Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
27-10-2013, 09:44 PM
Post: #1
Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Skoro jest wątek o ulubionych pięściarzach, warto może stworzyć ten o najmniej lubianychWink Formuła jest prosta - wylewacie swój hejt i piszecie, kto Was wyjątkowo wkurza wśród pięściarzy. Zacznę od siebie:

Marco Huck - Od pierwszej walki jaką widziałem z jego udziałem po prostu nie kupuję gościa. Jego styl polegający na seriach cepów, nieustannych faulach jest ciężki dla mojego oka. Poza tym sprawia wrażenie bezkarnego w ringu, a do tego kojarzy mi się z naciąganymi werdyktami punktowymi. Bokser z rodzaju tych, którego oglądam wszystkie walki, bo liczę że ujrzę jak przegrywa.

Saul Alvarez - Bardziej niż jego boksu, zraża mnie otoczka "wielkiej gwiazdy" jaka wokół niego została wykreowana. Dla mnie kariera Alvareza kojarzy się z tanim marketingiem.

Adrian Broner - Kiedyś lubiłem jego boks, ale zaczął robić z siebie takiego przygłupa, że nie potrafię go strawić.

Amir Khan - Jego styl walki oparty na bieganiu, błyskawicznym machaniu łapami i zaliczaniu desek nie przypada mi do gustu. Jeszcze tendencja do opowiadania bzdurnych peanów ku swojej czci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2013, 10:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2013 10:04 PM przez Sander.)
Post: #2
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Artur Szpilka - To nie jest sportowiec. To jest bydlak.

Artur Abraham - Siermiężny styl i fakt, że jako dziecko Sauerlanda nie ma trudu z dostawaniem walk o pasy nie mówiąc o tym z kim swoich pasów bronił..

Joe Calzaghe - Nie mam nic do jego umiejętności bo były wspaniałe ale te gesty, mimika, prowokowanie rywali.. Tak bez szacunku dla przeciwnika. Mi się to nie podobało.

Adrien Broner - Marna kopia króla.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2013, 10:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2013 10:28 PM przez szalonyAli.)
Post: #3
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Marco Huck - Za te wszystkie walki , które powinien przegrać na punkty .

Władimir Kliczko -Zbyt często Fauluje , unika walki .Może i jest obecnie najlepszym ciężkim , ale nie trawię do końca Jego stylu .

Abraham - za to ,ze jest kreowany na większego boksera niż w rzeczywistości jest .Po za tym podobnie jak Sander.

Mike Perez - Widziałem Jego ostatnią walkę z Walkerem i nie rozumiem co On robi tak wysoko w rankingach .

Więcej w tej chwili nie pamiętam Smile.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2013, 10:39 PM
Post: #4
Bug RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Adamek - cwaniaczek i zarozumiały buc;

Wilder - dzikus bez umiejętności;

Floyd - burak do kwadratu;

Broner - arcyburak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2013, 10:55 PM
Post: #5
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Zimnoch - płaczek, cienias, użyłbym gorszych słów ale dam sobie spokój .
Adamek- buc .
Władzia Kliczko- zapaśnik.
Szpilka - troglodyta .
Froch - pyszałek.
Brook- krzykacz /bumobij

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2013, 10:55 PM
Post: #6
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Tomasz Adamek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2013, 11:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2013 01:48 PM przez BMH.)
Post: #7
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Top 5 zawodnikow ktorych nie trawie najbardziej. Aktywni:
-Huck
-W. Kliczko
-Abraham
-Cruz
-Donaire

Nie przepadam, czesto jestem za ich rywalami:
-Martinez
-Fury
-Sturm
-Daniel Geale
-Helenius
-Stevenson
-GGG
-Wlodarczyk(nie zawsze, ale czesto trzymalem kciuki za przeciwnikami Krzyska...)

Nieaktywni, ktorych podczas trwania karier zdecydownie nie trawilem najbardziej:
-Lewis (paradoks jest taki, ze go polubilem po zakonczeniu kariery)
-Ottke
-Maske
-Holyfield (moja niechec do niego zmalala, odkad stal sie slabszy jako bokser. Szacunek do osiagow, wzial gore nad antypatia do Evandera)
-Calzaghe
-De La Hoya
-Schulz
-Sylvester
-Michalczewski(dzis mam zupelnie inny odbior Darka, jako boksera i jako czlowieka, ale za nastolatka, bylem niemal zawsze za jego rywalami.)
-Forrest

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2013, 11:23 PM
Post: #8
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
(27-10-2013 10:39 PM)Metzger napisał(a):  Adamek - cwaniaczek i zarozumiały buc;

Wilder - dzikus bez umiejętności;

Floyd - burak do kwadratu;

Broner - arcyburak.

Wytłumaczysz mi dlaczego tak opisałeś Floyda czy Wildera?

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2013, 11:48 PM
Post: #9
Bug RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
(27-10-2013 11:23 PM)BESTIA napisał(a):  Wytłumaczysz mi dlaczego tak opisałeś Floyda czy Wildera?
Litości, naprawdę muszę tłumaczyć, czemu woda jest mokra, czemu sól jest słona i czemu Adamek nie pokona Kliczków?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 05:44 AM
Post: #10
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
(27-10-2013 10:03 PM)Sander napisał(a):  Artur Szpilka - To nie jest sportowiec. To jest bydlak.
Jak się kogoś cytuje to daje się cudzysłów. Zaraz zaraz a może pod nickiem Sander pisze Krzysiu z Białegostoku?Big GrinBig Grin


Krzysiu Zimnoch - prostak, który chciałby być wielki a nigdy nie będzie
Adrien Broner - większy pajac niż bokser
Deontay Wilder - dziwak, może się do niego kiedyś przekonam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości