Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guillermo Rigondeaux
01-01-2015, 11:49 PM
Post: #191
RE: Guillermo Rigondeaux
WP
Golovkin nie bedzie mial zadnych problemow z Cotto.Wink Jestem prawie pewny, ze to bedzie deklasacja na zmasakrowanym "Junito". Golovkin albo niech rzadzi calymi latami w MW, albo niech ryzkuje i idze wyzej, bo lata swoje juz ma, a caly czas brakuje mu godnych rywali ktorzy sprzedaliby PPV . W SMW sie kilku takich znajdzie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2015, 06:47 PM
Post: #192
RE: Guillermo Rigondeaux
Za główną:
W sylwestrową noc Guillermo Rigondeaux (15-0, 10 KO) obronił pasy WBO/WBA kategorii super koguciej. Kubańczyk ma teraz chrapkę na unifikację z championem organizacji WBC - Leo Santa Cruzem (28-0-1, 16 KO), a ten odpowiada tym samym.

Meksykanin w następną sobotę przystąpi do obrony swojego tytułu, mierząc się z Jesusem Ruizem (33-5-5, 22 KO).

- Jeśli on wygra swoją walkę i tylko zechce, to ja również chętnie się z nim spotkam. Jestem najlepszy w tym limicie i mam zamiar to udowodnić. Skrzyżuje rękawice z każdym, kto mówi inaczej - zapewnia doskonały technik z Kuby.

- Słyszałem o jego ostatnim występie, a niektóre wcześniejsze oglądałem. To dobry zawodnik, lecz nie obawiam się go i chętnie z nim zawalczę dla kibiców - ripostuje młodszy o osiem lat Santa Cruz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2015, 06:49 PM
Post: #193
RE: Guillermo Rigondeaux
No Gogolius jeśli walka dojdzie do skutku to może być ciekawe.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2015, 09:30 PM
Post: #194
RE: Guillermo Rigondeaux
Ta walka musi sie odbyc. Mam nadzieje, ze beda dobre kursy na wygrana Cruza.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2015, 08:05 PM
Post: #195
RE: Guillermo Rigondeaux
Plotka: Rigondeaux podpisze kontrakt z Jayem-Z.
Elementy układanki: menedżer Kubańczyka mówił, że oferta od dużego gracza leży na stole od wakacji, ale decyzja została przeniesiona na styczeń.
Jay-Z właśnie teraz, w styczniu, rozpoczyna ofensywę zakupową: przejął bokserów Shawa z Jenningsem na czele oraz Andre Warda.
Rigondeaux będzie siedział w pierwszym rzędzie na najbliższej, premierowej gali Jaya-Z.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2015, 11:17 AM
Post: #196
RE: Guillermo Rigondeaux
Oscar De La Hoya informuje, ze rozpoczely sie negocjacje odnosnie walki Rigondeaux - Santa Cruz.

Walki chca obaj bokserzy i promotorzy, zostaje kwestia Haymona z ktorym Cruz jest mocno zwiazany. Oscar stwierdzil, ze jak Cruz nie bedzie walczyl z najlepszymi to on go nie bedzie promowal Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2015, 02:05 PM
Post: #197
RE: Guillermo Rigondeaux
Szakal zrozumial czym jest boks zawodowy Big Grin

Cruz: chce tej walki ale boje sie ze Rigo bedzie uciekal i ucierpi na tym widowisko
Rigo: dam mu prezent Bede na srodku ringu, w ogole bede stal w miejscu i rozwale mu leb

Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2015, 02:16 PM
Post: #198
RE: Guillermo Rigondeaux
Oby tak było.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2015, 02:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2015 02:53 PM przez TomaszX.)
Post: #199
RE: Guillermo Rigondeaux
Sportowo to jest jedna z najlepszych walk jakie teraz możemy zobaczyć w boksie zawodowym.Santa Cruz będzie bardzo groźnym rywalem dla Rigo i naprawdę nie wiem w kim upatrywać faworyta.Szakal miałby łatwiej z Framptonem bo obaj walczą na dystans a w tym Rigo niema sobie równych ,natomiast Cruz będzie wywierał presje i próbował wymian może dopaść w końcu Kubańczyka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2015, 04:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2015 04:04 PM przez Krzych.)
Post: #200
RE: Guillermo Rigondeaux
Mam nadzieję, że to tylko takie gadanie i Rigondeaux nie da się sprowokować jakimiś debilnymi tekstami o uciekaniu i nie przegra w jakiś idiotyczny sposób próbując udowodnić, że nie ucieka.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości