Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początki
04-02-2012, 02:35 PM
Post: #1
Początki
Siema, mam takie małe pytanie a mianowicie w jaki sposób dostać się na "pierwszy krok bokserski" od razu zaznaczę że trenuję w klubie coś koło 3 lat. Początkowo miałem 4 treningi bokserskie w tygodniu niestety przez przeprowadzkę mogę trenować zaledwie 2 razy całe szczęście mam dostęp do siłowni Smile 4 razy tygodniowo gdzie się również nie obijam. Niby mamy sparingi i całkiem ciężkie treningi, no ale czegoś mi brakuje jakiegoś celu do osiągnięcia i wydaje mi się że przygotowania do pierwszej amatorskiej walki to by było to czego potrzebuję. Rozumiem że wymaganiem jest książeczka lekarska sportowa - mam, no ale niestety nie wiem co jeszcze i w jaki sposób się zapisać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2012, 05:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2013 09:12 PM przez BESTIA.)
Post: #2
RE: Początki
Jeśli jesteś naprawdę bokserem to nie możesz trenować na siłce klata biceps plecy triceps nogi barki itd tylko specjalne treningi bo staniesz się tak wolny jak Kevin MC.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2012, 07:19 PM
Post: #3
RE: Początki
No i zgadzam się z tobą całkowicie Smile przyznam że początkowo robiłem treningi na siłowni przeciętne typowo kulturystyczne i czasami wykonuje je dla odmiany na mniej więcej miesiąc ale moje przeciętne treningi to FBW albo treningi jak SS6 prawie wszystkie ćwiczenia są wielostawowe a przysiady, MC, podciąganie uważam za podstawę. Zdaje sobie całkowicie sprawę że za duży mięsień spowalnia co gorsze nawet może przeszkadzać przyjąć dobrą postawę bokserską -.- Ale dobrze dobrany trening i dieta pomogą sprawić przykładowo że mięśnie brzucha będą znacznie lepszym pancerzem mięśnie staną się bardziej wytrzymałe i sądzę że i siła ciosu może się poprawić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2012, 12:14 AM
Post: #4
RE: Początki
Ile masz lat? Pogadaj z trenerem i powiedz, że chcesz wystartować. Do startu potrzebna jest książeczka zawodnika z ważnymi badaniami lekarskimi oraz legitymacja PZB. Co do siłowni, Trenuj również nogi i brzuch, wg mnie jest z tego największa siła ciosu. Oczywiście treningi bardziej wytrzymałościowe niż siłowe.

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2012, 09:45 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2012 09:46 AM przez kam0osor.)
Post: #5
RE: Początki
22 lata. Książeczkę lekarską mam nie podbitą a legitymację posiadam z kickboxingu, nie wiem czy może być to jako zamiennik o0 jeśli nie to muszę wyrobić. A z tego co wiem to w moim klubie, nikt na zawody nie jeździł ba nikt nie ma nawet wyrobionej legitymacji. Oczywiście pogadam jeszcze z trenerem ale takie mam pytanie na zapas. Czy mogę się zapisać samodzielnie na pierwszy krok bokserski czy muszę to zrobić jakby z klubu ??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2012, 01:24 PM
Post: #6
RE: Początki
Możesz się sam zapisać ale musisz mieć legitymacje i książeczkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2012, 01:32 PM
Post: #7
RE: Początki
No i super, wielkie dzięki Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2012, 07:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2013 07:03 PM przez BESTIA.)
Post: #8
RE: Początki
Jedna walka z finałów Gp w Koszalinie to
64kg Przemysław Zyśk vs Syrowatka
Michał "Hetman Białystok" Przemek jest bez klubu a walczy w turnieju.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2012, 10:23 AM
Post: #9
RE: Początki
@Bestia
nic nie zrozumialem z Twojego posta

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2012, 10:33 AM
Post: #10
RE: Początki
Zyśk normalnie to reprezentuje barwy Victorii Ostrołęka z tego co mi wiadomo, a czasami, jak u mojego klubowego kolegi, zarejestrowali go w zawodach jako bez klubu, a inni zawsze brali udział w zawodach i klub składał należne. Poprostu czasami sami się gubią w papierach, w PZB.

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości