Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
03-12-2014, 08:23 PM
Post: #581
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Jak dla mnie idealna forma to rzeźba jak Bradley czy USS. Komicznie wygląda jak ktoś ze wzrostem 180 jest nalany do 100 +.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 08:26 PM
Post: #582
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
(03-12-2014 08:23 PM)KrychuTMT napisał(a):  Komicznie wygląda jak ktoś ze wzrostem 180 jest nalany do 100 +.

Nie widzialem nic komicznego w sylwetce Tysona. Gdybym byl nizszy te +/- 18cm, to pewnie bardziej niz sylwetka Briggsa, podobalaby mi sie sylwetka Tysona.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 08:31 PM
Post: #583
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
A ja chciałbym wyglądać, jak młodszy Kliczko. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 08:41 PM
Post: #584
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Dmitry Klokov

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 09:01 PM
Post: #585
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Tak, tylko mało kto przy 180cm/100kg wygląda estetycznie i naturalnie. Nie mówię o zawodowcach.
Zresztą każdy ma swój gust, ja ze swoim wzrostem powyżej 85 kg nie mam zamiaru skakać.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 09:27 PM
Post: #586
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Moja reakcja gdy wchodze na profil wk.
https://m.facebook.com/story.php?story_f...72930&_rdr
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 11:51 PM
Post: #587
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@RedHawk
@BESTIA
@Joker
@BMH
@CCConeser2
Nie ma co się kłócić na temat, kto kogo wybrał. Dlaczego? Wszyscy jesteśmy amatorami i nimi będziemy. Amatorem jest również Lazar Angelov w temacie dietetyka. Jest tak, ponieważ nie ma on żadnych papierów, opiera się bardziej na swojej wiedzy. Nie ma co grać speca, ja też jestem amatorem, każdy jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2014, 12:31 AM
Post: #588
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Lazar Angelov jest amatorem rozsądnego brania sterydów

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2014, 01:43 PM
Post: #589
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Sterydy za ciebie pójdą na siłownię? Sterydy, to jest tylko dopełnienie sukcesu, który chce się osiągnąć. Sterydy mogą ci dać większy przypływ siły, ale tylko na okres, w którym je zażywasz. Dzięki sterydom mięśnie szybciej są gotowe do następnego treningu, czyli mozesz cwiczyć 2x więcej, ale same STERYDY nic nie dają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2014, 02:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2014 02:13 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #590
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
A w jaki sposób się odżywiać i jakie odżywki przyjmować jeżeli najbardziej zależy mi na wzroście siły? Oczywiście tak aby później mi zbytnio nie spadała. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości