Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oleksandr Usyk
23-06-2015, 07:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-2015 07:37 PM przez KrychuTMT.)
Post: #31
RE: Oleksandr Usyk
(23-06-2015 05:15 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  W Cruiser to mamy dużo utalentowanych zawodników i bardzo mało dobrych walk. Wszyscy tylko obijają bumów Smile

Teraz jest spoko. Chyba, że Pablo Kołodziej czy Bang Bang Joooooołłłłłłłłłłłłłł to już lvl niżej niż bum.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 08:02 PM
Post: #32
RE: Oleksandr Usyk
(23-06-2015 05:15 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Wszyscy tylko obijają albo polaków albo bumów Smile

@Tar
Polaków piszemy z dużej litery.

Poza walką Mchunu z Makabu faktycznie mało jest pojedynków w cruiser, które by elektryzowały, mam nadzieje, że to się niedługo zmieni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-07-2015, 08:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-07-2015 08:18 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #33
RE: Oleksandr Usyk
Muller - "pogromca" Mastera zafundował sobie, jak mniemam - egzekucję z rąk Usyka. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2015, 04:21 PM
Post: #34
RE: Oleksandr Usyk
Tak dla przypomnienia. Mam nadzieję, że za 3 dni Muller dostanie baty życia od Ukraińca. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2015, 06:28 PM
Post: #35
RE: Oleksandr Usyk
Z jednej strony fajna walka dla Usyka. Sugerując się tym, co będzie na papierze: zleje gościa, który wygrał z Masternakiem. Więc tym samym będzie lepszy od Masternaka. Powtarzam: na papierze. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2015, 07:43 PM
Post: #36
RE: Oleksandr Usyk
(26-08-2015 04:21 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Tak dla przypomnienia. Mam nadzieję, że za 3 dni Muller dostanie baty życia od Ukraińca. Wink
Jasne że dostanie. Dla Usyka to taki lepiej płatny i dosyć przyjemny sparing. Walczy przed własną publicznością z przeciwnikiem znacznie poniżej jego możliwości. Ma więc pełne pole do popisu. Może posadzić Mullera na deski w pierwszych rundach albo poholować go dłużej... Co innego, gdyby walka odbywała się w RPA ale przy takim układzie szkoda na nią czasu. Chyba że ktoś jest wyjątkowym fanem Ukraińca. Osobiście znacznie chętniej obejrzałbym walkę Usyka z Kudriaszowem, czy nawet Czakijewem. Nawet na jakimś neutralnym gruncie, poza Rosją czy Ukrainą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2015, 09:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-08-2015 09:13 PM przez Metzger.)
Post: #37
Bug RE: Oleksandr Usyk
(26-08-2015 07:43 PM)fext napisał(a):  chętniej obejrzałbym walkę Usyka z Kudriaszowem, czy nawet Czakijewem
Myślę, że Czaki i Kudri będą bezpiecznie holowani do titleshota i jeszcze jakiś czas po ewentualnym zdobyciu pasa. Ale kiedy już (o ile w ogóle) dojdzie do starcia któregoś z czołowych rosyjskich cruiserów z Usykiem (który, miejmy nadzieję, do tego czasu zdobędzie jakiś pas), to będzie to wydarzenie popularnością przebijające walkę Kliczko-Powietkin. Wiadomo z jakiego powodu. I niestety właśnie z tego powodu, do tej walki może nigdy nie dojść. Jeżeli Usyk byłby faworytem, to walka mogłaby być zablokowana. Przegrana rosyjskiego "mistrza" z Ukraińcem o jawnie antyputiniowskich poglądach byłaby koszmarem dla rosyjskiej propagandy i niewysłowionym wprost bólem du... duszy dla znacznej części Rosjan. Lebioda i Drozd są już zaawansowani wiekowo i powoli się sypią. Kudri & Czaki na tle Ukraińca są mocno ograniczeni. Tymczasem Usyk się rozkręca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2015, 11:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-08-2015 11:13 PM przez BMH.)
Post: #38
RE: Oleksandr Usyk
(26-08-2015 09:12 PM)Metzger napisał(a):  . Jeżeli Usyk byłby faworytem, to walka mogłaby być zablokowana.

To Usyk nie bedzie sie palil, tak samo jego szefowie. Zapamietaj moje slowa Metzger, a do dyskusji wrocimy za rok, dwa, o ile jeszcze bede chodzil po tym swiecie. Trzeba ustalic jedno, ze wszystkie walki w ktorych bylby przetargi, wygrywalaby grupa Pana R. Tu chyba kazdy sie zgodzi? Jestem przekonany, ze to K2 z Usykiem nie beda mieli pod drodze do Rosji, choc jak wiadomo wszystko to kwestia odpowiedniej oferty.Wink W kazdym razie przewage na wielu polach z regoly ma strona wygrywajaca przetarg(wyjatek Kliczko-Povetkin, gdzie po prostu Kliczko mial zbyt mocna pozycje by dac wejsc sobie na glowe).

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2015, 07:52 PM
Post: #39
RE: Oleksandr Usyk
O której dzisiaj walczy Usyk? Ma ktoś jakiegoś streama na zbyciu? Wink Mam nadzieję, że nie przeoczyłem walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2015, 08:54 PM
Post: #40
RE: Oleksandr Usyk
(29-08-2015 07:52 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  O której dzisiaj walczy Usyk? Ma ktoś jakiegoś streama na zbyciu? Wink Mam nadzieję, że nie przeoczyłem walki.
Jeśli sobie w międzyczasie poradziłeś, to się załapałeś. Jeśli nie, to faktycznie przeoczyłeś tę "walkę", bo jakieś dwie minuty temu się skończyła. Tak, jak musiała się skończyć. Mam nadzieję że teraz dobiorą Usykowi kogoś na poziomie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości