Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chavez zmienia kategorię
19-09-2013, 03:25 PM
Post: #11
RE: Chavez zmienia kategorię
Dudas
No nie wiem. Może nie lubię Martineza, ale obiektywnie patrząc, wydaje się, że jest świetnym pięściarzem, lepszym od innych w MW.. Nie jestem przekonany czy Chavez dałby mu radę. Sporo by też zależało w jakiej formie powróci Sergio, bo na razie ani widu ani słychu, a przecież młodzieniaszkiem już nie jest. Ale i tak wszystko zweryfikowałby ring, ale prawdopodobnie nigdy do tego nie dojdzie i jak zwykle to w boksie bywa, możemy tylko pospekulować.

Hugo
Ciekawa uwaga, bo tak faktycznie może być, jednak sądzę również, że prędzej czy później będą musieli się ze sobą spotkać. No bo skąd w nieskończoność dobierać rywali, by walki były naprawdę dobre, ciekawe i emocjonujące?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 05:17 PM
Post: #12
RE: Chavez zmienia kategorię
(19-09-2013 09:43 AM)Sander napisał(a):  W super średniej jak wspomniałeś @Hugo mamy Sakio Bikę - twardego lecz przeciętnego boksera, poziom Ishe Smitha. Do tego kasowa opcja Chavez vs Ward, wycieczka na Wyspy do Frocha, do Niemiec do Stieglietza. Można tu i zarobić i zdobyć pas. A tak w ogóle to JCCJR będzie skakał po limitach jeszcze nie raz.

Pisząc o opcji niemieckiej i brytyjskiej kierowałem się tylko tym, że można takie pojedynki zorganizować. Realnie patrząc jak słusznie zauważyliście nie są to zbyt prawdopodobne scenariusze dla Juniora. Poza Biką to pozostali mistrzowie w tym limicie mają zbyt mocne pozycje u siebie w domu by ryzykować wyjazd do Julio (Froch, Stieglietz) a i sam Meksykanin w USA ma mocną pozycję i podróżować do Europy nie musi. Zapewne zaatakuje pas Biki.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 08:08 AM
Post: #13
RE: Chavez zmienia kategorię
Chavez ojciec zapewnił, że plany nie ulegają zmianie tzn. po walce z Verą ma być powrót do średniej i eliminator z Rubio, a potem rewanż z Martinezem. Myślę jednak, że to są pobożne życzenia i Chavez Jr po prostu nie da rady wrócić do średniej. Widząc go na zdjęciach, mam wrażenie, że on ma genetyczne skłonności do nadwagi i nawet limitu super średniej nie utrzyma dłużej, niż 2-3 lata. Karierę zakończy zapewne jako cruiser. Oczywiście, mając forsę można jeszcze jakiś czas robić szopkę i np. stoczyć eliminator do pasa w średniej w wyższym umownym limicie. Tylko, że to do niczego nie prowadzi.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 05:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2013 07:35 PM przez BESTIA.)
Post: #14
RE: Chavez zmienia kategorię
(19-09-2013 11:02 AM)Pakman napisał(a):  O w mordę Big Grin
[Obrazek: Screen_Shot_2013-07-07_at_2.59.53_AM.png]


O żesz ja pier... HahahaBig Grin Nie widziałem tego zdjęcia wcześniej. Ile on tu waży? 200lbs? Wgl jaki brzuch! I co się stało z jego twarzą?! Wygląda jak stały klient McDonalda
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 06:23 PM
Post: #15
RE: Chavez zmienia kategorię
Jak zawodowy bokser może doprowadzać się do takiego stanu ? To nawet amatorzy jakiegokolwiek sportu bardziej o siebie dbają :o.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 07:30 PM
Post: #16
RE: Chavez zmienia kategorię
To jest podejście co niektórych do profesjonalnego uprawiania sportu. Widzieliście kiedyś zapuszczonego Floyda, Pacquaio, braci Kliczko, Martineza, Haye'a? Mistrzem jest się tak w ringu jak i poza nim. A to co tu Chavez prezentuje to brak szacunku do wcześniej wykonanej pracy. W ruchu - treningu nawet lekkim i rozsądnej diecie trzeba pozostawać cały czas.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2013, 10:48 PM
Post: #17
RE: Chavez zmienia kategorię
@Sander

Dokładnie. Chavez i tak jest ogromny jak na swoja wagę. A on się jeszcze zapuszcza do ~200 funtów miedzy walkami. Jego obóz nie będzie polegał na niczym innym niż desperackim zrzucaniu wagi, a to jeszcze nikogo nie doprowadziło do niczego dobrego. Chavez powinien w końcu dorosnąć, ile lat można być rozpieszczonym nastolatkiem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 11:32 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2013 11:33 AM przez Metzger.)
Post: #18
Bug RE: Chavez zmienia kategorię
Ale jaja! Tłusty junior nie mieści się nawet w super średniej i ponoć chce umownego limitu 173 funty, czyli niecały kilogram od półciężkiej. Jak tak dalej pójdzie, to wkrótce doczekamy się meksykańskiej walki stulecia: Chavez Jr - Ruiz Jr Smile Z tym, że Andy będzie nalegał na górny limit, bo Julio będzie miał znaczną przewagę w wadze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 02:29 PM
Post: #19
RE: Chavez zmienia kategorię
Bez przesady, w półciężkiej to Chavez nie miałby przewagi w warunkach fizycznych... szkoda bo chciałem zobaczyć jeszcze walkę z Golowkinem... zapewnie nie odbędzie się już w wadze średniej więc może super średnia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 02:35 PM
Post: #20
RE: Chavez zmienia kategorię
Czekam na debiut Juniora w cruiser Big Grin. Następny "cykl" w McDonaldzie i KFC i może atakować pas Diablo . A tak całkiem poważnie jest on żenujący , jak ZAWODOWY sportowiec może się tak rozwalić , przecież to jego praca .. W super średniej nie pozostanie mu nic po za mocną szczęka i z takim podejściem jego kariera niedługo się skończy.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: