Forum - BOKSER.ORG
Bradley vs Vargas - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Bradley vs Vargas (/thread-2397.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Bradley vs Vargas - Tar-Ellendil - 07-05-2015 10:25 AM

[Obrazek: timothy-bradley-vs-jessie-vargas_1503.png]
"Potwierdziły się doniesienia o planowanej walce Tima Bradleya (31-1-1, 12 KO) z Jessie'em Vargasem (26-0, 9 KO). Zakontraktowany na dwanaście rund pojedynek odbędzie się 27 czerwca w StubHub Center w kalifornijskim Carson. Transmisję za oceanem przeprowadzi telewizja HBO.

Bokserzy zmierzą się w limicie kategorii półśredniej, co oznacza, że Vargas, regularny mistrz WBA w super lekkiej, będzie musiał przybrać na wadze. - To mały, ale dobry pięściarz. Jest mistrzem świata, należy mu się szacunek. To kolejna dobra walka, kolejny dobry rywal. Ja walczę tylko z dobrymi. Jessie jest niepokonany, to będzie dobry sprawdzian dla nas obu - mówi Bradley.

Na walkę bardzo cieszy się też trenowany przez Roya Jonesa Jr Vargas, który dotąd nie boksował z tak znanym przeciwnikiem. - Bradley to duże nazwisko, pokonał Manny'ego Pacquiao. Wiem, że to była kontrowersyjna decyzja, ale fakt jest taki, że ma w rekordzie zwycięstwo nad nim. Chcę właśnie takich walk, z dużymi nazwiskami. W wadze super lekkiej miałem coraz większe problemy ze zrobieniem limitu. Wiedziałem, że będę musiał się pójść wyżej, a nie chciałem czekać zbyt długo - powiedział 25-latek."


RE: Bradley vs Vargas - Martin - 07-05-2015 12:14 PM

Jak już pisałem w temacie o Bradleyu, Tim moim faworytem stosunkiem 60/40. To będzie najtrudniejsza walka Vargasa w jego dotychczasowej karierze i myślę, że zostanie wypunktowany. Bradley to światowy poziom.


RE: Bradley vs Vargas - Krzych - 07-05-2015 09:23 PM

Wszystko zależy od Tima. Jak zawalczy mądrze to nie będzie większych problemów, a jak zawalczy jak debil to wszystko może się stać.


RE: Bradley vs Vargas - kubala1122331 - 08-05-2015 12:21 AM

Krzych
Ja właśnie myślę inaczej. Jeśli Tim będzie chciał boksować to zostanie łatwo ograny. Jeśli będzie atakował jego szanse nieco rosną.


RE: Bradley vs Vargas - TomaszX - 08-05-2015 06:38 AM

Bradley spokojnie ogra Vargasa bez przesady,choć Jessie walczy tym lepiej im lepszy jest jego rywal to tym razem nie da rady.


RE: Bradley vs Vargas - Tar-Ellendil - 11-05-2015 07:42 PM

Była opcja, żeby ta walka była o wakujący pas WBO, ale póki co wygląda na to, że jednak nie. Również Floyd nie podjął decyzji odnośnie swoich pasów do tej pory.


RE: Bradley vs Vargas - Tar-Ellendil - 18-05-2015 10:31 PM

Oficjalnie walka o wakujący pas WBO wagi półśredniej !


RE: Bradley vs Vargas - kubala1122331 - 19-05-2015 05:46 PM

Super, choć i tak wątpię, aby ludzie docenili Vargasa po łatwym zwycięstwie nad Bradleyem. Z pasem czy bez pasa, wszystko jedno.


RE: Bradley vs Vargas - Martin - 19-05-2015 07:32 PM

Jeśli łatwo zwycięży w walce z Bradleyem to nie ma wyjścia - ludzie muszą go docenić. Tyle, że szanse na taki scenariusz są moim zdaniem niewielkie.


RE: Bradley vs Vargas - zuki - 19-05-2015 07:51 PM

Walka, która strasznie mnie elektryzuje. Wiadomo już, jaka telewizja wyemituje pojedynek? Co do mnie, to 70:30 dla Bradleya. Wypunktuje Vargasa, aż miło.