Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oleksandr Usyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Mistrz Olimpijski z Londynu w wadze ciężkiej zadebiutował wczoraj na zawodowych ringach i rozbił dobrze znanego polskim fanom Meksykanina Felipe Romero. Materiał na mistrza.
Jak najbardziej.
Narobiło się tych UkraińcówSmile
Ukraińcy mają boks amatorski na kapitalnym poziomie, to i zawodowców się dorobili. W Londynie na Igrzyskach zdobyli 5 medali, w tym 2 złote, z kolei na mś w Baku w 2011 r. zdobyli aż 4 złote krążki.
Za rok, dwa Usyk może spokojnie jakiś pas w Cruiser wywalczyć. Chociaż co prawda wczorajszej walki nie widziałem, to kilka jego amatorskich pojedynków widziałem i go stamtąd zapamiętałem całkiem pozytywnie.
Usyk zaprezentował się dobrze i już bierze na celownik Anthony’ego Joshue.Czekamy na następną walkę na razie zapowiada się ciekawie.
Usyk - Joshua teraz to dla mnie prawdziwy hit w HW, nawet mimo to,że razem stoczyli nie więcej niż 5 walkSmile
Dwóch świetnych prospektów na tym etapie mieliby zawalczyć ze sobą? Wątpię, ale bym bardzo chciałTongue
Walka z pewnością byłaby niezwykle ciekawa dla kibiców HW, ale ze sportowego punktu widzenia nie ma to kompletnie sensu. Nie sądzę by do niej doszło.
Moim zdaniem, Usyk nie ma gabarytów na wagę ciężką. Nie chodzi tu nawet o wzrost, bo przecież Powietkin, Stiverne, Chisora, Perez i wielu innych jest niższych i nikt nie kwestionuje, ze są oni prawdziwymi ciężkimi. Jednak Usyk jest bardzo szczupły i waga cruiser jest jego naturalną wagą.
Obejrzałem wczoraj pojedynki profi Usyka i uważam, że facet na bank zostanie mistrzem świata. Technika, gabaryty, siła, doświadczenie z amatorki - wszystko na naprawdę wysokim poziomie. Jeżeli jego szczęka i kondycja będą przyzwoite to może być to zawodnik kompletny.
To prawda, Usyk nie wygląda na ciężkiego. Ale ogólnie ciekawa postać. Zapowiada szybki skok na pas, zobaczymy. Może coś z niego być. Na pewno więcej niż z naszych Kołodziejów i Piastów.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie