Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guillermo Rigondeaux
02-02-2015, 04:04 PM
Post: #201
RE: Guillermo Rigondeaux
Oby to zorganizowali, bo bardzo mnie irytuje, ze tak wielu nie poznalo sie Cruzie i pisza o jakims smiesznym unikaniu Kubanczyka. Jestem pewny, ze to bedzie trudna walka dla "Szakala".

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2015, 08:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2015 08:16 PM przez Gogolius.)
Post: #202
RE: Guillermo Rigondeaux
Unikanie to tam wiesz, mozna olac i przymknac oko na takie wpisy. Ja mysle ze z Cruzem bedzie jak z Guerrero - bardzo dobry bokser, ktory trafi na geniusza i przegra. Kubano sie napracuje, ale powinien sobie poradzic. I tu juz nie chodzi o to ze ktos sie nie poznaje na Cruzie.
Widzisz Maidane, Guerrero czy Pacquaio i mowisz "Floyd na punkty". Ale to nie oznacza ze sie nie poznales na nich.

Jak to ktos napisal na glownej jakis czas temu:
Rigo - Donaire, Rigo na punkty
Rigo - Lomaczenko, Rigo na punkty
Rigo - Szatan, Rigo na punkty Wink


W skrajnej sytuacji zakladam jakies szalone tlamszenie Szakala przez Leo cos jak Maidana z Floydem w pierwszej walce i punktacje kolo 114-114 - 116-112 ale to max co wyciagnie Leo (o 120-108/119-109 nie ma mowy).

Inna rzecz ze Cruz w ostatnich walkach prezentuje sie slabo. W 2013 to kozaczyl, wyprowadzal po 1000 ciosow i w ogole, a dwie ostatnie potyczki to zolwie tempo i brak animuszu. Jednak to moze byc zwiazane z niska klasa rywali i motywacja, zakladam najlepsza wersje Cruza w tym pojedynku.

Krzychu, badz spokojny. Kubanczyk nigdy nie porzuci swojego motta "mistrz ma wygrywac" Big Grin

Jak Leo bedzie chcial boksowac to wtopi, jak zacznie swarmerowac to Szakal bedzie defensywnyk sluggerem i bedzie ciskal swoimi bombami. Nie zdziwi mnie TKO na Cruzie choc jednak obstawiam pelen dystans.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2015, 08:19 PM
Post: #203
RE: Guillermo Rigondeaux
Rigo to nie Floyd Kubańczyk niema takiej szczęki i gorzej radzi sobie z presją.Ostatniego rywala Cruz odprawił bez problemu a był to pięściarz lepszy niż ostatni przeciwnik Rigo,a Szakal nie miał za wesoło w któreś rundzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2015, 08:32 PM
Post: #204
RE: Guillermo Rigondeaux
(02-02-2015 08:13 PM)Gogolius napisał(a):  Unikanie to tam wiesz, mozna olac i przymknac oko na takie wpisy. Ja mysle ze z Cruzem bedzie jak z Guerrero - bardzo dobry bokser, ktory trafi na geniusza i przegra. Kubano sie napracuje, ale powinien sobie poradzic. I tu juz nie chodzi o to ze ktos sie nie poznaje na Cruzie.
Widzisz Maidane, Guerrero czy Pacquaio i mowisz "Floyd na punkty". Ale to nie oznacza ze sie nie poznales na nich.
Gogolius
Tu nie chodzi o wskaznie faworyta, czy nawet zwyciezcy, tylko o pisanie, ze Cruz to balonik jakich bylo wiele, a na kazdej stronie w PL widzialem takie opinie. Balon, obsra sie Kubanczyka, bedzie uciakal etc.
Kolejne walki potwierdza, ze Loe to kawal boksera.Wink Rigo byc moze wygra, ale jestem prawie pewny, ze napracuje sie jak nigdy na pro.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2015, 11:26 AM
Post: #205
RE: Guillermo Rigondeaux
Wiadomo, ze Cruz balonem nie jest Tongue

Rigondeux stwierdzil, ze moze walczyc w limicie 126 funtow z Lomaczenko czy Waltersem, ale z zastrzezeniem ze limit w dniu walki wynosic bedzie 136 funtow.

W sumie dobre podejscie, z jednej strony to jakis catchweight, ale watpie by jakikolwiek piorkowy wnosil do ringu 137-140 funtow. Choc moze ktos sie orientuje ile czolowi piorkowi wnosza do ringu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2015, 11:41 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2015 11:58 AM przez Matys.)
Post: #206
RE: Guillermo Rigondeaux
@Gogolius

Łomaczenko z Salido wniósł do ringu 136 funtów, a nie jest przecież wcale jakiś ogromny jak na tę kategorię. Salido, który nie zrobił wtedy wagi wniósł do ringu 147 funtów. Pamiętam jakiś czas temu walkę Javiera Fortuny z Hylandem w tej kategorii, gdzie Fortuna wg HBO ważył w dniu walki 142 funty. Nie przypominam sobie niestety by podawano kiedyś wagę Waltersa, ale myślę, że 140 lbs spokojnie może wnosić.

EDIT:
Wygrzebałem właśnie walkę Maresa z Gonzalezem. Nieduży przecież Abner - 137 lbs, Gonzalez - 138 lbs

EDIT2: Wygrzebałem walkę Donaire-Walters. Donaire - 133 lbs, Walters 138 lbs (myślałem, że więcej ;p)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2015, 12:41 PM
Post: #207
RE: Guillermo Rigondeaux
A ja mysle ze te Twoje cyferki to jest spisek i w ogole od kiedy to sie wazy zawodnikow w dniu walki Wink

A tak serio to nie sadzilem (pomijajac Salido bo on byl sporo za duzy) ze roznice wsrod piorkowych siegaja nawet 15 funtów.


No ale cala czolowka tej kategorii z tego co napisales to powinna sie zmiescic w tych 136.

A Rigo ile wnosi? Pewnie 126-128?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2015, 01:43 PM
Post: #208
RE: Guillermo Rigondeaux
Z Cordobą 124, z Marroquinem 128, z Kennedym 127, z Agbeko 125.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2015, 02:03 PM
Post: #209
RE: Guillermo Rigondeaux
Kruszynka Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2015, 07:54 PM
Post: #210
RE: Guillermo Rigondeaux
Rigondeaux uhonorowany przez dziennikarzy ESPN - zajal pierwsze miejsce rankingu p4p wsrod bokserow - latynosów.
Glosowali glownie dziennikarze hiszpanskojezyczni. Drugi byl Cotto, a trzeci Marquez. Pelne top10 tutaj: http://www.bokser.org/content/2015/02/09...mobile.jsp
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości