Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
28-10-2013, 11:03 AM
Post: #21
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
@RedHawk
Jeżeli zamierzasz pokochać Szpilę tak jak Adamka to ja z tego forum się zwinę Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 11:05 AM
Post: #22
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
@Sander
Szpilki nigdy tak nie pokocham jak Adamka, po prostu próbuje Wam uświadomić, że nie wszystko co jest białe jest białe a czarne jest czarne. Zimnoch to też kawał chama i prowokator, ale i tak to on jest tym ''dobrym''.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 11:12 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2013 11:42 AM przez BMH.)
Post: #23
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Nie pije do nikogo konkretnie Sander. Temat przeczytalem raz, od gory do dolu i nawet nie pamietam kto o kim co napisal. Jednak dla mnie, wiekszosc tych wszystkich ocen-nie boksu, a tego jak ktos sie zachowuje przed kamerami, to lekka przesada. Rozumiem nie lubic boksera za to jak boksuje, ale za to jak wystepuje przed kamerami? W sumie po glebszym zastanowieniu spoko, kazdy ma wlasne rozeznanie. Ja mam jednak dystans miedzy ringiem, a gra przed kamera. Bo to przeciez to tylko gra, w zyciu prywatnym to sa zupelnie inni ludzie. Ale ok macie prawo do wlasnej oceny zachowan takiego boksera i ja tego nie neguje. Smieszy mnie jednek lawina wyzwisk na sportowcow i to jest dla mnie hejt, a szkoda bo uwazalem, ze wiekszosc tu pisze merytorycznie, lub chociaz stara sie tak pisac.
Bede szczery, odbieram to na zasadzie... ktos wyzwal mojego idola, to ja wyzwe jego. Mozecie sie zgadzac, lub nie... ja wlasnie tak to widze.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 11:20 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2013 11:20 AM przez RedHawk.)
Post: #24
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Cytat:Bede szczery, odbieram to na zasadzie... ktos wyzwal mojego idola, to ja wyzwe jego. Mozecie sie zgadzac, lub nie... ja wlasnie tak to widze.
Również tak uważam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 11:20 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2013 11:21 AM przez Matys.)
Post: #25
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Z reguły nie zwracam uwagi na postawę "okołoringową", więc do najbardziej nielubianych pięściarzy zaliczam po prostu tych, których nie cierpię oglądać za ich styl boksu, a często właściwie antyboksu. Z takich już nieaktywnych, to na pewno John Ruiz, Wałujew, Banks (?),

Z aktywnych - Władek Kliczko, Yuri Foreman, Miguel Vazquez, Devon Alexander, nie przepadam też np. za Carlosem Moliną, Bradleyem, Dawsonem. Pewnie jeszcze sporo by się znalazło, ale to takie pierwsze skojarzenia.

Są też pięściarze, których nawet chętnie oglądam, ale kibicuje ich przeciwnikom ze względu na różnego rodzaju oszustwa, czy działanie na granicy reguł. Jakoś tak z zasady zawsze kibicuję mniejszemu i nie lubię jak pięściarz ma w ringu przewagę np. 10 funtów i generalnie na tym buduje karierę (Chavez Jr, Rios), rodzi się wtedy we mnie antypatia do takiego delikwenta, podobnie jeśli jest uczestnikiem mniej lub bardziej bezczelnego wała punktowego albo kilku (Chavez Jr, Rios, Bradley, Huck ;P) albo np. bije kogoś po jajach bez konsekwencji (Mares).

W ogóle pięściarze przesadnie "hodowani" - mistrzowie własnego podwórka, są irytujący.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 11:25 AM
Post: #26
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Ja z kolei wymieniłem trzech których nie trawiłem za zachowania w ringu i jednego którego nie trawię za ogół. Zimnoch jest mi obojętny i jego osoba nie ma wpływu na moją ocenę Szpilki.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 01:13 PM
Post: #27
Bug RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
(28-10-2013 11:20 AM)RedHawk napisał(a):  
Cytat:Bede szczery, odbieram to na zasadzie... ktos wyzwal mojego idola, to ja wyzwe jego. Mozecie sie zgadzac, lub nie... ja wlasnie tak to widze.
Również tak uważam.
A nie uważacie, że jest to postawa pasująca raczej do piaskownicy, a nie dyskusji dorosłych ludzi?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 01:30 PM
Post: #28
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
(28-10-2013 01:13 PM)Metzger napisał(a):  
(28-10-2013 11:20 AM)RedHawk napisał(a):  
Cytat:Bede szczery, odbieram to na zasadzie... ktos wyzwal mojego idola, to ja wyzwe jego. Mozecie sie zgadzac, lub nie... ja wlasnie tak to widze.
Również tak uważam.
A nie uważacie, że jest to postawa pasująca raczej do piaskownicy, a nie dyskusji dorosłych ludzi?

Może i tak, ale czy dorosły człowiek w tak ''prosty'' sposób obraża innych pięściarzy?

Cytat:Adamek - cwaniaczek i zarozumiały buc;

Wilder - dzikus bez umiejętności;

Floyd - burak do kwadratu;

Broner - arcyburak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 02:08 PM
Post: #29
Bug RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
(28-10-2013 01:30 PM)RedHawk napisał(a):  Może i tak, ale czy dorosły człowiek w tak ''prosty'' sposób obraża innych pięściarzy?
Rozumiem, że mówisz o tym jak nazwałem Adamka? Bo nazwanie Wildera, Floyda i Bronera burakami czy dzikusami w świetle ich reputacji jest raczej komplementem niż obrazą.

A Adamek? Cóż, wszyscy wiemy, że jest cwaniaczkiem, wszyscy wiemy, że jest zarozumiały i wszyscy wiemy, że jest bucem, choć tu mogłem użyć bardziej neutralnego określenia. Nie powiedziałem nic odkrywczego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 02:21 PM
Post: #30
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Niezła beka w tym temacie .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości