Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
19-09-2013, 10:34 PM
Post: #31
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Plan zmieniam praktycznie co miesiąc, są jednak ćwiczenia których nie zmieniam.
Biceps
1.[Obrazek: image006.gif]
2.[Obrazek: image013.gif] tylko że 2 hantle trzymam w gorze następnie, opuszczam jedną podnoszę trzymam i analogiczne z drugą aby mięsien był zawsze napięty.
3.[Obrazek: image014.gif]
Triceps
1.[Obrazek: image028.gif]
2.[Obrazek: image034.gif]
3.[Obrazek: image032.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 10:39 PM
Post: #32
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
to będzie trzeba jakąś dietę sobie ułożyć Wink co do tej kreatyny to słyszałem,że trzeba pić bardzo dużą ilość wody,w przeciwnym razie nerki mogą jakoś ucierpieć.

Co do ćwiczeń to był tego ogrom... od pompek z obciążeniem,drążek nachwytem/podchwytem/małpim chwytem z obciążeniami,klasyczne wyciskanie na ławce,na triceps to z hantlami dużo ćwiczeń robiłem,dokładnie nie pamiętam,bo już dość długi czas nic nie podnosiłem Wink

Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 10:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2013 10:41 PM przez KrychuTMT.)
Post: #33
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Bestia
Po treningu bicepsa spróbuj siódemkowanie , mi po tym bardzo biceps puchnie. Co do tricepsa wykonujesz 2 podobne ćwiczenia (francuzy) , zamień jeden z nich na inne ćwiczenie np wyciskanie w wąskim uchwycie . Na dobicie tricepsa zrób parę serii odwrotnych pompek ,pięknie wchodzi w triceps , Arnold zawsze to robił po treningu tricka Wink
Może po tym coś ruszy

@terq

Ogólnie trenując na siłowni powinieneś pić ponad 3 litry wody dziennie Big Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 10:42 PM
Post: #34
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
KrychuTMT
Dzięki, a jaki rodzaj kreatyny polecił byś mi, chodzi mi o jak najmniejsze skutki uboczne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 10:48 PM
Post: #35
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
na triceps to pamiętam jedno ćwiczenie,które dawało mi niesamowity wycisk ale i efekt Wink mianowicie pompki tzw. "tygryski" z dodatkowym pasem z obciążeniami.Jak najbardziej polecam to ćwiczenie.

Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 10:49 PM
Post: #36
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
(19-09-2013 10:42 PM)BESTIA napisał(a):  KrychuTMT
Dzięki, a jaki rodzaj kreatyny polecił byś mi, chodzi mi o jak najmniejsze skutki uboczne.

Myślę ,że powinieneś kupić jakiś jabłczan(CM3 treca lub tańszy z KFD) .Może cenowo drożej od mono ale przynajmniej tak się nie rozlejesz i sylwetka będzie ładniejsza .Pamiętaj o diecie !

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 06:11 AM
Post: #37
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Krychu
A mogę mieszać swoją kreatynę ze Stamina Boosterem tak jak to teraz robię? tzn. wsypuje dawkę kreatyny i staminy do szejkera zalewam wodą, mieszam i pije. Jeżeli chodzi o spożywanie supli to robię to 30 min przed treningiem i zaraz po. W dni bez treningowe też muszę brać kreatynę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 11:29 AM
Post: #38
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@RedHawk
Tak , możesz mieszać . Tylko pamiętaj o tym , że 5 g krety przed śniadaniem i 5g po treningu ,stamine(bcaa) 30 min przed i po treningu tylko w dni treningowe. W dni nie treningowe powinieneś brać 5g kreatyny o dowolnej porze ( najlepiej przed lub po śniadaniu jak wolisz) .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 02:28 PM
Post: #39
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Krychu
Ja biorę i kreatynę i Stamina Boostera 30 min przed treningiem i od razu po...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 02:31 PM
Post: #40
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@RedHawk
Ile wydałeś na odżywki?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości