Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kołodziej vs Makabu
09-12-2013, 09:45 PM
Post: #11
RE: Kołodziej vs Makabu
(09-12-2013 09:33 PM)Joker napisał(a):  Ja nie rozumiem takiego tłumaczenia by komuś kibicować bo to Polak.Tak w walce Szpilka-Jennings i Makabu-Kołodziej będe kibicował zagranicznym a dlaczego?Dlatego że Szpilki nie szanuje jako człowieka a Kołodzieja po prostu nie lubie.

@Joker
Dziwi Cię to, że ja jako Polak będę kibicował rodakowi w walce z Amerykaninem lub gościem z Konga? Nie wierze, że tego nie rozumiesz...Confused

Wiesz, ja np. nie przepadam za Zimnochem, ale gdy za rywala ma kogoś zza granicy to kibicuję Zimnochowi. I tak jest w każdej dyscyplinie sportu.

Joker, gdyby na olimpiadzie walczył polski bokser, którego nie lubisz/nie szanujesz o medal to też byś kibicował jemu przeciwnikowi???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2013, 09:53 PM
Post: #12
RE: Kołodziej vs Makabu
To zależy czy lubiłbym ,naszego' i jaki stosunek bym miał do jego przeciwnika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2013, 10:12 PM
Post: #13
RE: Kołodziej vs Makabu
Oczywiście faworytem jest Makabu. Jednak ja cieszę się już na samo starcie. Wreszcie tak naprawdę dowiemy się na co stać Kołodzieja. Ja bym nie sugerował się ostatnimi walkami, bo taki proces znudzenia i dekoncentracji był u Pawła bardzo widoczny. Myślę, że to może być trudniejsza walka dla Makabu, niż się wielu z nas wydaje.

Każdy niech kibicuje komu chce, ja tam się nie wtrącam. Ale faktycznie, jak Martin, nie rozumiem jak można kibicować w starciu z Polakiem, bokserowi z DR Kongo...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2013, 10:15 PM
Post: #14
RE: Kołodziej vs Makabu
Najprawdopodobniej będzie powtórka z Wawrzyka. Kołodziej nie ma żadnych argumentów. Nie ogarniam czemu od tylu lat Kołodziej popełnia ten sam błąd, a mianowicie próbuje zadawać ciosy, cofając się w linii prostej. Nie dość, że takie uderzenia nie mają żadnej mocy, to jeszcze tylko się odsłania na ciosy rywala. Łapin powinien zwrócić na to uwagę. Jedynym Polakiem, który jest w stanie pokonać Makabu to Włodarczyk.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2013, 10:26 PM
Post: #15
RE: Kołodziej vs Makabu
Tak można kibicować, bo Makabu to prawdziwy talent, diamencik. Chłopak ma dopiero 25 lat, walczy efektownie i efektywnie, ma czym przyłożyć a Polak ma lat 33, jest drewniany, ciężko się go ogląda i nawet ciosu nie ma Sad Także jako fan boksu wolałbym, żeby to kariera Makabu się rozwijała i to jego chcę go oglądać w walkach mistrzowskich + sądzę, że Ilunga nie będzie "hodował" tego paska. Nie żebym krzyczał do telewizora - "lej Polaka!", ale bez większych emocji jest dla mnie to starcie, łapię się na tym, że bardziej przeżywam walki np. Erislandy Lary niż Polaków ;p Tak już mam i co z tym zrobić? Sad

PS Do tego dochodzi fakt, że jak publicznie typujesz kogoś na zwycięzcę, to co najmniej podświadomie liczysz na to, że twoje prognozy się sprawdzą Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2013, 10:38 PM
Post: #16
RE: Kołodziej vs Makabu
Dokładnie Matys Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2013, 10:45 PM
Post: #17
RE: Kołodziej vs Makabu
No to @Joker i @Matys powiedzieli wszystko co miałem do dodania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2013, 11:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2013 11:10 PM przez BMH.)
Post: #18
RE: Kołodziej vs Makabu
Ciezko tu napisac cos oryginalnego. Makabu, zdominuje ta walke, i nie wiem co musialoby sie stac, jak bardzo Ilunga musialby zlekcewazyc rywala by ten cos zwojowal. Nie ta liga Panowie. Dlugo czekalem by Kolodziej wyszedl do rywala z prawdziwego zdarzenia, teraz zobaczymy ile jest wart nasz "wielki" talent, hodowany pod kloszem. Ja obstawiam, ze balonik peknie z hukiem, a jezeli Andrzej Wasilewksi(ktorego generalnie lubie, i szanuje jako promotora) wierzy w cos takiego jak bylo przy okazji Janik-Afolabi, to raczej sie rozczaruje.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2013, 11:14 PM
Post: #19
RE: Kołodziej vs Makabu
(09-12-2013 11:10 PM)BMH napisał(a):  Ja obstawiam, ze balonik peknie z hukiem

Ja obstawiam, że już z Makabu, Marco ma inne plany Smile

A tak serio to Paweł boksuje dwie ligi niżej i nie ma opcji by to wygrał. Nowy temat a wszystko już zostało napisane.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2013, 11:33 PM
Post: #20
RE: Kołodziej vs Makabu
Matys
Nic nie rób. Niech każdy kibicuje komu chce, ja tam tylko swoją opinie wyraziłem Tongue

Z kolei nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że będę po cichu chciał by moje prognozy się nie sprawdziły. Jednak rozum, a serce to dwie różne rzeczy. Czy to, że chciałbym by piłkarska reprezentacja Polski zdobędzie mistrzostwo świata, oznacza, że podświadomie liczę, że wygrają? Nie nie liczę, bo wiem, że nie ma szans. Tak tutaj. Wygra Makabu, bo jest trzykrotnie lepszym bokserem, ale sercem będę za Polakiem, i będę smutny jak przegra.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości