Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chavez zmienia kategorię
26-09-2013, 07:48 PM
Post: #31
RE: Chavez zmienia kategorię
Zapewne podadzą go po zejściu Chaveza z wagi..
Senior powinien jakąś kąśliwą kombinacją doprowadzić syna do porządku bo kompromituje siebie i kogoś..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 07:49 PM
Post: #32
RE: Chavez zmienia kategorię
Brak szacunku dla Very i dla kibiców.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 07:55 PM
Post: #33
RE: Chavez zmienia kategorię
To jest kpina z przeciwnika , kibiców i sportu. To jest strasznie żenujące , Chavez kompletnie stracił w moich oczach , życzę mu porażki . Na miejscu Very zażądał bym większej wypłaty za taki cyrk. Junior to nie jest sportowiec , ludzie trenujący amatorsko wkładają w to więcej serca i zaangażowania niż on.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 08:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2013 08:02 PM przez Pakman.)
Post: #34
RE: Chavez zmienia kategorię
Vera prawdopodobnie ostro robił wagę, a ten obibok w tym czasie siedział w Macu i wpierdzielał nachosy z sosem salsa ! Vera niech się wycofa, wtedy Arum i tatuś będą mieli ból głowy.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 08:06 PM
Post: #35
RE: Chavez zmienia kategorię
To jest po prostu kpina stulecia. Trudno sobie wyobrazić coś bardziej niedorzecznego. Vera powinien teraz powiedzieć, że wypłata x5 albo nie ma walki. Oczywiście sprawcą tego cyrku jest nie kto inny jak Bob Arum. Top Rank to samo zło dla tego sportu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 08:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2013 08:13 PM przez KrychuTMT.)
Post: #36
RE: Chavez zmienia kategorię
No raczej nic od pejsatych nie jest dobre . Tacy ludzie jak Arum niszczą boks , zresztą zło i niszczenie to jest specjalność żydów , dla nich liczy się tylko zysk , to są źli ludzie... I to nie dotyczy tylko boksu, jednak przykład Aruma idealnie to przedstawia

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 08:19 PM
Post: #37
RE: Chavez zmienia kategorię
@Krychu
Daj już spokój z tą religią..

Najlepsze jest to, że Arum majaczy coś o historycznej chwili i niezwykłym wydarzeniu.. ja pier**lę... Niech uruchomią jeszcze konkurs sms - 'W jakim limicie zawalczą Chavez i Vera?' - spośród głosujących jedna osoba wygra karnet miesięczny w McDonalds.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 08:28 PM
Post: #38
RE: Chavez zmienia kategorię
Gdyby chodziło mi o religie to użyłbym nazwy judaizm . Mi tu chodzi o naród , który uważa nas za bydło i i twierdzi , że jesteśmy od nich gorsi. Arum idealnie to przedstawia , nie liczy się z nikim , ma gdzieś kibiców,ludzi , team Very , sport. Dla niego liczą się tylko pieniądze.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 08:38 PM
Post: #39
RE: Chavez zmienia kategorię
To nie jest żaden precedens. Podobna sytuacja miała miejsce w pojedynku Pascal - Kuziemski. Dzień przed walką oświadczono, iż strony uzgodniły, że limit będzie bodajże 10 funtów wyższy. No i Pascal wniósł na wagę te 10 funtów więcej, a Kuziemski ważył poniżej limitu półciężkiej. Widocznie coś dostał po cichu, bo nie protestował.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 08:52 PM
Post: #40
RE: Chavez zmienia kategorię
Zazwyczaj takie sprawy załatwia się cichcem ze sztabem drugiego boksera. Najpewniej Vera dostał dodatkowe pieniądze z powodu nadwagi Chaveza. To mogą być kwoty 20-30% początkowej gaży.

Vera nie zrezygnuje z walki. Za duża kasa i jakaś nadzieja, że JCC jr nie będzie w najwyższej formie.

Pamietacie może jeszcze zamieszanie wokół potencjalnej walki Wolak vs Chavez? Z Pawłem pogrywano podobnie, zmieniano zapisy odnośnie limitu wagowego. Wolak nawet podpisał kontrakt na walkę, a Julio w ostatniej chwili się wycofał (tłumacząc się grypą o ile dobrze pamiętam).

To nie pierwsza farsa z udziałem Chaveza jr. Nie ostatnia pewnie też.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości