Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chavez zmienia kategorię
24-09-2013, 02:47 PM
Post: #21
RE: Chavez zmienia kategorię
@Krychu
Młody Chavezik jest rozpieszczony... stąd to wszystko... o pieniądze również martwić się nie musi. Wydaje mi się, że to kolejny bokser, który stracił ambicje czysto sportowe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 02:50 PM
Post: #22
Bug RE: Chavez zmienia kategorię
(24-09-2013 02:29 PM)RedHawk napisał(a):  w półciężkiej to Chavez nie miałby przewagi w warunkach fizycznych
Przewagi by nie miał, ale wzrost 183 cm na półciężką jest OK. Tyle samo ma np. juniorciężki Masternak (wg. Boxreca).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 03:01 PM
Post: #23
RE: Chavez zmienia kategorię
@Metzger
Słyszałem, że Masternak ma spokojnie 186 cm Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 03:50 PM
Post: #24
Bug RE: Chavez zmienia kategorię
(24-09-2013 03:01 PM)RedHawk napisał(a):  Słyszałem, że Masternak ma spokojnie 186 cm Big Grin
Pooglądałem zdjęcia z jego różnych fejstufejsów, porównałem wzrost rywali i faktycznie musi mieć więcej niż 183 cm. Skąd Boxrec bierze te liczby?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2013, 01:08 PM
Post: #25
RE: Chavez zmienia kategorię
Master ma spokojnie 187
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2013, 02:30 PM
Post: #26
RE: Chavez zmienia kategorię
Juniorek spróbuje zbić do 168 lbs , wątpię aby pulpetowi się udało . McDonald jest smaczniejszy od zdrowej diety , a po juniorku widać , że jest smakoszem Big Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 09:40 AM
Post: #27
RE: Chavez zmienia kategorię
Juniorek ma konflikt z własnym ciałem. Wcale nie musi sie stołować w Macu.
Ja sie dziwię że on utrzymywał ten limit średniej tyle czasu dzień po walce ważać co pół lub junior ciężki.

Jeżeli uda mu sie pohasać w SS to wujek Suliman pewnie mu załatwi walke z Biką i może zostać mistrzem w drugiej kategorii.
W półciężkiej niezbyt go widze Stevenson, Sergiej czy Hopek nie dadzą mu szans a do walki z Szumenowem nie dojdzie z oczywistych powodów.
Ciekawa była by walka Fonfara-ChavezJR w półciężkiej. Wszystko zależało by od aklimatyzacji junior w lightheavweight.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 02:52 PM
Post: #28
RE: Chavez zmienia kategorię
Ciekaw jestem jak Senior Chavez ocenia karierę i kłopoty syna.
Mając za ojca tak wybitną postać boksu Julio Jr powinien się wstydzić paradowania w takim stanie jak na tej słynnej fotce. Kontakty na linii ojciec - syn muszą być napięte. Dobrze na młodego to pewnie nie wpływa.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 04:21 PM
Post: #29
Bug RE: Chavez zmienia kategorię
(26-09-2013 02:52 PM)Sander napisał(a):  Ciekaw jestem jak Senior Chavez ocenia karierę i kłopoty syna.
Wszystko mówi jego wzrok na fotce na poprzedniej stronie Smile

A na serio, to chyba nawet na stronie głównej kiedyś pisali, o konflikcie seniora z juniorem na temat jego podejścia do treningów. Z jednej strony można zrozumieć młodego, bo mając za ojca bokserską legendę, musi odczuwać na sobie ogromną presję. Z drugiej jednak strony prowadzi się wyjątkowo nieprofesjonalnie pozwalając sobie na niekontrolowane tycie i olewając treningi nawet przed walką życia o czym wspominał Roach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 07:43 PM
Post: #30
RE: Chavez zmienia kategorię
http://www.bokser.org/content/2013/09/26.../index.jsp Czuję żenadę ..

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości