Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bradley vs Vargas
19-05-2015, 08:17 PM
Post: #11
RE: Bradley vs Vargas
Walka będzie na HBO, więc można spodziewać się, że na 99% walka będzie w Polsacie Sport.
Jedyną szansą Bradleya jest jakiś lucky punch. Wiadomo, Tim silnie bije, jedna bomba i może być po sprawie. A Vargas trafialny jest, co udowodniła walka z deMarco. Tak, większość elementów stricte bokserskich jest po stronie Vargasa i jeśli je wykorzysta, powinien wypunktować Bradleya 117-111/118-110. Nie wiadomo jeszcze z kim będą sympatyzować sędziowie. Tim ma bardziej znane nazwisko, więc jakieś równe rundy mogą iść na jego konto.
Mocno czekam na tą walkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2015, 08:29 PM
Post: #12
RE: Bradley vs Vargas
Kubuś jedyny fanboy Vargasa w naszym boksnecie. :v :v:v
ps. Dobre prowo, Bradley i one punch KO.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2015, 08:32 PM
Post: #13
RE: Bradley vs Vargas
Krychu
Nie chodziło mi nawet o nokaut. Jak dla mnie Bradley mimo, że nie ma największego współczynnika nokautów, potrafi mocno uderzyć. A jak sam dobrze wiesz, wystarczy wstrząsnąć rywalem na początku i walka ustawiona. Choćby Adamek - Kliczko i II runda. Jeśli to się uda Timowi, wygra, jeśli nie, Vargas PTS.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2015, 11:00 AM
Post: #14
RE: Bradley vs Vargas
Wygrany walki w pierwszej obronie zmierzy się z niepokonanym Sadamem Ali.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2015, 02:38 PM
Post: #15
RE: Bradley vs Vargas
Sadam Ali poprzez swój styl może trochę sprawić kłopotów Vargasowi, ale sądzę, że Jessie wygra jednogłośnie na punkty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2015, 02:41 PM
Post: #16
RE: Bradley vs Vargas
Gdyby Vargas wygrał te dwie walki to już chyba na 100% będzie rywalem dla Pacquiao w 2016.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2015, 02:45 PM
Post: #17
RE: Bradley vs Vargas
Z Pacquiao Vargas mógłby mieć już nieco ciężej. Na stan dzisiejszy jest raczej bez szans, ale Manny jest coraz gorszy, a Jessie coraz lepszy. Po pokonaniu Bradleya i Aliego (oczywiście to tylko teoretyczne założenia), nie stawiałbym Vargasa na straconej pozycji. Tym bardziej, że nie wiadomo jakby było z intencją promotorską. Bo patrząc czysto teoretycznie, grupie Top Rank bardziej opłacało by się wtedy zwycięstwo Amerykanina.
Jestem mega ciekawy przyszłości Jessiego i trzymam za niego kciuki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2015, 08:35 PM
Post: #18
RE: Bradley vs Vargas
@Kuba
Czy Ty nie jesteś aby psychofanem Vargasa? Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2015, 08:39 PM
Post: #19
RE: Bradley vs Vargas
Kuba
Jakieś walki Bradleya z pięściarzami o podobnej charakterystyce do Vargasa i vice versa? :v
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2015, 06:17 AM
Post: #20
RE: Bradley vs Vargas
w tej walce istnieje duże prawdopodobieństwo wałka tylko niewiadomo w jaką stronę bardziej, , Myśle że przy równej walce sędziowie mogą wskazać zwycięstwo Vargasa, nie wiem który z nich jest w tej chwili bardziej promowany przez Top Rank, ,wydaje się że Vargas szykowny jest na rywala Pacquaio,trzecia walka Pacquiao vs Bradley raczej by już nie przeszła w eter.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości