Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
05-01-2015, 11:04 AM
Post: #611
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ja skromnie 78 kg i czas na porządną redukcję.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2015, 02:39 PM
Post: #612
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ja tez 76-78 tylko tyle że wycięty juz jestem, kosa na brzuchu i ogólne niedowaga.
Tak więc pora masować, aktualnie nie trenuje od 3 tygodni, powrót na siłownie równa się z powolna masa do czerwca planuje do 88-90 kg dobić.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2015, 10:12 PM
Post: #613
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ja w poniedziałek zacząłem redukcję po 8 miesiącach masowania. Siła poszło mocno do przodu zobaczymy po redukcji, jak się uda w ogóle, ja z mięchem.;d

[Obrazek: LujXkiV.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2015, 08:46 AM
Post: #614
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Jeśli macie możliwość i wiedzę podrzućcie mi jakiś link do diety dla żony i na jakieś dodatkowe ćwiczenia ewentualnie, chce zrzucić odrobine wagi, brzuch po ciąży etc. Wg mnie robi to źle bo napieprzanie brzuszków to przecież tylko sposób na zrobienie mięśnia.Zejście z cukrów, pieczywa itd. też wydaje mi się słabe,ja kiedyś tylko ćwiczyłem dla rzeźby i nie znam się na takich rzeczach, może wiecie coś więcej.Na necie jest tego tyle że się skończy na diecie kwaśniewskiego,co moim zdaniem jest głupim pomysłem.Przydałaby się jakaś sprawdzona wiarygodna dieta,pewnie znacie panny co robią aeroby :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2015, 09:26 AM
Post: #615
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Calaf
Niech żona/Ty sciągnie/sz program mag diet z bazą danych tam masz wszystko by pomóc żonce.Ustalisz zk utniesz 300kcal i pójdzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2015, 02:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2015 02:31 PM przez BESTIA.)
Post: #616
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Siłownia i kompleksy sztangowe to najszybsza droga do utraty tłuszczu, jak to mówią chudnie się w kuchni i jest to prawda. Z reguły jest tak, że początkujący nie widzą jak manipulować ciałem i szybko się zniechęcają z powodu braku efektów, najlepiej jest udać się na siłownie, ale nie podnosić 2 kg na wiosło, tylko.sensowne ciężary.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2015, 03:22 PM
Post: #617
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
A ja bym poszedl do dietetyka.
Zona w ciazy nie zlapala zadnego nadcisnienia/cukrzycy/ma inne problemy zdrowotne?
Wystarczy ze zazywa dwa jakies leki i juz sie robi komplikacja.
Z drugiej strony zalezy ile chce schudnac bo jak to jest 4-5kg to ruszy z domu na spacerki, przypilnuje jedzonka i zejdzie bez problemu.

Jak to mowia, kazdy przypadek indywidualny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2015, 05:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2015 05:20 PM przez BESTIA.)
Post: #618
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Kobietę ciężko zrazić treningiem, jeśli już to wolą wykonywać pseudo trening z "ekspertami" typu Chodakowska. Wystarczyło by 3 x 45 minut na siłowni i można zbudować wymarzona sylwetkę. Kiedyś chciałem doradzić koleżance, która robiła coś podobnego do Chodakowskiej, zamiast chudnąć tyła. Jedynym jej argumentem było, że na siłowni zrobi się zbyt napakowana, pokazywałem jej zdjęcia czołowych fitness bikini, bez odzewu. Pokazywałem jej nawet badania, które dowodziły, że mam racje jednak nic do niej nie docierało...

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2015, 01:38 PM
Post: #619
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Dzięki za info w sprawie diety, wyślę ja do dietetyka bo kombinuje jak koń pod górkę. W sumie chodzi głównie o brzuch, myślę że zejście z węglowodanów pieczywa itd. starczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2015, 07:18 AM
Post: #620
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Moja kobita chce przytyc, ale jak czytam o tych wszystkich dietach, to dochodze do wniosku, ze chyba nie stac mnie na tak zroznicowane posilki, bo jednak niektore produkty troche kosztuja, a w tym przypadku bede musial i tak wiecej wydawac bo jak mniemam liczba posilkow sie zwiekszy do tego co ona pochalnia teraz. Moglby ktos kto sie orientuje w tych wszystkich dietach napisac mi, co jesc, ile razy dziennie i najlepiej o jakich porach? Tylko blagam bez wynalazkow, proste dania, w miare tanie, dostepne w kazdym sklepie, lub targu.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości