Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oleksandr Usyk
03-12-2015, 10:23 PM
Post: #51
RE: Oleksandr Usyk
Za 50 tysięcy to się może sprzedać emeryt, który już nigdy nie dostanie lepszej oferty, a nie wschodzący zawodnik, który ma realne szanse na sukcesy sportowe i finansowe w przyszłości.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2015, 10:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2015 10:42 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #52
RE: Oleksandr Usyk
Ktoś na głównej podesłał link do gali, na której będzie dzisiaj walczył Usyk. Przekazuję dalej: https://www.youtube.com/watch?v=jxn9SWv6yIo#t=10547

EDIT: Z tym, że on już chyba walczył. Tongue Szkoda, że tak późno się załapałem na ten link.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2015, 01:49 PM
Post: #53
RE: Oleksandr Usyk
Tutaj walka z Rodriguezem.

Początkowo pojedynek był nawet wyrównany ale trzy ostatnie rundy to już praktycznie mecz do jednej gęby. Powiem Wam, że tak jak dzisiaj oglądałem Usyka to od razu mi przyszła myśl, że kategoria CW nie będzie miała jednak dominatora. Myślę, że mistrzowie będą się zmieniać, co jakiś czas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2015, 01:59 PM
Post: #54
RE: Oleksandr Usyk
Jasne ze CW nie bedzie miala dominatora(niezbyt szybko), tak jak HW w srodku lat 90 nie mogla go miec.Smile Z duzo rywali na wysokim levelu, zeby ktos tu sobie rzadzil jak Kliczko w HW.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2015, 02:24 PM
Post: #55
RE: Oleksandr Usyk
Jestem ciekaw czy Usyk zawalczy z kimś jeszcze czy już poczeka te pół roku na Głowackiego?
O ile Główka obroni pas w dobrowolnej obronie oczywiście.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2016, 12:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-2016 12:23 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #56
RE: Oleksandr Usyk
Usyk chce być mistrzem nie tylko w cruiser ale i w hw. Czyżby Ukrainiec powoli odlatywał na księżyc? Smile Aczkolwiek zobaczyłbym w przyszłości jego walkę ze Szpilką. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2016, 12:50 PM
Post: #57
RE: Oleksandr Usyk
Mecz Polski z Ukrainą oglądałem na tvp, ale obiło mi się o uszy że gościem studia
w Polsacie był Usyk, to prawda?
Jakie wrażenie sprawia, ? Skromny czy raczej pewny swego, ala Cristiano. R Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2016, 05:18 PM
Post: #58
RE: Oleksandr Usyk
Widziałem tylko fragmenty tego studia, spoko chłopina się wydawał, no ale Iwańczyk takie pytania zadawał, że nawet największy gaduła czułby się zagubiony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2016, 06:09 PM
Post: #59
RE: Oleksandr Usyk
Niby tak dla jaj, niby tak od niechcenia ale jak przyśpieszył to tak, jakbym widział Strusia Pędziwiatra: Big Grin





Takich wiatraków to jeszcze w życiu nie widziałem, ale w sumie jeżeli chodzi o boks to w dalszym ciągu mało co widziałem. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2016, 06:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2016 06:29 PM przez Terminator.)
Post: #60
RE: Oleksandr Usyk
Usyk vs Joyce
Ciekawa walka, która odbyła się w marcu 2013 w ramach rozgrywek WSB. Co prawda bokserzy walczyli w puchowych rękawicach i na dystansie 5 rund to jednak sądzę że ta walka dużo więcej mówi nam na temat Usyka niż którykolwiek z jego zawodowych pojedynków. Wypunktować do zera(pierwsze 2 rundy dość wyrównane) prawie 2-metrowego i ważącego 105 kg swarmerama to nie lada wyczyn. Dla tych co nie śledzili Igrzysk w Rio przypominam, że Joyce to srebrny medalista, choc tak na prawdę należy go uważać za najlepszego Super ciężkiego tamtego turniej, gdyż został okradziony ze złota w walce Yoką. Rok wcześniej natomiast był brązowy na MŚ oraz wygrał Igrzyska Europejskie.



http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości