie będzie ryzykował taką walką ,jeżeli ma mierzyć się z tak prestiżowym przeciwnikiem jakim jest Sasza,,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 01:32 PM
Post: #55
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Któraś z walk na pewno się nie odbędzie. Bo jeżeli Wach ma zawalczyć z Powietkinem 4 listopada to na pewno nie zawalczy z Rekowskim. Jeżeli zawalczy z Rekowskim to na pewno nie zawalczy z Powietkinem tydzień później.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 01:33 PM
Post: #56
Bug RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Wszystko dzieje się trochę za szybko. Wczoraj Rosjanie ogłaszają walkę Powietkin-Wach. Pada informacja, że kontrakt przewiduje zakaz innych walk w międzyczasie. A chwilę później już mamy face2face Wacha z Rekowskim. WTF? Rozumiem, że włodarze Polsatu zrozumieli, że jeżeli nie ściągną na PBN4 jakichś sensownych nazwisk, to efektem będzie klapa finansowa. Dlatego sięgnęli głębiej do kiesy i skusili Waszkę. Teraz pytanie:
a) czy zaoferowali Wachowi gażę, która pozwoliła zrezygnować z Powietkina?
b) czy ludzie Wacha dogadali się z Rosjanami, aby tamci pozwolili na dodatkową walkę?
c) czy może wszystko dzieje się na odwal i strona rosyjska niczego jeszcze nie wie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 01:59 PM
Post: #57
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Bez Wacha z Rekowskim, juz tak fajnie rozpisaka nie wyglada.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 02:58 PM
Post: #58
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Pewnie taki plan ma Polsat, żeby walką Wach - Rekowski podbić lekko jakość karty, przynajmniej pozornie. Będą ją trzymać na rozpisce tak długo jak to możliwe, żeby w świadomości niedzielnych kibiców utrwalić, że walczy Wach. Pewnie trochę ludzi kupuje PPV za wczasu, więc zakupią, a później ta walka wypadnie. Do tego pewnie jak płynnie przejdą z promowania walki Wach - Rekowski do walki Wach - Powietkin to zwykły Janusz nie zastanowi się, że coś się zmieniło i nadal może traktować Wacha, jako część gali.

Zresztą już są wiadomości, że jeśli będzie walka Powietkin - Wach, to walki z Rekowskim nie będzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 03:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-08-2015 03:14 PM przez redd.)
Post: #59
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Hm, nie taki tragiczny ten fight - card. Zapowiadało się o wiele gorzej. Jednak względem ostatniej gali PBN te zestawienia w żaden sposób się nie umywają.
Najbardziej interesują mnie walki Wach vs Rekowski (choć nie mam pojęcia jak Mariusz zamierza się przygotować na Powietkina, walcząc z Reksem, jadąc na sparingi do Kliczki - dziwnie to wygląda, do tego nie ma pewności, że Wach pokona Marcina), Sęk vs White (Amerykanin ma papiery, aby solidnie przetestować Darka - na pewno pod względem siły fizycznej i siły ciosu będzie górował nad Polakiem) i... Szeremeta vs Mendy. Widziałem Mendyego z Czudinowem, oraz Świerzbińskim i nie jest to ogórek, jak sugerowałby rekord. Brytyjczyk jest niewygodny, ruchliwy, ma dobre ciosy proste - czuję, że Szeremeta będzie musiał się mocno namęczyć. Wielkiej bijatyki nie będzie, ale za tego zestawienia mogą wyjść całkiem niezłe, jak na PL warunki, ringowe szachy.

Co do reszty zestawień - Cieślak jeśli się nie zagapi, powinien odprawić Coxa przed czasem. Bokser z Barbadosu bije bardzo mocno, ale ma też szklaną szczękę i takie sobie umiejętności. Walkę pań i Gargula* vs Miszkiń raczej traktuję jako "folklor", choć mogą wyjść z tego całkiem zacięte potyczki, dobre w odbiorze.

Podsumowując, nie ma tragedii, ale zachwytu też nie. Tym razem nie zapłacę 40 zł, a wybiorę się do pubu.

* O ile najpierw pokona Skrzypczyńskiego, a tego wcale nie jestem taki pewien.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 03:15 PM
Post: #60
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Wach, najprawdopodoniej nie wystapi na tej gali, a wlasnie spotka sie z Sasha.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości