Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 1.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
13-08-2015, 03:35 PM
Post: #61
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
(13-08-2015 01:32 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Któraś z walk na pewno się nie odbędzie. Bo jeżeli Wach ma zawalczyć z Powietkinem 4 listopada to na pewno nie zawalczy z Rekowskim. Jeżeli zawalczy z Rekowskim to na pewno nie zawalczy z Powietkinem tydzień później.
Wprowadzę tylko korektę do mojej wypowiedzi. Pomyliły mi się miesiące. Oczywiście nie tydzień później tylko 5 tygodni później. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 03:38 PM
Post: #62
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Od tej rozpiski aż bije po oczach obłudą i tanim cwaniactwem.
Zacznijmy od walki głównej. Do Salety nic nie mam. Jednak pazerność Adamka jest wręcz obrzydliwa. Za walkę ze Szpilką skasował najwięcej, chociaż kompletnie się nie przygotował i pokazał dziadostwo. Teraz znowu chce zarobić najwięcej. Za walkę z inwalidą? Albo jest klasowym bokserem i walczy z klasowym przeciwnikiem, albo jest dziadem, to niech lepiej siądzie z kapeluszem pod kościołem w Gilowicach, a nie szuka wśród kibiców głupszych od siebie.
Wach - Rekowski pachnie oszustwem na kilometr w kontekście zapowiadanej walki Wacha z Powietkinem. Wygląda to na fałszywkę w celu przyciągnięcia frajerów, a w najlepszym razie obejrzymy przyjacielski sparring bez mocnych uderzeń. Wach musiałby być idiotą, żeby ryzykować utratę kasy, która jest do zarobienia w Moskwie.
Reszta nadaje się na głęboki undercard za wyjątkiem walki Sęk vs White, która może być rzeczywiście pasjonująca. Jak ogłoszą, że Sęk dostaje największą gażę ze wszystkich uczestników, to kupię PPV, ale nygusów i cwaniaczków nie mam zamiaru współfinansować.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 03:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-08-2015 04:04 PM przez redd.)
Post: #63
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
(13-08-2015 03:15 PM)BMH napisał(a):  Wach, najprawdopodoniej nie wystapi na tej gali, a wlasnie spotka sie z Sasha.

Tak, właśnie przed chwilą o tym przeczytałem. Dziwny ruch ze strony polsatu. Podobno Wach ma zapis, że przed Powietkinem nie ma stoczyć żadnej walki. Reklamowanie walki Wach vs Rekowski, jest albo tanim pompowaniem gali dla naiwnych, lub pojedynek Mariusza z Powietkinem wcale nie jest takim pewnikiem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 03:57 PM
Post: #64
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
(13-08-2015 03:50 PM)redd napisał(a):  Reklamowanie walki Wach vs Rekowski, jest albo tanim pompowaniem gali dla naiwnych, lub pojedynek Mariusza z Powietkinem wcale nie jest takim pewnikiem...

Stawiam, ze to pierwsze, bo nie sadze by Rosjanie, proponowali mniej niz Nasi.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 04:14 PM
Post: #65
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Korporacje są bardzo bezwzględne, ani krzty przyzwoitości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 04:42 PM
Post: #66
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Polsat oficjalnie rozpoczął poszukiwanie jeleni, którzy zechcą łaskawie wykupić ich produkt. Tyle, że w tym wypadku produkt mimo nienadzwyczajnej jakości może okazać się w dodatku wadliwy. Jakby tego było mało to stacja Solorza chce pobrać haracz mimo iż co miesiąc w ramach abonamentu klienci za to płacą. Tradycyjnie życzę im finansowej klapy.
PS. A jak tam wyniki z PBN III? Coś pan Kmita się nie chwali a minęło już tyle czasu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 04:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-08-2015 04:50 PM przez Metzger.)
Post: #67
Bug RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
(13-08-2015 03:57 PM)BMH napisał(a):  nie sadze by Rosjanie, proponowali mniej niz Nasi.
Na pewno nie mniej, ale trzeba wziąć pod uwagę, że nad PBN4 od jakiegoś czasu wisiało widmo klapy. To mogło skłonić Polsat do zapłacenia Wachowi extra - może nie tyle co Rosjanie, ale też sporo. Powiedzmy byłaby to jego trzecia najwyższa gaża w karierze po Kliczce i planowanym Powietkinie. Wach skalkulował, że lepiej zgarnąć polsatowską kasę i wygrać z Rekowskim, niż trochę większą kasę Riabińskiego i być zdeklasowanym przez Powietkina. Potem mógłby dalej szukać moneyshota. Np jako mięso armatnie dla Furego lub Wildera odbudowywujacych się po ostatnich porażkach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 05:14 PM
Post: #68
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Bardzo dziwnie to wszystko wygląda, jeśli chodzi o walkę Mariusza z Rexem. Przypomina mi się trochę niedoszłe starcie Szpilki z Zimnochem. Dwa miesiące przed galą można było zakładać, że do walki nie dojdzie, a jednak niemal do końca było to trzymane jako oficjalna część gali. Myślę, że i tu będzie podobnie. PPV się sprzeda, a tu nagle ups! zmiana rywala dla Rekowskiego - w ostatniej chwili wzieli np. Brzeskiego. Trochę to żenujące ze strony Polsatu, ale skoro mają takich klientów...

Martin
Fightcard oczywiście dupy nie urywa. Z Krakowem nawet nie ma co porównywać, ale takiej gali jak tamta to już w Polsce nie zobaczymy. Po prostu szykowało się na o wiele większą klapę, a wyszło coś solidnego, gdzie kilka walk jest naprawdę ciekawych. 40 zł to jednak wciąż niekiepska cena. Jednak jeśli nie wybiorę się do Łodzi na tą galę, to obejrzę ją w powtórce. PPV kupiłem w życiu raz i do tego do dziś za nie zapłaciłem, a CP się nie upomina Smile Jak patrzę na fightcard, żałosną walkę wieczoru, szemrany co-main event to zakładam, że pewnie tak zostanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 06:42 PM
Post: #69
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Ciekawy jestem tylko, kiedy(a moze juz podali? to zwracam honor) powiedza, ze walki Wacha nie bedzie. Bo jak na moje, to w ogole nie powinno byc nawet F2F, skoro Povetkin jest brany powaznie pod uwage. Jest to nabicie kibicow w butelke ze strony polsatu, o ile szybko tego nie naprostuja.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 07:10 PM
Post: #70
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Kolejność walk też jest dziwna

1. Maciej Miszkiń (17-3, 4 KO) vs Tomasz Gargula (16-0-1, 5 KO)
2 Ewa Brodnicka (8-0, 2 KO) vs Ewa Piątkowska (7-0, 4 KO)
3. Kamil Szeremeta (10-0, 1 KO) vs Patrick Mendy (16-8-1, 1 KO)
4. Michał Cieślak (8-0, 4 KO) vs Shawn Cox (18-6, 17 KO)
5. Dariusz Sęk (23-2-1, 8 KO) vs Cornelius White (21-4, 16 KO)
6. Mariusz Wach (31-1, 17 KO) vs Marcin Rekowski (16-1, 13 KO)
7. Tomasz Adamek (49-4, 29 KO) vs Przemysław Saleta (44-7, 22 KO)

Zakładając że walki Wach-Rekowski nie będzie, to właściwie ludzi będzie obchodzić tylko main event i walka Piątkowskiej z Brodnicką. Więc czemu ta walka jest na początku, a zapychacze które nikogo nie obchodzą są później?

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości