Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andy Ruiz Jr
21-09-2016, 10:18 AM
Post: #101
RE: Andy Ruiz Jr
Żenujące - a liczyłem na bardzo ciekawe starcie. Następni, którzy boją się stracić zero w rekordzie. Powinny być jakieś wysokie kary narzucone z góry przez wszystkie federacje za takie nieuzasadnione wycofywanie się z walk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2016, 02:21 PM
Post: #102
RE: Andy Ruiz Jr
Walka grubaska z Lawrence:


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2016, 07:05 PM
Post: #103
RE: Andy Ruiz Jr
Grubaska... Ruiz wygląda dziwnie. Jest gruby, ale chudy. Wygląda to tak, jakby duża część dawnej słoniny zniknęła ale mięśnie jeszcze nie wyrosły. W efekcie facet jest otoczony grubą warstwą zbędnej, wiszącej na nim skóry, z lekką tylko warstwą tłuszczu. Niestety patrząc pod kątem boksu facet wygląda średnio i moim zdaniem nie ma co wychodzić nie tylko do ścisłej czołówki, ale nawet do zaplecza pokroju Szpilki. Jeśli chce poważnie myśleć o walkach na najwyższym poziomie, to takich gości jak Lawrence musi wykańczać najdalej do 5 rundy a nie wozić się z nimi przez 10. Za to teraz rozumiem, czemu odwołał walkę z Furym. Po prostu przy takiej dyspozycji Andyego ta walka nie miałaby dla niego sensu i zostałby w niej co najmniej wypunktowany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2016, 11:01 PM
Post: #104
RE: Andy Ruiz Jr
Thompson już się zadeklrował, że zastąpi Andy'ego więc może Hughie nie zostanie na lodzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2016, 05:27 PM
Post: #105
RE: Andy Ruiz Jr
Cytat:Ruiz Jr: odmówiłem walki z Furym, bo mój menadżer chciał mnie okraść

Kibice boksu zachodzą w głowę jak można było odrzucić eliminator WBO w wadze ciężkiej tak jak zrobił to Andy Ruiz Jr (29-0, 19 KO)? Przypomnijmy, że 29 października Ruiz miał zmierzyć się w Manchesterze z Hughiem Furym (20-0, 10 KO), ale na niewiele ponad pięć tygodni przed walką wycofał się z tego pojedynku. Zawodnik tłumaczy, że nie chciał być po raz kolejny oszukany przez swojego nieuczciwego menadżera.

- Jestem pewny, że wielu ludzi chciałoby się dowiedzieć dlaczego nie dojdzie do walki. To przez mojego menadżera Joe Galardiego. Nie chciał zapłacić mi uczciwej gaży i chciał, żebym podpisał kontrakt. Powiedział mi, że jeśli nie podpiszę, to nie będzie walki. Powiedziałem "dobra, więc nie walczę". W puli walki było dużo pieniędzy, a ja chciałem zaryzykować, ale nie mogę pozwolić cały czas się okradać. W tej chwili rozglądam się za dobrym promotorem. Przepraszam wszystkich - napisał Ruiz Jr na swojej Facebookowej stronie. źródło
W tym sporcie jest tak, że wszystko ciężko weryfikować. I nie wiem czy to prawda, czy po prostu jakaś głupia wymówka Meksykanina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2016, 06:20 PM
Post: #106
RE: Andy Ruiz Jr
Może być z nim tak samo jak ze Solisem (Kubańczyk był bardziej utalentowany)
gość po prostu nie chce zrezygnować ze żarcia, więc KFC aniżeli treningòw,
Hughie Fury nie jest w końcu bumem czy Journeymanem, i Ruiz
speniał utratą zera w rekordzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2016, 05:46 PM
Post: #107
RE: Andy Ruiz Jr
Bob Arum potwierdził w rozmowie z Radio LIVE, że jest już przesądzone, iż dojdzie do walki o wakujący pas WBO wagi ciężkiej pomiędzy Andym Ruizem (29-0, 19 KO) i Josephem Parkerem (21-0, 18 KO). Tytuł World Organization na razie należy jeszcze do Tysona Fury'ego, który jednak w najbliższych dniach powinien stracić swoje trofeum.

- Ta walka się odbędzie - powiedział promujący Ruiza szef grupy Top Rank. - Rozmawiałem już o tym z [promotorem Parkera] Deanem Lonerganem. Trochę różnimy się w kwestiach finansowych, ale jestem pewien, że to dogadamy.

- Federacja WBO się zgodziła, wszyscy się zgodzili, zostaną wyznaczeni kompletnie neutralni sędziowie. Andy jest całkiem zadowolony, że będzie boksował o pas w Nowej Zelandii, to żaden problem - dodał Arum, zaznaczając, że ze względu na fakt, iż trener Ruiza Abel Sanchez w grudniu będzie musiał poświęcić się pracy z Gienadijem Gołowkinem, pojedynek zakontraktowany zostanie prawdopodobnie na styczeń.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2016, 06:15 PM
Post: #108
Bug RE: Andy Ruiz Jr
Ciekawe. Wyjątkowo rzadko mamy do czynienia z zestawieniem dwóch przyszłych gwiazdorów, którzy jeszcze nie osiągnęli apogeum swego potencjału. Zwykle chroni się takich powolutku zwiększając poziom trudności, aby przypadkiem nie spalili się przedwcześnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2016, 08:36 PM
Post: #109
RE: Andy Ruiz Jr
Jedyny problem to data, jeden chce stycznia bo Sanchez/Golovkin, a drugi grudnia, bo sponsor w Nowej Zelandii może wyłożyć fajny hajs w 2016 ale nie w 2017 roku.
Tak czy siak zestawienie ciekawe, choć jak dla mnie żelaznym faworytem Parker, dla którego to powinna być formalność.
Nie wierzę w Ruiza, a bardzo wierzę w Parkera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2016, 01:18 PM
Post: #110
RE: Andy Ruiz Jr
Arum powiedział że walka odbędzie się prawdopodobnie w połowie stycznia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości