Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
28-10-2013, 02:57 PM
Post: #31
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
@Metzger
Nie no to zajebisty temat Ci powiem, na poziomie dorosłego człowieka, nazywanie bokserów bucami i arcy bucami....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 03:38 PM
Post: #32
Bug RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
(28-10-2013 02:57 PM)RedHawk napisał(a):  Nie no to zajebisty temat Ci powiem, na poziomie dorosłego człowieka, nazywanie bokserów bucami i arcy bucami....
Chodzi Ci o słowo "buc"? Bardzo przepraszam, ale nie zamierzam stosować się do wymogów poprawności politycznej i będę nazywał rzeczy po imieniu. Zresztą "buc" to wcale nie jest jakaś ciężka obelga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 03:57 PM
Post: #33
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Ja za nazwanie Adamka oszustem prawie bana dostałem a Wy możecie bezkarnie ich wyzywać. Niesprawiedliwe życie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 04:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2013 04:10 PM przez KrychuTMT.)
Post: #34
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Co jest złego w mówieniu/pisaniu prawdy? Przestańcie zachowywać się jak psychofani, każdy ma swoje zdanie .

@Crumb
Nic nowego Smile

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 04:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2013 04:33 PM przez BESTIA.)
Post: #35
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
(28-10-2013 03:38 PM)Metzger napisał(a):  
(28-10-2013 02:57 PM)RedHawk napisał(a):  Nie no to zajebisty temat Ci powiem, na poziomie dorosłego człowieka, nazywanie bokserów bucami i arcy bucami....
Chodzi Ci o słowo "buc"? Bardzo przepraszam, ale nie zamierzam stosować się do wymogów poprawności politycznej i będę nazywał rzeczy po imieniu. Zresztą "buc" to wcale nie jest jakaś ciężka obelga.

Za to nazwanie kogokolwiek dzikusem już tak.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 04:30 PM
Post: #36
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Panowie nie róbmy tutaj kółka różańcowego. Ja tu nie widzę żeby ktoś przesadził.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 04:39 PM
Post: #37
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
@BESTIA
Dokładnie, mało tego, może to mieć jakiś podtekst o podłożu rasistowskim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 04:45 PM
Post: #38
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Dzikus jest tylko jeden

[Obrazek: 2nlddet.png]

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 04:45 PM
Post: #39
Bug RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
(28-10-2013 04:26 PM)BESTIA napisał(a):  Za to nazwanie kogokolwiek dzikusem już tak.
Czy nazwanie dzikusem faceta, który jest zdolny do ciężkiego pobicia kobiety, jest obelgą? Czy nazwanie rzeczy po imieniu jest niewłaściwe? Czy poprawność polityczna nie przyćmiewa wam zdrowego rozsądku?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 04:48 PM
Post: #40
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Red Hawk
Cofnij sie do swojej opinii na temat Zimnocha, a dopiero pozniej oceniaj to co pisza inni. Ok?Smile

W regulaminie powinien byc podpunkt, gdzie surowo zabrania sie wyzywania sportowcow(!!!) i byloby po problemie. BESTIA, pogadaj z Maynardem, to moze w przyszlosci bedzie mniej hejtu rodem z gimbazy, a wiecej merytorycznych postow.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości