Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
19-09-2013, 07:52 PM
Post: #21
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Roy Co do krety to się zgadzam . Dlaczego preferujesz interwały ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 07:53 PM
Post: #22
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Krychu
A jak biorę monohydrat to podleje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 07:57 PM
Post: #23
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
(19-09-2013 07:53 PM)RedHawk napisał(a):  @Krychu
A jak biorę monohydrat to podleje?

Zależy od organizmu , ale tak może cie podlać .Tak jak wspomniałem ja i RJJ kreatyna jest zbędna przy redukcji , zamiast kreatyny lepiej kup kurczakaBig Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 08:01 PM
Post: #24
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@KrychuMTMT
Ale ja nie skupiam się na redukcji. O wiele łatwiej będzie mi to zrobić gdy zrobi się ciepło. Teraz chce zbudować jak największą masę mięśniową.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 08:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2013 08:07 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #25
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
(19-09-2013 07:52 PM)KrychuTMT napisał(a):  @Roy Co do krety to się zgadzam . Dlaczego preferujesz interwały ?

Sprawdzone przeze mnie Wink
te 25minut treningu rozkręca metabolizm na maksa, oczy dosłownie całe czarne i spalasz tłuszcz nie mal przy każdym wysiłku kiedy nawet wyrzucasz smieci! Polecam spacery i marsze po każdym treningu Dodatkowo świetnie poprawiają wydolnośc.
Aeroby też są oczywiście świetnym wyjsciem tylko należy pamiętać że tłuszcz spala sie po 30minutach biegu a nie ciągłego truchtu a fat schodzi głównie z nóg bo miejscowe spalanie nie istnieje.
Interwałów nie należy łączyć z siłką. zasada numer 1. bo szkoda mięśniSmile

RedHawk
To czego Ty właściwie chcesz? piszesz o jednym a potem o drugim Tongue
i co ma pogoda do odchudzania misiu kolorowy ?
Tongue

ide na meczykSmile

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 08:26 PM
Post: #26
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@RedHawk

No to teraz zajmij się treningiem ,jedzonkiem ( proporcje gdzieś rozpisałem ) no i kreatynkę na masie możesz śmiało brać 5 g przed śniadaniem i 5g zaraz po treningu , w dni nie treningowe 5 g przed śniadaniem i 5g w ciągu dnia

@Roy
Interwały są piękne , sam kiedyś troszkę próbowałem i byłem wykończony ! Aeroby są dobre jeśli chodzi o fat i jeśli ktoś łatwo go łapie może je włączyć do treningu masowego !

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 09:47 PM
Post: #27
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
A co panowie polecacie na masę? tak z 3-4 kg pasowało by mi przybrać.Gainery i trochę kreatyny wystarczy? bo sztangi hantle,drążki i tego typu rzeczy leżą i się kurzą,bo jakoś przy boksie nie było czasu nic podnosić.

Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 10:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2013 10:10 PM przez BESTIA.)
Post: #28
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
Ja mam problem właśnie z łapamiTongue, nogi od biegania i piłki się wyrobiły.Jak byłem młodszy to robiłem dużo pompek wiec klata też dobrze rozbudowana, a plecy od drążka.Ogólnie korpus mam bardzo rozbudowany, katuje łapy, ale efekty są mało zadowalająceUndecided.

EDIT. Czy kreatyna może działać negatywnie na nerki??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 10:12 PM
Post: #29
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
(19-09-2013 09:47 PM)terq napisał(a):  A co panowie polecacie na masę? tak z 3-4 kg pasowało by mi przybrać.Gainery i trochę kreatyny wystarczy? bo sztangi hantle,drążki i tego typu rzeczy leżą i się kurzą,bo jakoś przy boksie nie było czasu nic podnosić.

Białko to główny budulec mięsniowy. "Gainery"to głównie węgle i niewielka ilośc białka.
żryj kurczoka,jajca,ryby i sery białe najlpeiej na kolacje.
Nie zapominając o węglach ryże,makarony,płatki owsiane itp. Wink

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 10:15 PM
Post: #30
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
@Bestia
Kreatyna nie ma negatywnego wpływu na nerki

Jakie ćwiczenia wykonujesz na biceps/triceps ? co ile zmieniasz plan ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości