Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
28-10-2013, 08:15 PM
Post: #51
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Za co wy tak nie lubicie Bronera ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 08:18 PM
Post: #52
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Mnie Broner na poczatku irytowal, ale pozniej wrecz urzekl tym czesaniem przed walka, a te gwiazdorskie minki... LUBIE TO!Big Grin Broner momentami jest tak irytujacy, ze az smieszny.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 08:21 PM
Post: #53
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Mnie On od początku bawił i za to ma propsy .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 12:10 PM
Post: #54
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Każdy ma swoje zdanie na temat zachowania danego boksera. Jeden uważa, że jest idiotyczne inny zaś, że zabawne. Dla mnie Broner na siłę stara się być zabawny a wychodzą z tego żałosne zagrywki a co najważniejsze nie zna słowa ''skromność''.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2013, 08:44 AM
Post: #55
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Broner znowu pokazał jaki to on nie jest zabawny... http://cdn.mediatakeout.com/65783/shock-...ppers.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2013, 10:54 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2013 10:55 AM przez BMH.)
Post: #56
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Red Hawk, dzieci tu moga byc na forum, powinien byc zakaz wrzucania takich filmow. Swoja droga ja nie czaje z czego robic halo? Malo to slynnych aktorow, nagralo podobne filmy? Boli Cie to? Nie ogladaj.

Widze niezle stronki odwiedzasz.Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2013, 11:15 AM
Post: #57
Bug RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
(30-10-2013 10:54 AM)BMH napisał(a):  Malo to slynnych aktorow, nagralo podobne filmy?
Ale wśród bokserów jest chyba pierwszy. Naprawdę nieźle mu idzie robienie szumu wokół własnej osoby.

BTW: wyobrażacie sobie, co by było, gdyby wypłynęło sex-nagranie św. Tomasza? Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2013, 11:28 AM
Post: #58
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Tomasz moze takich ma wiele, tylko nie chce ich publikowac. Tak na marginesie... nigdy nikomu nie przyszlo do glowy filmowac podobnych rzeczy(niech to pozostanie bez odp)? Jednak wrzucic to do sieci, to masakra. Jak to sie mowi, jest parcie na szklo. Teraz jeszcze bardziej bede kibicowal Bronerowi.Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2013, 11:59 AM
Post: #59
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Cytat:wyobrażacie sobie, co by
było, gdyby wypłynęło sex-
nagranie św. Tomasza?
Ale z żoną czy Rogerem? Bo i Rodżi lubi się kimnąć na chacie u Tomka.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2013, 12:28 PM
Post: #60
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
@BMH
Nie spotkałem się jeszcze ani razu z takim filmem w wykonaniu jakiegoś Aktora/Aktorki... w ogóle nie spotkałem się z taką sytuację żeby ktoś o takiej popularności wrzucał filmiki jak bzyka jakieś dziwki, bez jaj... a stronek żadnych takich nie oglądam, link dostępny był na ringpolska i nie tylko...lol...

Co do najlepszego polskiego pięściarza w historii, którego nazywacie Św. Tomaszem, z pewnością taka taśma nie wpłynie nigdy do sieci, poza tym Tomek zapewne nie robi tego w tak obsceniczny sposób tylko pod kołderką przy zgaszonym świetle.

@Sander
Nie zaglądaj komuś pod kołdrę to po pierwsze, po drugie Adamek jest poprawnym chrześcijaninem i w przeciwieństwie do Ciebie nie chodzą mu po głowie igraszki z innymi mężczyznami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości