Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guillermo Rigondeaux
08-03-2016, 01:35 PM
Post: #311
RE: Guillermo Rigondeaux
Pod znakiem zapytania stanął sobotni występ Guillermo Rigondeaux (16-0, 10 KO) na gali w Liverpoolu. Kubańczyk miał boksować z Jamesem Dickensem (21-1, 6 KO), ale pojawiły się problemy z wizą.

Pedro Diaz, trener "Szakala", przeprosił już wszystkich i ogłosił, że 35-latek nie pojawi się w Wielkiej Brytanii. Promotor zawodów Frank Warren poinformował tymczasem, iż nadal jest szansa, że brytyjscy kibice zobaczą Rigondeaux w akcji. Warren pozostaje w kontakcie z Dino Duvą, przedstawicielem promującej Kubańczyka grupy Roc Nation, który podkreśla, że nieustannie trwają starania, aby umożliwić "Szakalowi" wstęp na Wyspy i walkę w sobotni wieczór.

Rigondeaux przebywa obecnie w Rosji, gdzie trenował do potyczki z Dickensem. O tym, czy do niej dojdzie, powinniśmy się przekonać w ciągu kilku, kilkudziesięciu godzin.



Szakal niczym Szpila Tongue
Myślicie, że problem z tą wizą dotyczy faktu ucieczki Rigondeaux z Kuby?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2016, 04:26 PM
Post: #312
RE: Guillermo Rigondeaux
Problem z wizą dotyczy chyba jego kubańskiego obywatelstwa. Uciekł, czy nie uciekł, dla Brytoli to tylko człowiek z biednego kraju, który chce skorzystać z brytyjskiego socjalu albo przyjeżdża, żeby coś ukraść. Nas też tak traktowano do 1989, a nawet jeszcze kilka lat dłużej (i nie tylko w UK, ale prawie wszędzie).

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2016, 12:21 PM
Post: #313
RE: Guillermo Rigondeaux
No i walki z Dickensem nie będzie. Ponoć wniosek wizowy był źle wypełniony. Rigo to chyba najgorzej prowadzony bokser na świecie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2016, 12:47 PM
Post: #314
RE: Guillermo Rigondeaux
Parodia, żeby w zespole zawodowego boksera nie było osoby, która potrafi dobrze wypełnić wniosek (albo która potrafi się skontaktować z osobą potrafiącą dobrze wypełnić wniosek).
Szkoda gadać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2016, 09:19 PM
Post: #315
RE: Guillermo Rigondeaux
Wierzyć się nie chce, że oni to wszystko załatwiają na ostatnią chwilę... Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2016, 09:20 AM
Post: #316
RE: Guillermo Rigondeaux
Tak sobie spojrzałem, że Rigo walczy dzisiaj z Jazzą Dickensem i w sumie smutno mi się zrobiło, że TAKI zawodnik musi bić się gdzieś na undercardzie gali w Cardiff...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2016, 06:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2016 06:14 PM przez TomaszX.)
Post: #317
RE: Guillermo Rigondeaux
Według mnie Rigo w każdej następnej walce może przegrać z byle średniakiem jak np Dickens.Kubańczyk bazuje przede wszystkim na refleksie i pracy nóg a to jak wiadomo to odchodzi z wiekiem najszybciej(najmłodszy już nie jest,zwłaszcza jak na niskie wagi) a fizycznie odstaje nawet od średniaków z super koguciej. Nie lekceważyłbym więc żadnego z następnych rywali Guillermo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2016, 03:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2016 03:28 PM przez Gogolius.)
Post: #318
RE: Guillermo Rigondeaux
Rigondequx wraca na nowojorskiej gali Cotto. Rywalem niepokonany Moises Flores.
Kolejny rywal to Nehomar Cerneno. Obaj to pol-mistrzowie WBA.

Pytanie czy Flores i Cerneno cokolwiek soba reprezentuja? Jakbyscie ich sklasyfikowali np porownujac z Agbeko?

Bedzie smiesznie jak pierwszym zakonczonym turniejem WBA bedzie ten z Rigo w super koguciej Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2016, 09:23 AM
Post: #319
RE: Guillermo Rigondeaux
Flores jest bardzo wysoki (175cm,12 więcej niż Rigo) i dobrze się rusza no i wygrał z mocnym Escandonem i Ambundą więc resume ma dobre nie wiem tylko czy z tym drugim wygrał zasłużenie bo nie oglądałem.
Ale z takim rywalem przydało by się ruszyć do przodu nie wiem czy Rigo na to stać,jeśli będzie walczył na dystans to nie jestem pewien czy technika i doświadczenie wezmą górę w obliczu takiej przewagi wzrostu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2016, 09:55 AM
Post: #320
RE: Guillermo Rigondeaux
Widziałem kiedyś Floresa i dla mnie to jest taki bokser "poprawny", ale bez polotu. Jego wzrost może sprawić trochę problemów Kubańczykowi, ale przewaga techniki i ruchliwości (Flores też ma niezłą pracę nóg, ale do Rigo trochę mu brakuje) sprawią, że go obskoczy i wypunktuje na dystans.

Cermeno ma wcześniej (30 września) obronę pasa z dość anonimowym Anurakiem Thiso z Tajlandii. Zakładam, że to wygra. To jest bokser, którego głównym atutem jest siła, niezła technika, a do tego duże doświadczenie. Całościowo reprezentuje podobny poziom, jak Flores (lub może nieco wyższy), ale dla Rigondeaux będzie łatwiejszym rywalem, bo jest niewysoki i mało ruchliwy.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości