Ankieta: Jak zakończy się pojedynek ?
Fonfara przez KO/TKO/DQ
Fonfara przez decyzję
remis
Stevenson przez KO/TKO/DQ
Stevenson przez decyzję
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stevenson vs Fonfara
08-05-2014, 09:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2014 09:04 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #31
RE: Stevenson vs Fonfara
Jak padnie nieprzytomny jak Pacquiao to może wtedy bo inaczej w tym wieku to się kariery nie kończy.

Co innego gdyby dostał tyle kasy, żeby mu się już nie chciało wracać na salę treningową. I w obawie przed utratą zdrowia założyłby biznes z grillami.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2014, 09:15 PM
Post: #32
RE: Stevenson vs Fonfara
Tar-Ellendil
Grille są spoko Smile
[Obrazek: george-foreman-grill-860.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2014, 03:53 PM
Post: #33
RE: Stevenson vs Fonfara
Nie jest kiepski ten fightcard, jednak szczerze mówiąc średnio mnie będzie interesować sama gala, tak będę czekał na sensację w walce wieczoru Smile Jednak druga gala, w USA ma lepsze walki. Jennings - Perez, Geale - Macklin, to bardzo ciekawe starcia Tongue
Jednak 31 maja, to chyba najlepsza sobota z boksem w tym roku. Froch - Groves II, Sturm - Soliman, Donaire - Vetyeka, Sosna - Wawrzyk to cztery najważniejsze walki na czterech galach, a przecież tam są też inne mega ciekawe pojedynki. Będzie co ogarniać Smile A będzie ciężko, bo dodatkowo będę miał za oknem koncerty Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2014, 07:29 PM
Post: #34
RE: Stevenson vs Fonfara
Artur Boruc wesprze Andrzeja Fonfarę podczas walki z Adonisem Stevensonem - panowie wejdą razem do ringu. Znają się z Łazienkowskiej.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2014, 07:50 AM
Post: #35
RE: Stevenson vs Fonfara
Szkoda mi Fonfary... mam nadzieje, że po tej walce nie będzie miał za długiego przestoju jak np. Wach. Destrukcja jego twarzy jest nieunikniona, tak jak w walce Golowkin-Proksa. To nie jest ten poziom i tutaj nie ma co się czarować. Jedyna nie wiadoma to to ile wytrzyma Fonfara. Jak dla mnie maks 4 rundy, Stevenson w tej walce będzie chciał coś udowodnić Hopkinsowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2014, 09:06 AM
Post: #36
RE: Stevenson vs Fonfara
No walka dlugo nie potrwa, albo jeden albo drugi ustrzeli rywala choc oczywiscie wiele przemawia za Stevensonem. Z drugiej strony jak ktos Adonisa ma ograc to albo jakis skurczysynowaty cwaniak (Hopkins) albo jakis puncher ktory ustrzeli go zanim sam da sie ustrzelic.
Mimo wszystko licze na niespodzianke.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2014, 09:57 AM
Post: #37
RE: Stevenson vs Fonfara
Fonfara ledwo ustrzelił Campillo a co dopiero Stevensona Adonisa. Różnica jest jednak taka, że Adonis ma świetną obronę a Fonfara nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2014, 06:56 PM
Post: #38
RE: Stevenson vs Fonfara
Myślę podobnie jak RedHawk walka skończy się szybko i to niestety Polak wyląduje na deskach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2014, 07:57 PM
Post: #39
RE: Stevenson vs Fonfara
F2F
[Obrazek: 10339300_10150405466959963_5801014187595938332_o.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2014, 05:40 PM
Post: #40
RE: Stevenson vs Fonfara
https://soundcloud.com/max-fonfara/bilon...ej-fonfara To już wiemy przy czym wejdzie Fonfara Tongue.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości