Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kołodziej vs Makabu
11-12-2013, 03:59 PM
Post: #31
RE: Kołodziej vs Makabu
Rozumiem Kołodzieja .Chce jak najwięcej zarobić .Jednak musi pamiętać , że nie walczy z mistrzem świata.Jest to walka o wakujący pas z bokserem legitymującym się rekordem 15 -1 , który jeszcze nie dostąpił szansy walki o pas .Więc nie może się za taką walkę spodziewać kokosów . A wracając do samej walki ,coś mi się wydaje ,że Makabu ostro natrze na Kołodzieja od początku walki .Raczej Ilunga nie widzi w Kołodzieju Nic szczególnego , no i oglądał Jego ostatnie walki . Dlaczego jeśli chce zaskoczyć Ilungę niech przetrwa pierwsze rundy .,bo potem rywal mocno stracić na mocy .Ale póki co wszystkie atuty po stronie boksera z Afryki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2013, 10:53 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2013 10:53 AM przez Hugo.)
Post: #32
RE: Kołodziej vs Makabu
Przy okazji Wasilewski wprowadził do języka polskiego nowe pojęcie. Kołodziej to bokser "agresywny finansowo". Bardzo mi się to sformułowanie podoba, chociaż gdybym nie znał kontekstu, to pomyślałbym, że Kołodziej został bandytą i zajmuje się rabunkiem przechodniów na ulicach.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2013, 03:23 PM
Post: #33
RE: Kołodziej vs Makabu
O ile z czasem coraz bardziej zaczynam szanować Wasilewskiego, to jego nadopiekuńcza polityka zaczyna wychodzić mu bokiem.

Kołodziej dostaje pensję comiesięczną, jest prowadzony za rączkę jeżeli chodzi o dobór przeciwników, jest local hero w okolicach Krynicy, a przez to lubiany i szanowany przez tubylców, wygyrwa walki i dostaje za nie hajs.

Czy potrzeba mu czegoś więcej? Zdaje się, że nie. Ambicje na coś więcej idą na bok, skoro można być całkiem zadowolonym z życia niewychylając nosa poza własne podwórko. Jeżeli chodzi o sport to takie podejście jest chore i należy je napiętnować. Wydaje mi się, że Kołodziej nie weźmie tego pojedynku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2013, 03:38 PM
Post: #34
RE: Kołodziej vs Makabu
Szpilka dobrze podsumował Wasyla tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=ZsC7_KGZzA8
"Dla niego dla wszystkich jest za wcześnie"
Wink

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2013, 03:43 PM
Post: #35
RE: Kołodziej vs Makabu
To prawda. Lepiej czasem zweryfikować zawodnika, podrażnić jego ambicję i stawić przed konkretnym wyzwaniem, niż długoletnio hodować trutniów, którzy z wzięcia walki z wymagającym rywalem będą robili łaskę.

Ciekawe, czy powtórzy się historia z walki Afolabi vs Kołodziej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 04:04 PM
Post: #36
RE: Kołodziej vs Makabu
Jakie jest Wasze zdanie w temacie odwołania walki z Makabu a raczej nie przyjęcia oferty?
Dla mnie to jest niewytłumaczalne i po prostu głupie zachowanie Kołodzieja.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 04:17 PM
Post: #37
RE: Kołodziej vs Makabu
Sander
Mi ta pipka jest całkiem obojętna. Gość dostaje walke z dobrym rywalem za dobry szmalec i się wykreca by dalej być bohaterem Krynicy i siać postrach wśród Węgrów.Do boksu jednak trzeba mieć troche jaj...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 04:24 PM
Post: #38
RE: Kołodziej vs Makabu
Kolodziej, sie nie popisal i ciezko mi logicznie wytlumaczyc to co sie stalo. Nie rozumiem takiego zachowania, zwlaszcza ze w przypadku "Harnasia", to za kazdym razem kiedy jest okazja spotkac sie z kims lepszym, to do walki nie dochodzi. Przypadek? Moje zdanie jest takie, ze Harnas nie wierzy w siebie, a jego strach przed powaznym testem jest co najmniej smieszny.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 06:27 PM
Post: #39
RE: Kołodziej vs Makabu
Kołodziej zagrał podobnie jak Wach....czyli głupio. Niech biorą przykład ze Szpilki, to jest gość który nie boi się wyzwań. Nawet jak walkę przegra (choć ja wierzę że wygra) to zyska na tym z pewnością jeśli da z siebie wszystko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2013, 06:35 PM
Post: #40
RE: Kołodziej vs Makabu
@Martin
Wręcz przeciwnie Szpilka jak przegra to straci swoją pewność siebie i wiarę w możliwości. Na prawdę się chłopak załamie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości