Ankieta: Jak zakończy się pojedynek ?
Fonfara przez KO/TKO/DQ
Fonfara przez decyzję
remis
Stevenson przez KO/TKO/DQ
Stevenson przez decyzję
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stevenson vs Fonfara
29-03-2014, 12:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2014 12:06 PM przez Krzych.)
Post: #21
RE: Stevenson vs Fonfara
Wszystkie dywagacje po prostu nie mają sensu bo Stevenson wygra w pierwszych 4 rundach. Campillo tak łatwo znajdował drogę do głowy Fonfary i tak łatwo przechodził przez jego gardę, że aż strach myśleć co z nim zrobi o wiele mocniej bijący Adonis. Fonfara może mieć co tylko sobie wymarzy ale z tą obroną i tak ma pewne KO na początku walki z kimś takim jak Stevenson.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2014, 12:20 PM
Post: #22
RE: Stevenson vs Fonfara
Campillo jest dużo lepszy technicznie od Stevensona. Kanadyjczyk na pewno tyle razy Polaka nie trafi, ale jak już to zrobi.... Dodatkowo jak patrzę na tą długą szyję Andrzeja, to obawiam się, że to może się wszystko skończyć naprawdę brutalnie.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2014, 11:15 AM
Post: #23
RE: Stevenson vs Fonfara
Trzymam kciuki za Andrzeja, ale będzie miał cholernie trudne zadanie. Stawiam na wygraną Stevensona przed czasem w połowie walki, niestety. Fonfara jest dość sztywny i trochę za dużo uderzeń dochodzi do jego twarzy. A jak dojdzie jakiś sympatyczny lewy, to będzie po walce.



ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2014, 11:44 AM
Post: #24
RE: Stevenson vs Fonfara
Andrzej ma świetne warunki, 10cm dłuższe łapy, jak obierze dobrą taktykę i będzie się jej trzymał (walka w pełnym dystanie, kontrolowanie przedniej ręki Stevensona przy jednoczesnym, bezpośrednim prawym prostym) to wygra tą walkę. I w to wierzę!

"Wiele drobnych zmian może w długim okresie uczynić wielką różnicę"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2014, 11:49 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2014 11:50 AM przez Krzych.)
Post: #25
RE: Stevenson vs Fonfara
Fakt, warunki ma świetne. Jednak problem w tym, że w boksie podstawą są umiejętności. Warunki fizyczne są drugorzędnym czynnikiem ułatwiającym lub utrudniającym zdanie. Niestety Fonfara nie ma obrony i choćby miał nawet 2 metry wzrosty i 3 metry zasięgu to i tak najpierw działa czynnik umiejętności a dopiero potem warunków fizycznych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2014, 12:46 PM
Post: #26
RE: Stevenson vs Fonfara
Krzychu, skupiłeś się tylko na pierwszej części mojego posta, a ja tam dalej jeszcze coś dodałem Big Grin

"Wiele drobnych zmian może w długim okresie uczynić wielką różnicę"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2014, 04:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2014 04:51 PM przez Krzych.)
Post: #27
RE: Stevenson vs Fonfara
Nie martw się, przeczytałem cały Twój postSmile To wszystko nadal nie wyklucza znaczenia słabej obrony Fonfary. A nawet więcej, słaba obrona wyklucza taką taktykę. Żeby utrzymywać się w pełnym dystansie trzeba umieć się bardzo efektywnie bronić przed rywalem wchodzącym w półdystans. Trzeba robić uniki, zejścia, blokować ciosy. Dwóch pierwszych Fonfara zdaje się w ogóle nie znać a obrona gardą też nie idzie mu najlepiej. Walka z Campillo bardzo dużo pokazała. Z tak dziurawą gardą i drewnianą pozycją walka ze Stevensonem na prawdę skończy się dla niego w bardzo przykry sposób.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2014, 05:06 PM
Post: #28
RE: Stevenson vs Fonfara
Rozpiska calej gali:
[Obrazek: 10341513_635569893189495_4775599087988219227_n.jpg]

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2014, 05:27 PM
Post: #29
RE: Stevenson vs Fonfara
Patrząc na rozpiskę tej gali, to nie jest najgorzej. Szczególnie gdy porówna się ją, np. z kartą walk gali Stiverne vs Arreola II.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2014, 08:28 PM
Post: #30
RE: Stevenson vs Fonfara
Fonfara jest związny z Legią więc z zasady jest mi co najwyżej obojętny .

Wydaje mi się ,że Stevenson może zakończyć karierę Fonfary.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości