Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bradley vs Vargas
23-06-2015, 10:52 AM
Post: #31
RE: Bradley vs Vargas
Jeśli Bradley będzie walczył nudno to wygra bez problemu, a jeśli będzie inaczej to skończy się jak ostatnio z Pacquiao, Provo i Chavesem.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 11:08 AM
Post: #32
RE: Bradley vs Vargas
Bradley jak przegra z kimś takim jak Vargas to może zastanawiać się nad zmianą branży. Ze swoją formą mógłby założyć klub fitness, pewno miałby wielu chętnych.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 11:26 AM
Post: #33
RE: Bradley vs Vargas
Jak ja chciałbym zobaczyć takiego Bradleya jak z Marquezem, realizującego taktykę, bijącego świetne kombinację z doskoku
Vargas z Takim Bradem od Marqueza, zostanie ograny jak dziecko, Vargas to waćiak, i dobry pupilek sędziów, ma niezłą defensywe i jest walczakiem,
Gwiazdą Top Rank jest Tim, oby tylko nie zawalczył tak chaotycznie momentami jak z Chavesem, a będzie dobrze, obawiam się sędziowania na korzyść Vargaśiątka,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2015, 03:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2015 04:07 PM przez Wietnam.)
Post: #34
RE: Bradley vs Vargas
ostateczne typy panowie?
Ja obstawiam zwycięstwo Bradleya przez UD, lub MD z kolei jak Bradley wygra nawet wyraźnie, istnieje tak czy tak szansa na remis lub SD dla Vargasa w skrócie Wałek, ,
Ja myślę że Bradley nie wciągnie się w grę Vargasa podobnie jak De Marco, czyli to co Jessie lubi najbardziej, półdystans i przy tym świetna defensywa, , Pustynna burza zaboksuje spokojnie na dystans (nudno jak to pisze wyżej Tar Ellendil) spokojnie punktując Vargasa kombinacjami z doskoku, i kontratakami, mam nadzieję że nie będzie używał tych zamachowych cepòw zza pleców,
nie może się wciągać w grę Jessiego, , i do końca pozostawać uważny, , Vargas nie dysponuje nokautującym ćiosem podobnie jak on sam ale bije wystarczająco mocno aby w przeciągu 12 rund porozbijać przećiwnika ,.

Ja sam nie będę mógł oglądać walki na żywo ponieważ będę w tym czasie w pracy, życzę więc wam emocji.

Mój typ: Timothy Bradley MD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2015, 04:04 PM
Post: #35
RE: Bradley vs Vargas
Bradley przez zamęczenie rywala (a przy okazji widzów).

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2015, 04:05 PM
Post: #36
RE: Bradley vs Vargas
Łatwa walka Vargasa, który ma wszystkie argumenty po swojej stronie. Boję się trochę o punktację, bo tutaj na kartach sędziowskich mogą się dziać różne cuda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2015, 04:31 PM
Post: #37
RE: Bradley vs Vargas
Vargas dostanie lanie życia, tutaj nawet wszystkie jego argumenty ( czyli sędziowie :v :v :v) mu nie pomogą.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2015, 04:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2015 04:52 PM przez BMH.)
Post: #38
RE: Bradley vs Vargas
Walka zapowiada sie ciekawie. To jakim bokserem jest Bradley wszyscy wiemy, zastanawia mnie jak bedzie wygladal Vargas, ktory wg. moich obliczen da walke zycia. Czy starczy by wygrac? Timothy, moim faworytem, ale to nic pewnego. A jeszcze jest zabawniej bo sedziwoie moga zrobic psikusa.
Co do obrazu potyczki, to Licze, ze Bradley bedzie sie chcial od czasu do czasu bic, dzieki czemu zobaczymy konkretna wojenke.



(27-06-2015 03:57 PM)Wietnam napisał(a):  Jessie lubi najbardziej, półdystans i przy tym świetna defensywa


Nom swietna, czasami az sie zastanwiam jak on moze tyle przyjac na glowe i nie pasc.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2015, 05:12 PM
Post: #39
RE: Bradley vs Vargas
Na galach Boba to nigdy nie wiadomo kto dostanie prezent od Top Rank przy ogłaszaniu werdyktu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2015, 05:27 PM
Post: #40
RE: Bradley vs Vargas
Wydaje mi się że Vargas będzie niewygodny dla Bradleya,Tim powinien zawalczyć jak z Marquezem a wtedy jest sporym faworytem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości