Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 1.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
13-08-2015, 08:16 PM
Post: #71
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
(13-08-2015 07:10 PM)Krzych napisał(a):  Kolejność walk też jest dziwna

Zakładając że walki Wach-Rekowski nie będzie, to właściwie ludzi będzie obchodzić tylko main event i walka Piątkowskiej z Brodnicką. Więc czemu ta walka jest na początku, a zapychacze które nikogo nie obchodzą są później?
Kasa. Ta "gala" i tak jest porażką na całej linii a jej ciężar gatunkowy oscyluje gdzieś w okolicy powiatowych zawodów o pas mistrza remizy. Problem polega na tym, że organizuje ją nie sołtys z okazji zakończenia dożynek, tylko ogólnokrajowa, komercyjna i niesłychanie pazerna stacja telewizyjna. Która usiłuje na tym dziadowskim widowisku zarobić. A zarabia się na biletach, PPV i reklamach puszczanych podczas gali.

Gdyby więc Brodnicką i Piątkowską dać tuż przed tzw. "walką wieczoru", czyli dosyć żałosnym spektaklem dla "Januszów", który jednak od biedy może się sprzedać, to ludzie rozpoczęliby oglądanie właśnie od tej walki, co znacznie ograniczałoby siłę rażenia reklam emitowanych podczas wcześniejszych walk. Do tego groziłoby blamażem wizerunkowym, bo cała reszta pojedynków mogłaby się toczyć praktycznie przy pustych trybunach, bo ludziom mogłoby wpaść do głowy, żeby przyjść dopiero na dwie ostatnie walki Smile Przy takim układzie może przyjdą na całość, bo nie wiadomo, ile potrwa ta walka Miszkińa z Gargulą Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2015, 07:45 PM
Post: #72
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Chryste.... Człowiek robi sobie przerwę od od boksu, a tu takie newsy w niego strzelają. Patrząc na nazwę tematu myślałem szczerze, że to jakiś trolling. Ciężko mi się zabrać do tematu, bo nie mieści mi się w głowie, że ktoś mógł takie coś zorganizować i jeszcze za to płacić. Pamiętam jak ludzie po walce Saleta-Gołota żartowali, że teraz Góral dla Saletry. No comments.

PS: Kto to jest ten Garguła?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2015, 08:21 PM
Post: #73
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
@Pakman
Nawrócony git, który dostał walkę na PBN po obiciu bumaSmile.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2015, 09:45 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-08-2015 09:46 AM przez Wietnam.)
Post: #74
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Według prezydenta WBC, Mauricio Sulaimana, 4 listopada w Kazaniu,
Alexander Povetkin walczyć będzie z Robertem Heleniusem. M. Wach na PBN?

Gancarczyk na Twitterze
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2015, 12:53 PM
Post: #75
Bug RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Wg nieoficjalnych informacji Rosjanie mieli proponować Wachowi 75 tys. $. Nie dziwię się, że wybrał Polsat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2015, 01:02 PM
Post: #76
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
M.Wach, jego promotorzy, są zobowiązani podpisać kontrakt do jutra (19.08)
wieczora czasu NYC. Jesli nie, Povetkin poszuka innego rywala.
P.G Twitter
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2015, 06:23 PM
Post: #77
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Jeżeli to prawda z tą kasą to Wach na sto procent się nie zgodzi. Rosjanie chyba ogłupieli do reszty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2015, 07:02 PM
Post: #78
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
A kim jest Wach że mu 75banhek śmierdzi?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2015, 07:41 PM
Post: #79
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Joker nie baniek ale patoli. Wink Myślę, że Wach jest kimś kto zdaje sobie sprawę z upływającego czasu, kimś kto chce sobie kilkoma dobrymi walkami zapewnić dostatnią przyszłość. 75 patoli za oklepanie pyska przez dziwnie dokarmianego Powietkina to żadna radość.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2015, 07:47 PM
Post: #80
Bug RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
(19-08-2015 07:02 PM)Joker napisał(a):  A kim jest Wach że mu 75banhek śmierdzi?
Ma alternatywę w postaci kasy za PBN4 i do tego rywala, z którym ma szanse wygrać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości