Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
11-04-2014, 02:38 PM
Post: #321
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Joker
Nie samy kurczakiem człowiek żyje. Spokojnie zamiast kury możesz dać wątróbkę ( 5-7zł/kg) lub twaróg. Osobiście bym wyjebał chleb całkowicie z diety i w jego miejsce dał ciecierzyce/fasole. Jako źródła tłuszczy poleciłbym migdały,pistacje,wiórki kokosowe i oliwę z oliwek.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2014, 03:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2014 03:14 PM przez Krzych.)
Post: #322
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ja ostatnio schudłem 8 kg prawie nie tracąc mięśni, w 2 miesiące zmniejszyłem tkankę tłuszczową z 20,4% na 12,4%. Mięśni straciłem trochę dopiero jak porzuciłem kompletnie siłownie i robiłem tylko i wyłącznie ciężkie treningi bokserskie. Nigdy nie próbowałem zwiększyć masy a często redukowałem więc mam w tym trochę doświadczenia, jestem też pod opieką dietetyka. Nie będę tutaj tego rozpisywał to jest 30 propozycji do każdego posiłku, mam to wszystko w paru PDF. Co prawda zdecydowana większość posiłków to posiłki wegetariańskie ale dietetyk nie pozwoliła mi od razu przejść na wegetarianizm i jeden jadłospis mam z rybami, musiałem kłamać, że je jemBig Grin Kaloryczność tam jest około 3000. Świetnie działa na redukcję masy. Gabaryty i wymiary mam takie jak Trout a spokojnie mógłbym zrobić te 140 lbs. I bynajmniej nie wyglądam jak Morales czyli jak chodzący trup. Przed tą dietą nigdy nie byłem w stanie zejść poniżej 70 kg nawet trenując tylko boks i mocno się starając. Teraz mam spokojnie 65, nawet 64,5 z rana. I nie spuchłem mimo dłuższej przerwy od treningów jak to zazwyczaj się działo niestety. Jakby ktoś był zainteresowany to mogę podesłać PDF na maila.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2014, 03:45 PM
Post: #323
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Krychu
Wątróbke jem co niedziele,robie dla rodziny.Ale ile ona białka?
BESTIA
Zrzuciłeś 6 kg w 1,5 miecha-ładnie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2014, 03:59 PM
Post: #324
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Joker
19g/100g czyli 2g mniej niz kurczak

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2014, 04:05 PM
Post: #325
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
O k*rwa
Od dzisiaj przynajmniej 3xtyg leci wątróbeczka.Narobie sobie z cebulka Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2014, 04:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2014 04:41 PM przez BESTIA.)
Post: #326
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
(11-04-2014 03:45 PM)Joker napisał(a):  Krychu
Wątróbke jem co niedziele,robie dla rodziny.Ale ile ona białka?
BESTIA
Zrzuciłeś 6 kg w 1,5 miecha-ładnie Smile

Ładnie?? Myślałem że wykituje Tongue, kumpel robi masę podobne parametry co jaWink, więc pomyślałem zrobię 1,5 miesięczną redukcję i zacznę z nim masę.

Krzych
Ile kosztują badania na zawartość tkanki tłuszczowej??

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2014, 04:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2014 04:54 PM przez Krzych.)
Post: #327
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
BESTIA

To nie są żadne specjalne badania, wchodzisz na taką specjalną wagę i trzymasz takie uchwyty, przechodzi przez Ciebie jakieś coś tam i bada zawartość tkanki tłuszczowej, zawartość mięśni, nawodnienie itp. Nie wiem ile to dokładnie kosztuje ale między 20 a 40 zł. Widziałem kiedyś w jakimś cenniku centrum medycznego za 30 zł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2014, 06:40 PM
Post: #328
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Joker
Nie jedz więcej razy niż 2-3(maks) razy w tygodniu wątróbki. Stawiaj raczej na pierś z kurczaka, która ma po prostu lepszej jakości białko w sobie (większe BV czyli wartość biologiczna). Oczywiście wątróbka to dobre urozmaicenie diety, poza tym posiada dużo żelaza, ale nie można jej jeść za często bo pełni funkcje detoksykujące i wiadomo, że na dłuższą metę trochę tych toksyn w organizmie zostanie...

@BESTIA
6 kg w półtora miesiąca? a z jakiej wagi startowałeś? podobno ''bezpiecznie'' spalanie tkanki tłuszczowej to 0,5 kg na tydzień.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2014, 06:44 PM
Post: #329
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
RedHawk
Bestia podobno startował z 86.
JA słyszałem że prawidłowo jest ciąć 1kg/tyg
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2014, 06:59 PM
Post: #330
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Joker
Wiesz co teoretycznie 0,5 kg w tydzień to i tak już jest super wynik. Teoretycznie bo tak na prawdę osoby mocno otyłe przez pierwsze tygodnie tracą głównie wodę i zaległości w jelitach (toksyny itd) i ten wynik jest sporo lepszy, ale to trochę złudne bo niby wagę się traci, ale to nie tłuszcz. BESTIA musiał mieć dobrą dietę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości