Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adrien Broner - Marcos Maidana
17-12-2013, 11:18 PM
Post: #31
RE: Adrien Broner - Marcos Maidana
Ja się cieszę i to bardzo. Broner to dobry bokser i może taka nauczka go troszkę zmobilizuje. Jednak to jak się ponoć zachowuje po walce, optymizmem nie napawa...
Sama walka? Gdyby nie rozstrzygnięcie, to trochę bez historii... Jeden bokser kontroluje walkę i bez problemów wygrywa na punkty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2013, 08:56 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2013 09:05 AM przez Sander.)
Post: #32
RE: Adrien Broner - Marcos Maidana
Ehh, tylko czekałem na podobne informacje...
bokser.org :

"Adrien Broner (27-1, 22 KO) kontratakuje. Po dokładnej analizie wideo wychwycono moment, gdy jeden z członków sztabu Marcosa Rene Maidany (35-3, 31 KO) w przerwie pomiędzy rundami podał swojemu zawodnikowi nieznaną pigułkę, jaką wcześniej przemycił w waciku. A przecież nawet woda musi zostać przed wyjściem do ringu dokładnie sprawdzona. Teraz Komisja Sportowa Stanu Texas rozpoczęła dochodzenie w tej sprawie."

Ale podobno wszystko już wyjaśnione.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2013, 01:16 PM
Post: #33
RE: Adrien Broner - Marcos Maidana
Ten wacik mógł być nasączony np. amoniakiem (sole trzeźwiące), których stosowanie też jest podobno zabronione w USA, ale żadnym dopingiem to nie jest. Ciężarowcy zawsze na pobudzenie to stosują, w Europie w boksie jest legalne. Wkleję to co napisałem na portalu:

"Szkoda, że nikt nie robi awantury o to co było przed tą 12 rundą - Broner zamroczył Maidanę ciosem wyraźnie po gongu. Maidana pół przerwy stał w neutralnym narożniku, jeśli ktoś chciałby użyć jakiegoś amoniaku, soli trzeźwiących (wiem, że zakazane w USA), to i tak jest dużo mniejszy skandal niż postawa Bronera i przede wszystkim ringowego."

Gdyby Broner dostał taki cios jak Maidana po gongu kończącym 11 rundę, to odwaliłby takie przedstawienie, że pewnie skończyłoby się DQ Maidany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2013, 01:23 PM
Post: #34
RE: Adrien Broner - Marcos Maidana
Coś tam miał Ariza(to jest koleś nie z tej planety normalnie - jak jakiś skandal w boksie się dzieje to na pewno z nim w roli głównej Wink) - przytykał do nosa/ust coś Maidanie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości